Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Solid_Wrestler___

Las-Venturas.Lt YouTube Kanalas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki sukūriau šią tema tam kad jūs neužmirštumėt Las-Venturas.Lt YouTube Kanalo Prenumeruoti tiesiog paspauskit Prenumeruoti


Štai link'as


 


 


http://www.youtube.com/channel/UCC8kf4uQqxOj_kDSgNz31EA


 


 


 


 


 


Nepagailėkit paspausti "Patinka" mygtuko. :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal ir gerai sueditinti darbai, bet jau labai nubodūs matos, visi  tokio pačio stiliaus perėjimai ar efektai ant kiekvieno video tokie patys nieko įspūdingo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal ir gerai sueditinti darbai, bet jau labai nubodūs matos, visi  tokio pačio stiliaus perėjimai ar efektai ant kiekvieno video tokie patys nieko įspūdingo.

Tai gal parodyk kažką naujo, duok minčių? Kodėl visi žmonės moka tik kritikuoti, o patys yra kažkokie nevykėliai kurie tik sugeba įsijungti forumą ar sampą ir atsisiūsti kreditų? Jeigu tau kažkas nuobodu ir neįdomu, tai tu sakyk ką tu nori pamatyt, o ne vaidink kažkokį profesionalą. O šiaip tu jofka tai vapšė žiūriu neturi ką veikt, niekas neužmiršo tų mūsų kanalų, nekurk bereikalingų temų.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai gal parodyk kažką naujo, duok minčių? Kodėl visi žmonės moka tik kritikuoti, o patys yra kažkokie nevykėliai kurie tik sugeba įsijungti forumą ar sampą ir atsisiūsti kreditų? Jeigu tau kažkas nuobodu ir neįdomu, tai tu sakyk ką tu nori pamatyt, o ne vaidink kažkokį profesionalą. O šiaip tu jofka tai vapšė žiūriu neturi ką veikt, niekas neužmiršo tų mūsų kanalų, nekurk bereikalingų temų.

Na nesureikšmink mano komentaro tai tik mano nuomonė. Būtinai sukursiu pats ką nors apie lv kai gausiu unbana  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na nesureikšmink mano komentaro tai tik mano nuomonė. Būtinai sukursiu pats ką nors apie lv kai gausiu unbana  :)

Labai lauksiu, nepamiršk numest į a.ž, sulauksi mano nuomonės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiu nes nečinojau kanalo kadangi esu beveik naujokas tai praverte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...