Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deividas_Britas

Užblokuoti žaidėjai

Rekomenduoti pranešimai

Maladiec Britai. Sekmės laukiant forume eilėrasčių ir kitų poemų su atsiprašymais nuimti RCON <3

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisidirba, ir verkia.. Negražu, o šeip Britai mldc, mažiau tokių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesa pasakius, žmonės baikit bugint LT, ir kita daliką, nes visvien pagaus, galvojat čia knist prisibuginot ir mldc dafiga lt niekas nepagaus? A jus juokaujat, britas scripteris jisai tokio prisiscriptino kad jus neisivaizduojat, jisai viska mato, viska ką jus darot. Prisibuginat ir vėliau verkiat oi čia atemė ir rcon davė, galėjo tik atimt, aha atimt, prisibuginai antro šanso neduos, kita karta atminkit ir kiti, pabuginot nebuginkit tuoliau, padarykit ss, ir pasakykit pgr- administratoriam, jie atims iš jūsų bugintus lt, ištaisys klaidą, ir jums vėliau dar už tai kreditų duos, tai kas geriau kreditai ar rcon? Galvokit. Brb, bugint blogai taip ar taip busite nubaustas kaip ir sakiau britas viska mato. Ir tu BRITAI teisingai darai, dėk rcon ir ištrink acc, geriausiai tai kad trinį acc, bet galėtum išvys wipe padaryt ne visam serve o tiem bugeriam, visuos acc ištrink kurios turi, tebunie žaidžia, nes užknisa tokie, vėliau darbai ir kitka kenčia, pribugina veliau darbų seifai su minusais. Nū žodžių dar verkia 'tai atgausiu gyvenime savo acc dar, bus vilties?'. A tu gal išprotėjai? Koksai gražint nereikėjo bugint, pabuginai ir galėjai sustot ir prisipažint atsiprašau bet radau buga, ir biški ten kapeikas pasibuginau ir viskas, nuimtu ir nieko nedarytu, o dabar bugina galvoja niekas nieko nepadarys, ne į ta serva pataikėt žmonės, čia už viska baudžia ir ką bedarytumete visvien pagaus. BRB buginat žinokit kad pagaus ir ištrins acc arba dės rcon, ir vėliau nekurkit eileraščius ir neverkit administratoriams.

 

 

 

P.S dosintojai, ipus gavot marš darban.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ko jau ko bet to nesitikėjau, pats su Brigada vakar kalbėjau, papasakojau kaip ten viskas buvo, susitarėm pranešti, aš pranešiau į Las-Venturas skype, bet atsakymo negavau, Brigada parašė tau ir dabar sėdi su 4k kreditų. Blemba atrodo, kad visi laurai jam atitenka. Kaip nervinat aš negaliu.. Ir vėl sedėsiu debilo vietoj.

 

Sveiki. Norėčiau pranešti apie keletą asmenų kurie pradėjo buginti pinigus kazino, tai būtų Žilvis_Tok ir Mendoza_Hitman, šie du žmonės per kazino prisidarė daugiau nei po 5 milijonus Las-Venturas.lt litų, tikslaus būdo kaip jie tai padarė aš nežinau, tačiau žinau kad tam jiems prireikė 3 žaidėjų. Kad patiems būtų lengviau, nueikit į /topai >> Kazino topai pagal sumą ir pamatysit jų nickus ir dar toks Thomas (Šis nickas priklauso Žygiui), aiškesni įrodymai - pažiūrėkit kaip per šias dienas pakilo pinigų suma pas Žygį, jis nusipirko du verslus per du skirtingus accountus, skelbėsi kad perka Sandkingus ir t.t.
[2014.04.22 21:18:02] Ernestas :): Kaip man buvo aiškinę, kad pavyktų pinigus pabuginti, reikia 3 žaidėjų, kurie turi minimaliai po 2-4 milijonus, su šiais pinigais, kaip supratau visi trys žaidėjai pastato ALL IN savo sumą ir poto du žaidėjai foldina, ir į + pasidaro kažkur 500k (Nežinau ar tiksliai paaiškinau, bet kažkas tai panašaus)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Ko jau ko bet to nesitikėjau, pats su Brigada vakar kalbėjau, papasakojau kaip ten viskas buvo, susitarėm pranešti, aš pranešiau į Las-Venturas skype, bet atsakymo negavau, Brigada parašė tau ir dabar sėdi su 4k kreditų. Blemba atrodo, kad visi laurai jam atitenka. Kaip nervinat aš negaliu.. Ir vėl sedėsiu debilo vietoj.

