Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rokas_Myrkt

Rokas_Myrkt pasakoja apie save Las-Venturas.LT

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,taigi noriu papasakoti savo istorija Las-Venturas.LT projekte,žmonės,kurie norės įžeisti ar panašiai man neaktualus pasakau iš karto.

 

Čia žaisti pradėjau neįprastai.Man šį serverį pasikviete į lauką siūlė draugai (Rasta_Kentas,Trolis_Jonas) iš pradžių griežtai sakiau nežaisiu,bet jie vis kalbėjo pasakojo ir aš visgi pasidaviau,pradėjęs žaisti nejaučiau jokio malonumo praleisdavau šiek tiek daugiau nei valandą bet po to įsivažiavau padirbau kelis darbus ir laukiau direktorių rinkimų,ėjau dirbau pas naujus direktorius kol pasitaikė Robert_Kličko kuris pavaduotoją rinko iš darbuotojų,tada atidaviau visą save,tapau Pavaduotojas,labai džiaugiausi,poste stengiausi iš visų jėgų.Po to jis direktorių perleido man.Dabar užimdamas direktoriaus pareigas susipažinau su keletą žmonių kurie mane džiugina.Į šį projektą išties atėjau iš kaimelių.

 

APIE ADMINISTRACIJĄ:

Na noriu paminėti visą serverio administracija geru žodžiu,visa nemokama administracija aktyviai padeda tiek naujokams tiek įsivažiavusiem žmonėm,komanda surinkta išties gera.

 

ŽMONĖS Kuriuos nori paminėti:

Šiame serveryje daug pažinčių nesusiradau tiesiog teko pabendrauti su keletą žmonių kurie man pasirodė labai rimti.

Terry_Williams - Žaidime su tavim bendrauti beveik neteko bet per TS esam kelis kartus kalbėja,paminėjau tave nes tu man pasirodei rimtas žmogus kuris manau padėtų man jei paprašyčiau.

Rasta_Kentas - Šis žmogus mane atsivedė į šį serverį padėjo čia prasimušti,jam dėkingas esu už tai ką esu čia pasiekęs.

Deividas_Verdez - Esi ištikimas mano pavaduotojas ir internetinis draugas,man padedi daug tikiuosi dar bendrausim ir po RC.

Gedas_Gedaitus - Tik gavęs pavaduotoją,dar nesugebėdamas normaliai vesti treniruočių visada būdavau su tavimi visada man padėdavai,bet greit išėjai esu dėkingas už didžiule pagalbą įsivažiuojant!

Johnas_Freizeris - beveik visą laiką kol esu RC valdžioje tu pas mane! Esu dėkingas tau už tai kad esi su manimi!

Trolis_Jonas - taipogi tu man pasiūlei šitą serverį dėkui tau už tai ir dar už tai kad esi ištikimas mano darbuotojas!

Domas_Raven(Domas_Bartkus) - Esi tas žmogus,kuris firmoje daro didžiulį darbą,daug dirbi stengiesi labai noriu paminėti už tai kad esi toks šaunus darbuotojas!

 

Istorija nėra plati,bet kadanors pažiūrėjąs šia tema ją praplėsiu.Ačiū kas skaitėte.

Žmonėms kuriems esu neįdomus tiesiog palikite šią temą,ačiū.

  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Istorija tikrai gera, bet galėjai parašyti iš kur atėjai, kada.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Istorija tikrai gera, bet galėjai parašyti iš kur atėjai, kada.

Ačiū už pasiūlyma,bus pridėta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neplati istorija, nes neilgai čia žaidi. Tikiuosi kažkada ją praplatinsi, kai turėsi daugiau pasiekimų ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Istorija, tikrai gera, bei išsami.. Šaunuolis, sėkmės toliau tau,


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idomi istorija, mazdaug taip ir as pradejau zaisti siame projekte, esu dirbes pas tave turiu pripazinti esi darbstus. Sekmes tau pareigose.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

w0w, šaunuolis jog aprašei save, gera istorija rišli tvarkinga. 


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomi istorija, dažniausiai prasideda tuo jog kalbėdami draugai sukelia kažkoki poltergeistą nuo kurio negalima atsispirti. Ir nuo to viskas prasideda.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū draugai už gerus žodžius!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Istorija gan įdomi , tikrai nepatingėjau perskaityti viską , nors ir nesu bendravęs su tavimi , bet atrodai jog esi maladiec.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias

Na man visada yra idomu skaityti kitu zmoniu istorijas.Saunuolis jog aprasiai,buvo idomu skaityti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Per anksti tau kurt istorijas , nes manau kolkas dar esi ''šviežias'' čia. Bet spaudžiu žalia už pastangas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomi istorija Roki!, Ačiū už gerus žodžius ta pati ir apie tave galiu pasakyti :) Maladiec !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na nekėkvienas parašo tokias istorijas, kiti čia 2 metus lošia nieko neparašo, tad šaunuolis kad nepatingėjai kad ir nedaug bet papasakojai kaip atsiradai, šiaip šaunuolis kad naujus veidus imi nes senbuviai tiesiog nevertina savo postų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomi istorija, ačiū, kad ir mane paminėjai :P Sėkmės tau žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sw oll. šits maladec'as yra ką galiu pasakyt rimts pasaniokas kuriuo galima pasitikėti ir pašnekėti.

P.S kokias 2valandas su Rasta įkalbinėjom jį lošt čia : D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera istorija apie tave malonu :0 reikės irman susikurti,o tau už pastangas rep.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...