Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rytis_Klemka

Simas_Kros čyteris? :D

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Simas_Kros
2. Kuom jį kaltinate?: Čytinimu.
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos):
1. Cleo modas, kuris panaikina narkotikų poveikį, padarydamas Orą - 7:30 ryto sampo laiku:
http://www.part.lt/perziura/28787d430faa0120e97455467d54d3a1522.png

2. Nitro darbinėje mašinoje (mechams neina įsėst f į darbines :P):
https://www.youtube.com/watch?v=2Fze7WmUSSY

3. Cleo modas, rodantis iš toli ir per sienas nickus:

http://www.part.lt/img/5371822bc3f897f78829ee1673dfe2ba821.png

http://www.part.lt/img/66ef3ddb28fb3ac443a4f18f4dcb717b237.png

 

 

 

  • Patinka 28

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šakės, prigavai kaip elnia brakonierius

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu sobeitą ir rodo tuos nick iš tolo ir ką man padaryt? Sob galima turėti pats invis sakė.

 

O dėl saulės čia nuo enb visokių ir debesų modų taip atrodo švesu

 

 

O dėl tariamo nitro modo tai ten nėra noso pas manę visad iš glušo tokia spalva eina MODAI

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu sobeitą ir rodo tuos nick iš tolo ir ką man padaryt? Sob galima turėti pats invis sakė.

 

O dėl saulės čia nuo enb visokių ir debesų modų taip atrodo švesu

 

 

O dėl tariamo nitro modo tai ten nėra noso pas manę visad iš glušo tokia spalva eina MODAI

Atmazas x3000 xDDDDDDDDD

Kaip tada taip greitis greit kyla jei ne nos? Specialiai su draugu patikrinom jis are dirba, taip nekyla greit nekyla greitis (tikrinom toje pačioje vietoje)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu sobeitą ir rodo tuos nick iš tolo ir ką man padaryt? Sob galima turėti pats invis sakė.

 

O dėl saulės čia nuo enb visokių ir debesų modų taip atrodo švesu

 

 

O dėl tariamo nitro modo tai ten nėra noso pas manę visad iš glušo tokia spalva eina MODAI

O dėl tariamo nitro modo tai ten nėra noso pas manę visad iš glušo tokia spalva eina MODAI

gud atmaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebepeziek čia durneli tu *Myliu Las-Venturas.lt* jai tau tas kompas medinis kimba ir nekyla tas greitis bukiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O dėl tariamo nitro modo tai ten nėra noso pas manę visad iš glušo tokia spalva eina MODAI

gud atmazĮ

 

 

Įrodyk kad taip nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sobeitas akivaizdžiai neįjungtas tavo video, so... Neturi ir nickai iš toli šviest :P
Pasidalink savo "šviesiuoju" enb, ir aš noriu kad būtų šviesu pas man.
Visada iš dūslerkės tokia spalva?? O jeigu nueinu į kitą tavo skundą, kur akivaizdžiai jis neina? :DD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sobeitas akivaizdžiai neįjungtas tavo video, so... Neturi ir nickai iš toli šviest :P

Pasidalink savo "šviesiuoju" enb, ir aš noriu kad būtų šviesu pas man.

Visada? O jeigu nueinu į kitą tavo skundą, kur akivaizdžiai jis neina? :DD

Dėl s0b'o žinok nebūk tikras, nes kiek žinau, kiek praeitame serveryje bandžiau, kad ir išjungtas s0bas, vieną kart mane prigavo vien dėl to, kad mačiau nickus per sienas ir iš toli. Nebūtinai jis turi būti įjungtas, nebent žiauriai geras s0bas ir pats moki ji scriptint ir editint.

 

Dėl to ENB, gal tai ir nėra ENB, gal tiesiog CLEO modas, kuris šviesina vaizdą, man atrodo pačiam las-venturas.lt forume buvo įkeltas šitas CLEO modas nes daug kas ieškojo.

 

O dėl NOS'ų tai tikrai nežinau kaip tai galėjo įvykti, dėl šito tai esu tikras, kad tik su SOB'u įsidėjo. Bet jeigu nori, kad veiktų NOS'as turi būt įjungtas SOB'as, tai gal irgi kažkaip susieditinęs s0bą, nes pažįstu vieną čiūvą, kurio niekaip niekas neprigavo, o jis cheatino į valias kaip nori.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Klemka neprisipisinėk turėti sobeitą galima tik noldot negalima aš jo nenoldoju :)

 

 

Išjungus sobeitą vistiek nickai matosi :D Nereikia jo net junkti taip kad prisigavęs

 

O dėl dangaus modų tai jie daugiau galimybių nesuteikia už kitus žaidėjus nerasi prie ko prisipist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ryti jeigu matai,kad sOb tai banink...Bausti,kros prisigavai :*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ryti jeigu matai,kad sOb tai banink...Bausti,kros prisigavai :*

Dar vienas "bukis" kuris nieko nenusimano ir atėjo čia pafreepostint. Klemka protingesnis už tave, ir parašę anketą vien dėl to, kad pasitart su žaidėjais ir nuspręst ar baust ar ne, tu aišku iškart būtum nubaudęs. Paskaityk mano praeitą komentarą, gal įgausi nors šiektiek supratimo. Klemka, mano nuomone, Krosas gal ir naudoja s0bus, bet nėra normalių įrodymų, už kuriuos jis ryškiai nusižengė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ryti jeigu matai,kad sOb tai banink...Bausti,kros prisigavai :*

