Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Eimis_Neked

EisvetArt - Portfolio [ Atnaujinta 05.18 ]

Rekomenduoti pranešimai

Sveikučiai, taigi nutariau nesustoti su grafikos piešimu, todėl jeigu ieškote grafikos dizainerio kreipkitės į " Skype " až.

 

Mano Galerija: http://ieimiz.deviantart.com/gallery/
Parduodami darbai: http://ieimiz.deviantart.com/gallery/46636276
Skype kontaktai: Neked55
Gmail: Eimantas.ito@gmail.com


Naujausi darbai: 

 

Forumo rangai V2

Statusas: Parduodamas

 

forum_ranks_v2_by_eisvetart_by_ieimiz-d7

 

vb_c4d___photoshop___eisvetart_by_ieimiz

 

fluxministry_com___eisvetart_by_ieimiz-d

  • Patinka 24

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Profesionalūs darbai, mldc. Beto esi kažkus matytas gal lankaisi kokiuose grafikos portalose?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Profesionalūs darbai, mldc. Beto esi kažkus matytas gal lankaisi kokiuose grafikos portalose?

Ačiū, lankausi retkarčiais, ankščiau vadinausi kaip " iEimiz "

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū, lankausi retkarčiais, ankščiau vadinausi kaip " iEimiz "

Jai nepaslaptis kokiuose lankydavaisi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jai nepaslaptis kokiuose lankydavaisi?

Imagination, ecolor, Deviantart, Itexposed.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu labai jau gražūs ,šaunuolis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Forumo rangų kainą ? Gražūs darbai. Parašiau į až.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražūs forumo rangai, puikiai darbuojasi.

Ačiū, šaunu, kad patiko :)

 

Nu labai jau gražūs ,šaunuolis.

Ačiū :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražūs forumo rangai, puikiai darbuojasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Autoritetas.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Labai gražūs forumo rangai, puikiai darbuojasi.

 

 

Dėkoju ;)

 

 

Autoritetas.

 

Malonu (Y)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rangai tai tikrai gražūs labai, beto ir kiti darbai gražūs.

Dėkui, dabar piešiu MineCraft dizainą, užbaigus paviešinsiu (Y)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbai neapsakomo grožio, manau, kad čia jau yra profesionalu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbai neapsakomo grožio, manau, kad čia jau yra profesionalu...

Dėkoju (Y)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sori, kad antrą kartą rašau šitoj temoje, tiesiog, įdomu, smalsus esu.


Kiek metų jau pieši? Stiprios pusės, mano manymu pas tave, yra visos, ties ta sritim.


Būtų įdomu sužinot, kokiems projektams esi piešęs, žinau, tavo darbai man ąsmeniškai, yra profesionalūs, ir iki tavęs, dar tikrai tolimas kęlias, tačiau gal galėtum parodyt savo pačių geriausių darbų? ( Žinoma, jei nenori viešinti, į ĄŽ, labai norėčiau pažiūrėti tavo skonį ) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sori, kad antrą kartą rašau šitoj temoje, tiesiog, įdomu, smalsus esu.

Kiek metų jau pieši? Stiprios pusės, mano manymu pas tave, yra visos, ties ta sritim.

Būtų įdomu sužinot, kokiems projektams esi piešęs, žinau, tavo darbai man ąsmeniškai, yra profesionalūs, ir iki tavęs, dar tikrai tolimas kęlias, tačiau gal galėtum parodyt savo pačių geriausių darbų? ( Žinoma, jei nenori viešinti, į ĄŽ, labai norėčiau pažiūrėti tavo skonį ) ;)

 

