Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deividas_Britas

Užblokuoti žaidėjai

Rekomenduoti pranešimai

swx wirai sekmės jums kiek girdėjau vistiek šį projekta uždarys.

Blogai girdėjai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O Britas mldc pries tuos bugerisu kiek lt prakisau XD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mldc, čia nejuokaujama r-con'ais, prisidirbai niekas nenuolaidžiaus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maladėc Britai! Bet manau jog čia tik koks trečdalis arba tik pusė visų esamų bugerių xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiku, kad sutvarkei šiuos bugerius ir man tapo viskas aišku, kodėl iš šio sąrašo žaidėjai leavino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

swx wirai sekmės jums kiek girdėjau vistiek šį projekta uždarys.

Taip, uždarys kada nors, nebus jo visą gyvenimą, kaip ir nieko nėra amžino. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis Deividai, labai gerai pasielgei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar taip, Britai, klausyk! Patarčiau atbanint Dauman_Tel, nes jis čia nieko neprisidėjo pats matai, net neprirašiai jo prie Užblokuotu žaidėju. Mano manymų jis RCON prasileido free. 

 

Be pagarbos: Panda_Spec

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar taip, Britai, klausyk! Patarčiau atbanint Dauman_Tel, nes jis čia nieko neprisidėjo pats matai, net neprirašiai jo prie Užblokuotu žaidėju. Mano manymų jis RCON prasileido free. 

 

Be pagarbos: Panda_Spec

Žinai vien dėl ko ? Dėl to, kad tu jam atidavei savo milus. Man tokį patį rconą šovė, tik kad aš į kitą acc persimečiau litus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinai Vien asylum ko? Del that tu uogienė atidavei Savo Milus. Vyras TOKI PATI rconą šovė, only that kaip aš kita acc persimečiau Litus.

Also, kaip atidaviau Litus, nenurodyti kitoje vietoje leavinau sita serva. As su juo esam Kaimynai, Bei geri draugai. Ir naudojamės, TUO pačiu Wifi.Taip that Britai atbanink Dauman_Telą nenurodyti kitoje vietoje JIS, neto Prie Forumo prisijungt cannot! Fsio baigiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Britai tau nepamoina keist mano parašą! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki taip gali but? Nedalyvavau senai pokeri kai lo6iau gal 50k prakišau o šitam ip tik vienas skaičius skiresi kuri nuėmus butu manoip

  • 78.62.180.116

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet man idomu, už ką rconas man ? Jei nei karto nebuginau. Esmė tame kad iš tautvio pacan 1M laimėjau.. Ir persimečiau į kitą acc litus, kai sužinojau kad tas 1M bugintas, vien dėl to kad tu eilinį kart neprisipistum su savo principais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, šaunuolis Britai. (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mldc britai gerbiu tokius, tikrai serveryje nereikia bugerių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

as tai for free pas mane kas pora laiko pasikeice ipas bet kuris bugino tai ant to ip nes as jo ip turbut tureiau panasu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man tai for free deio iei kokes as lt buvau gaves per pokeri bugintu tegul pasiema bet ne visi lt buvo buginti nes as seniau tureiau lt net 9,2milu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Duokit Ir man Litu :D                                                                                                               83bd4cd224ee33bf0278ab82e47b575525.gif 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       parasas.png?vardas=Lukis_Green&bg=3  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na šaunuoliai kad juos prigavot :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maladiec

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...