 

Ties kuria vieta pačiame video yra matomas m0d_sobeit? Matyt, truputį aklas esi..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia jaučiu puse bukų nesuprantu KAD SOBEITĄ GALIMA TURĖT o noldot negalima ĮRODYK KAD NAUDOJAU

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi pats invis sakė kad SOBEITĄ Galima turėt, bet jo negalima naudot. Nors jis jį ir turi tai visiškai poxui. JIS JO Nenaudojo. O dėl to pašviesinto laiko tai turbūt paprastas CLEO Modas. Ir vsio, mano manymui jis nekaltas ir neturi būti nubaustas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi pats invis sakė kad SOBEITĄ Galima turėt, bet jo negalima naudot. Nors jis jį ir turi tai visiškai poxui. JIS JO Nenaudojo. O dėl to pašviesinto laiko tai turbūt paprastas CLEO Modas. Ir vsio, mano manymui jis nekaltas ir neturi būti nubaustas...

 

 

Teisingai šviesus laikas nesuteikia papildomų galimybių prieš kitus asmenis ten kaip tie visokie teleportai ar parkour modai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nesuprantu kas čia blogo, jai ne jo video kaip jūs įrodysit, kad jis naudoja kažkokias pagalbines priemones, galiu prisipažint pats naudojų kur pakeičia orą, kiek žinau serve pusę dyrikų ir pavaduotojų naudoją ir ką maišo? Tai nėra koks inv ir panašiai... Atsigaukit visi prie to Kroso kimba, neužpiso dar jum?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia jaučiu puse bukų nesuprantu KAD SOBEITĄ GALIMA TURĖT o noldot negalima ĮRODYK KAD NAUDOJAU

Sakė Rytis, numesk enb, kodėl atmazinęs nenumeti enb?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakė Rytis, numesk enb, kodėl atmazinęs nenumeti enb?

 

Da tu atstok nuo to kroso, kas tu per vienas čia toks erelis.. Nori ir nemeta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakė Rytis, numesk enb, kodėl atmazinęs nenumeti enb?

 Man rodos jeigu neklystu šitas šviesina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://i.imgur.com/QmqWsPs.jpg - Arvydas_Katkus nuotrauka , siuntė tas pats Kros , tai tada ir Katku nuo drk šalint jo ? atsigaukit biški

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krosas turėtų sakyti - nebeverskim lepų atgal. O šeip tai nežinau, manau baust jį nes čia chuj koks cleo ir modai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zdrf ol če aš ok. Karoče dabar dėl krosinio.
[1 įtarimas] - toks dalykas teisėsaugoje niekuo nepadės, suprasčiau mafijoje tu sedėtum ir staiga užfiksuoji tokį tai gali pagalvot jog narkus pučia ir nieko negauna poveikio, bet teisėsaugoje tai jis reikalingas tik tam jog jeigu tu turi ENB ir naktį tau tamsu (kaip šiknoj) tai pasidarai dieną ir važinėji ramiai. Tokį dalyką naudoja ne vienas direktorius (kaip įrodė Impressible_Lauriz net katkus naudoja). PATS NAUDOJU ŠITĄ MODĄ, NES PER ENB TAMSU.
[2 įtarimas] - Dėl šito nežinau, manau kažkas susibuginęs arba bbž, bet tai koks jam tolkas po RCON čytint?
[3 įtarimas] - Koks tas CLEO :D S0BEIT čia ne CLEO, S0BEITą turėti nėra draudžiama, naudoti tik yra draudžiama, jį turi daug žmonių.

Kros nekaltas mana manymu, bet čia tik aš taip manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu man p* bus jei prasileisiu forume įsp, bet biški nuleisiu garą...
1 modas - pats naudoji ne tam, kad tamsoj bijai vaikščiot, tik bijai pripažint prieš servą (vistiek be įrodymų nk nepadarysim, toks jau servas)
2 Susibuginęs? :DDD IR aš noriu kad man noss pastoviai bugintus. Koks tolkas jam po rcon čytint? Kartais žmonės nesikeičia žinok ;/
3 Nu ne tau žinot, sakau, kad čia cleo, o ne sobeitas, vadinas praktiškai esu įsitikinęs.. 
O dėl tų jūsų Sobeitą galima turėt, tai b*** aš dėjau ant jūsų, nickus per sienas matai - vadinasi WH. O kiek mano galvai dašyla - WH=Čytai.

O dabar: Manot tai ne čytai, nes dar nieko už tokius dalykus neužbaninom? Manykit iš naujo.
Jeigu grybausit kaip krosas, ir visur viską kelsit nepažiūrėję ką palikot įjungta - banus prasileisit.

 

 

  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na bet aš nesuprantu, akivaizdus įrodymai, vistiek neigia nors nušauk tu jį, noss cleo tai tikrai, nes greitis taip nekiltu, o del s0beito, tai kaip išjungi, ir nickai nesimato iš tolį..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...