Sveikas, piešiu jau virš 2 metų, plačiau apie projektus tai jų per daug nebuvo, nes stengiuosi dirbti su užsieniu " ten daugiau uždirbu " dar iš manęs buvo užsisakę grafikos paslaugų iš gerai Lietuvoje žinomu žmonių kaip Monika Šalčiutė, The3dvinas, taip pat esu buvęs visuose garsiuose sa:mp serveriuose moderatorius tik dėl savo grafinių sugebėjimų, bet po to ir kitos savybės pasižymėjo. Pagrinde Deviantart galerijoje yra įkelti mano naujausi darbai, nuo naujų metų iki dabar buvau padaręs mažytę pertrauka dėl League of Legends ir Direktoriaus prižiūrėtojo pareigų kitame serveryje, bet prieš 5 dienas vėl nusprendžiau sugrįžti ir tęsti savo darbą, todėl šiuo metu esu užsiėmęs ties MineCraf tematikos IPB forumo dizaino, vos tik jį pabaigus jį čia įkelsiu, jums juo pasigrožėti ir jį įvertinti (Y)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai viskas įdomiai atrodo, na ką, esi gyvas pavizdys man, kaip ir minėjau, autoritetas, daugiau nebeturiu ką ir bepridurti, kai galvoju, kad, kažkaip ai, šiandien nebepiešiu, rytoj irgi - ne, poryt taip pat, galvoju, piešt reikia, užtenka tiesiog pažiūrėt į tokių žmonių darbus, kaip tavo, ir noras vėl gryžta, tikiuosi nemesi to užsiemimo, nes tada, nebematysiu prasmės piešti, kuo ilgiau tu pieši, tuo geresni darbai tavo bus, ir tuo didesnis noras bus man piešti, ir kažko siekti, link tavosios pusės, tad Sėkmės, lauksim tavo darbų. ;)


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tikrai viskas įdomiai atrodo, na ką, esi gyvas pavizdys man, kaip ir minėjau, autoritetas, daugiau nebeturiu ką ir bepridurti, kai galvoju, kad, kažkaip ai, šiandien nebepiešiu, rytoj irgi - ne, poryt taip pat, galvoju, piešt reikia, užtenka tiesiog pažiūrėt į tokių žmonių darbus, kaip tavo, ir noras vėl gryžta, tikiuosi nemesi to užsiemimo, nes tada, nebematysiu prasmės piešti, kuo ilgiau tu pieši, tuo geresni darbai tavo bus, ir tuo didesnis noras bus man piešti, ir kažko siekti, link tavosios pusės, tad Sėkmės, lauksim tavo darbų. ;)

 

Dėkui (Y)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomiai, ir labai gražiai atrodo darbai, įdomu kaip tu taip sugebi, ar pats išmokai darydamas įvairiausius grafikos darbus, ar žiūrėjai pamokas, ir ar sunku buvo išmokt?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomiai, ir labai gražiai atrodo darbai, įdomu kaip tu taip sugebi, ar pats išmokai darydamas įvairiausius grafikos darbus, ar žiūrėjai pamokas, ir ar sunku buvo išmokt?

Pamokų beveik nežiūrėjau, nes tam laiko neturėdavau, kažkaip tingėdavau, tik pradžioje ten įvairių teksto efektų. geriausias būdas išmokti piešti sudėtingas detalės tai improvizacija ir kopijavimas be pamokos, pamatai darbą ir bandai nukopijuoti jį aklai, tada į galvą lendą įvairiausios naujos idėjos kaip ką galėčiau išgauti, ką panaudoti išgaunant tinkama rezultatą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ponas minusas, mr. minusas labiau tau tiktu :) arba kamuoliukas, burbuliukas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas darbai tikrai įspudingi neveltui pas Kešą buvai Modas ir GFXeris na galiu tau palinkėti sekmės gal rangų prireiks tai kreipsiuosi sekmės .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas darbai tikrai įspudingi neveltui pas Kešą buvai Modas ir GFXeris na galiu tau palinkėti sekmės gal rangų prireiks tai kreipsiuosi sekmės .

as ir kiets, as ir  pas kesa buvau gfx. :):ph34r:B):lol::D:P;):o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...