Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Rytis_Five

Pavoge 600k

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

 

* Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rytis_Gta

* Jums reikiama pagalba: pavoge 600k invi britai patikrink israsus kad turejau 770k db tik 170k Katik burrito pardaviu litu padaugejo...

i7uIw8R.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal pats davei? Ir db nori gauti dar.. Neatgausi nera irodymu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemanau, kad atgausi, nes tu pats save išsidavei.., kad davei 600k Jokubas_Drifter.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas jum čia išsidavė tipo jis ? Tiesiog reikia įklelt /logininsarasas ,jeigu bus su kitu IP'ų prisijungę, manau gali grąžint, bet neesu užtikrintas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia jau rimtas vagis papuolė, paimė 600k o 170k paliko, nes ne pinigas.

 

Sako žmogus jog pardavė katik Burrito už kurį rinkos kaina yra 200k, tai gal pigiau nupirko kažkas už 170k

 

P.S Ryti įmesk fotkę /loginisrasas 2014-04-xx ir tada bus galima kažką spręsti, o kolkas matome jog tu daviai Jokūbui pinigų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hmm. Tipo nekeistą? Man taip pat, pavogė 4m700k, bet liko 170k. Kas per mada? Tai jeigu vogiat? Tai vokit viską.. Bet pas tave kvailai padarė, tiesiog paprastai persimetė lt, o galėjo nueit į pokerį, ir nebūtų pėdsakų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galit iš jo aš jam nedaviau tu pinigu atimk iš jo obonento...


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sako žmogus jog pardavė katik Burrito už kurį rinkos kaina yra 200k, tai gal pigiau nupirko kažkas už 170k

 

P.S Ryti įmesk fotkę /loginisrasas 2014-04-xx ir tada bus galima kažką spręsti, o kolkas matome jog tu daviai Jokūbui pinigų.

Man rodo kad buvau prisijunges tuo pačiu ip adresu kaip ir normalus bet aį gryžau iš šules tik 15:17h iškarto on nes sake sužinosu tavo pasw ir pan. ir jo draugas turi toki dalyka kaip ip keidima... galma pakeisti ip sužinojo ir pasikeite par kompa kaškaip galma...

Nuimkte nuo jo obonento litus ir nei inviu nei briutui nebus nuostaliu...

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Spamminimas/Floodinimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man rodo kad buvau prisijunges tuo pačiu ip adresu kaip ir normalus bet aį gryžau iš šules tik 15:17h iškarto on nes sake sužinosu tavo pasw ir pan. ir jo draugas turi toki dalyka kaip ip keidima... galma pakeisti ip sužinojo ir pasikeite par kompa kaškaip galma...

Nuimkte nuo jo obonento litus ir nei inviu nei briutui nebus nuostaliu...

Nu čia tai šakes, :DDDD, tikrai negražins jei ip toks pats pats vadinas ir padavei litus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu čia tai šakes, :DDDD, tikrai negražins jei ip toks pats pats vadinas ir padavei litus.

Nu nzn *Myliu Las-Venturas.lt* db per kaškokius lopus neteksiu 600k aikit jus visi nahiu...

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Įžeidinėjimai, netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemanau kad atgausi, nėra rimtų įrodymų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu nzn *Myliu Las-Venturas.lt* db per kaškokius lopus neteksiu 600k aikit jus visi nahiu...

Eigu nepatinka ka kiti zmones raso tai pi*k is forumo ir is servo ir verk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemanau kad atgausi, nėra rimtų įrodymų.

Kaip abgausiu jei aš noriu adgauti pinigus iš jo saskaitos o ne iš brito ir invio...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eigu nepatinka ka kiti zmones raso tai pi*k is forumo ir is servo ir verk

Pašol vaikas :D

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesuprantu prie ko čia jo sąskaita? :D Nesutaps IP tada galės kažką kalbėt, o db sakei, kad IP tas pats... Ir dar apie kokius IP keitimus kalbi? Jo krč ims ir pasikeis būtent tokį kaip tavo galvok. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ko tu čia dabar kekiesi jai IP nesutaps gal ir gražins o jai sutaps tada svajone lik sveika..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D Tau dėmesio truksa? :D pats daviai litus :D Krč ko tu sieki vpš šitam serveryje? :D
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D Tau dėmesio truksa? :D pats daviai litus :D Krč ko tu sieki vpš šitam serveryje? :D

 

N.x jei aš daviau jei ip nesutampa su mano??? o aš tokiu laiku šulei buvau...

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pamačiau situacija ir negaliu nepakomentuoti.. Man kažkaip viskas labai keista. Tu Rytis_Gta pvz galėjai ateiti į mokyklą ir nusiųsti pinigus kaip pvz. savo draugui ir sakyti jog pavogė ir viskas.. nemanau kad reiktų čia viską priimti. MANO NUOMONĖ YRA TOKIA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

0BaOqv2.png

Vagio ip adresas 82.140.139.197

mano 78.63.118.119

Laukiu pinigu !!!

Reiktų IP patikrint. Jeigu sutampa šis IP su jo IP, tada manau ir gražintų.  P.S. Jokubai, padaryk /loginisrasas ir įmesk foto ar sutaps IP, kadangi tu sakai, kad pats davė. O jeigu kas tai Invision ar Britas vistiek galės patikrint ir išsiaiškins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pamačiau situacija ir negaliu nepakomentuoti.. Man kažkaip viskas labai keista. Tu Rytis_Gta pvz galėjai ateiti į mokyklą ir nusiųsti pinigus kaip pvz. savo draugui ir sakyti jog pavogė ir viskas.. nemanau kad reiktų čia viską priimti. MANO NUOMONĖ YRA TOKIA.

man tokiu laiku pamokos buna... Ir aš ne toks stupas kad abgačiau invi arba brita...

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks dar mokykloj? :D Pas mane buvai vpš prie kito pc atsisėdai sakai duosiu 600k.

-Ok aš sutikau.

- Tu sakai tai įjunk kitą pc tu atsisėdai prisijungiai ir daviai. :D

- Ir free tema dariai + tu man sakiai noriu gaut foto jog Invis man duoda litų ir tu parašą pasidarysi...

Čia man dėl to daviai čj. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražinti pinigus , bet pirma jokubai duok savo ip adresa ir irodyk , kad ne toks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...