Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Čąššįūš_Čląy

Ne tokio jau ir naujoko bet visgi atsiliepimas

Rekomenduoti pranešimai

Taigi aš Cassius_Clay prisijungiau prie serverio 2014-01-13 vakarą, visur važinėjo tankai, pamaniau kad nepataikiau į reallife, tačiau pamačiau kaip pagr. administratoriai švenčia ir parodo dėmesį tokioms dienoms, nustebau ir apsidžiaugiau, su žaidėjais kolkas bendros kalbos rasti nepavyko tačiau pirmas sutiktas žmogelis buvo Max_Tosha varantis su tanku, pasisveikinau ir paklausiau iš kur gavo tanką, jis linksmai pasakė kad pavogė, musu keliai išsiskirstė, šiame serveryje žaisti nutariau ir patariu visiems vien dėl tvarkingumo, kituose serveriuose, kažkaip netvarkinga, o čia matosi kad pagr. administratoriai idėjo daug darbo ir nėra kokie kandžiulnikai, ištisą savaitę serveris nenustojo džiuginti, tiek veiksmo, nebūdavo momentu kad nebūtu ka veikti. Pasakodamas savo draugams apie serverį jie susidomėdavo, bet neidavo, kurie ateidavo, žaidžia dar dabar, problema atrodo šio serverio kad jame nežaidžia tiek daug žaidėju kiek kituose serveriuose tai turbūt viršelis, visą laiką kai kažkas iš pažystamu ateina į serverį nesitiki nieko gero, maždaug, nesamonė, o pažaide valandą jie jau nutaria žaisti serveryje šiame ir tik šiame, aš taipogi buvau toks, žaidžiau kitame serveryje o mano draugas šitame, ir sako ateik ir tu pabandyti, atsisakiau, po kelių dienų kai visiškai atsibodo anas serveris atėjau čia, ir dar iki dabar man čia įdomu, ačiū pagr. administratoriams už gerą laiko praleidimą ir serverį ir šiems žmonėms:

Gytis_Osen

Denis_Snow

The_Cooper

Danny_Williams

Dwyane_Morreti

Kent_Paul

Justis_Daedo

ir kitiems.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkui už gerus atsiliepimus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaila, kad as taip issireikst negaliu :) Pries pusantu metu [gal maziau] gal buvo idomu zaist kaip serveris pasigavo pati kylima i virsu, tada daug pabendraut galima buvo, buvo zymiau daugiau veiklos tarp gauju/mafiju ir teisesaugos nei dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų servery, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...