Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ledas_Competiv

pagalbos atlygis 200k arba ifnernus atuomobilis

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ilgas_Longas

* Jums reikiama pagalba:

nu blemb reik jau man čia pagalbos parašyt, nu tai rėžiam kaip ten man nusireguliuot kad rodytu HP?  buvo ivano pamoka bet jinai nesuveikė.

MAn rodo nicksu bet nerodo HP(gyvybių/šarvų) kaip tai apdaryt?

infernus:

D;1 R:600 +72g. haso arba 200k atlygis

 

ar yra rimtcu kentu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esc->options->display setup->radar mode: map&blips, hud mode:on

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pabandyk perinstallinti samp

ok kaip išsamu :DDDD labai net krc lygtaisn aš to nebūčiau žinojęs

 

 

options/Display setup/Hud mode must be ON. Gal pad

 

 neveikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Persirašyk ir GTA ir samp'ą, kad nebūtų jokių modų, hud on, maps &blips on ir viskas veiks, pats turėjau šitą problemą ir susitvarkiau. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Persirašyk ir GTA ir samp'ą, kad nebūtų jokių modų, hud on, maps &blips on ir viskas veiks, pats turėjau šitą problemą ir susitvarkiau. :)

nu lygtais aš to nežinočiau nenusisšnėkk *Myliu Las-Venturas.lt* gal isp prasileisi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pas tave tik Intel vaizdo posistemė ar yra ir neintegruota vaizdo plokštė?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nueik į documents > GTA SAN ANDREAS USER FILES ir ištrink gta_sa.set failiuką. Tai atstatys visus nustatymus į default. Galbūt juose yra problema. :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neee cia yra driveriuose problema, kaip ir pas Matt_Evans, reik arba updeitint savo driverius arba kazkaip perinstaliuot, bandyk visfka ka rase anksciau bicai, jeigu buvai isikeles kazkokius cleo modus istrink visiskai, sampo perrasymas tikrai nepades, pagrindas yra tavo driveriai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Updatink driverius, nes tikriausiai nepalaiko jau kažkaip pastaruoju metu pradėjo dažnai žmonėm taip darytis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką jus ten pezat su tais radar on ir pnš.Kompiuteris visiškai nekaltas! Problema yra pačioje gta versijoje, aš seniau turėjau pilna gta versija, ten nerodydavo hp, neseniai atsisiunčiau gta nepilnos versijos kur sveria 400 ar 500mb.Nueik į piratebay.se, įvesk "Gta san andreas", tuomet viršuje, dešinėje paspausk žodį SE t.y Seeders, ir kuomet išmes daugiausia versijų kurias seedina paieškok gta kur sveria ~512mb, atisiusk ir įsirašyk.Pas mane toje gta versijoje yra spidometras dešinėje, kampe, tai pasižiurėk kad ir pas tave būtų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką jus ten pezat su tais radar on ir pnš.Kompiuteris visiškai nekaltas! Problema yra pačioje gta versijoje, aš seniau turėjau pilna gta versija, ten nerodydavo hp, neseniai atsisiunčiau gta nepilnos versijos kur sveria 400 ar 500mb.Nueik į piratebay.se, įvesk "Gta san andreas", tuomet viršuje, dešinėje paspausk žodį SE t.y Seeders, ir kuomet išmes daugiausia versijų kurias seedina paieškok gta kur sveria ~512mb, atisiusk ir įsirašyk.Pas mane toje gta versijoje yra spidometras dešinėje, kampe, tai pasižiurėk kad ir pas tave būtų

Pritariu Šuniui, padaryk lygiai taip pat, norėjau aš ir tą tau patarti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pas tave tik Intel vaizdo posistemė ar yra ir neintegruota vaizdo plokštė?

pas mane stovi galingo Intel'is ir AMD radeon, bet kolkas dar niekas nepadėjo, bet kiek skaičiau angliškuose puslapiuose, kad jsi naudoja pagrindinę vaizdo plokštę intel ir amd radeon įsijungia kaip pagalbinė, gal todėl nerodo nes aš manau kad *Myliu Las-Venturas.lt* čia kažko intelis nepalaiko irreikia gta paleisti ant radeo'no

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siūlyčiau pabandyt ESC --> Options --> Display options ---> turn HUD mode on..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siūlyčiau pabandyt ESC --> Options --> Display options ---> turn HUD mode on..

nesvarbu akd 3 žmonės tai siūlė tai dabar įspėjimą prasileisi, su tokiais silymais jūs čia dėl postų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokie windows? Jei 8 tai reiktų nueit į graphics ir pakeist iš pagalbinės į pagrindinę. Blemba,buvo Ivanas pamoką sukuręs,tik nerasiu dbr.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokie windows? Jei 8 tai reiktų nueit į graphics ir pakeist iš pagalbinės į pagrindinę. Blemba,buvo Ivanas pamoką sukuręs,tik nerasiu dbr.

pas mane 7 bandziau ta pamoka ivano net man ten netinka, parsisiunčiau ta nauja gta be šansų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

If you have Nvidia, Go to Nvidia Icons (Usually a hidden icon) > Manage 3D settings and then use the advance settings. Make you apply the settings on quality. It fixed it for me. Not sure for AMD.


 


Just reinstalled windows 8...


Windows 8.1 preview was the problem :(


 


Daug kur mažiau rašė, kad typo reikia bandyt rezoliuciją keist, tai va pamėgink pakeist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pm skype numesk paciam buvo susitvarkiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai tu pasakyk kaip tu susitvarkei, nes, žinok, visiem būtų įdomu sužinoti, net ir tiems, kurie šios problemos neturi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...