 

Sveiki. Norėčiau pranešti apie keletą asmenų kurie pradėjo buginti pinigus kazino, tai būtų Žilvis_Tok ir Mendoza_Hitman, šie du žmonės per kazino prisidarė daugiau nei po 5 milijonus Las-Venturas.lt litų, tikslaus būdo kaip jie tai padarė aš nežinau, tačiau žinau kad tam jiems prireikė 3 žaidėjų. Kad patiems būtų lengviau, nueikit į /topai >> Kazino topai pagal sumą ir pamatysit jų nickus ir dar toks Thomas (Šis nickas priklauso Žygiui), aiškesni įrodymai - pažiūrėkit kaip per šias dienas pakilo pinigų suma pas Žygį, jis nusipirko du verslus per du skirtingus accountus, skelbėsi kad perka Sandkingus ir t.t.
[2014.04.22 21:18:02] Ernestas :): Kaip man buvo aiškinę, kad pavyktų pinigus pabuginti, reikia 3 žaidėjų, kurie turi minimaliai po 2-4 milijonus, su šiais pinigais, kaip supratau visi trys žaidėjai pastato ALL IN savo sumą ir poto du žaidėjai foldina, ir į + pasidaro kažkur 500k (Nežinau ar tiksliai paaiškinau, bet kažkas tai panašaus)

 

Prie skype sėdžiu ne aš, todėl aš jokios žinutės apie buginimą be Brigados negavau.

Ir aš 4000 kreditų jam nedaviau, jis gavo 600 kreditų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įrodyk tu man kad buginau

Gi Britas viską mato, įrodymų nereikia. :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prie skype sėdžiu ne aš, todėl aš jokios žinutės apie buginimą be Brigados negavau.

Ir aš 4000 kreditų jam nedaviau, jis gavo 600 kreditų.

Sakė, kad iš pradžių davei 600, o poto už kažką dar 4000.

f8f338c2b0fd2f63139fde2ee8ce2700874.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aij nebeverksiu :D

Vo, viską katik ir įrodei pats, kad buginai. :) Nes užsivartei, sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reikėjo ir tiems dviems RCON. "Prisidėjo prie gaudymo"... Nebūtų jautę, kad pzdc jiems bus tikrai nieko nesakytų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir gerai padarei Britai, sėkmės gaunant UNRCON, gal ta progą ateis. Žinosite ateityje kaip buginti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Deividas_Britas, 23 Apr 2014 - 15:50, pasakė:snapback.png

Jei uždirbtum tokius pinigus, jais nesišvaistytum:

 

Tavo įrodymai man neįdomūs.

Mano kitas accountas : ) Dabar esu prie jo prisijungęs. Su ipu 86.100.70.127 vien dėl to persimečiau, kad tu neprikibtum ir eilinį kartą neatimtum. ( nebesu, nes pass pakeitei... )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau aišku, kas taps Yardies direktorius :D Nu šaunu, kad Tautvis ir Arnis susiprotėjo ir nuėjo teisingu keliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oj Panda blyn...R.I.P

btw Estebano,nekaltas,nes ten tas jo acc skype,nes snekedavom daznai ts,zinojau kai laimedavo ir matydavau.

o kiti nežinau,prisigavot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakė, kad iš pradžių davei 600, o poto už kažką dar 4000.

f8f338c2b0fd2f63139fde2ee8ce2700874.png

Man Britas nedavė 4000, davė tik 600.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

byby dejau as tai free rcone išvis myliu *Myliu Las-Venturas.lt* sita serva pizda  XD 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kol neprigavo tol bugina, prigauna jau tada ne aš čia.. Viskam ateina galas, kas turi pradžią turi ir pabaigą. Gero kimaro rconuose. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi nesiparinkit senukai. Vasara arteja... Koks skirtumas tas Rcon. Bus tų serverių :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kol neprigavo tol bugina, prigauna jau tada ne aš čia.. Viskam ateina galas, kas turi pradžią turi ir pabaigą. Gero kimaro rconuose. 

eik eik  wps tas matt draw  nepadeda o free banina ir an ts bana gavau free  tai XD  1 val nor net nesikeikau  tai eik tu *Myliu Las-Venturas.lt* 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man Britas nedavė 4000, davė tik 600.

Nesvarbu, svarbu kad aš tau pasakiau, susitarėm tu nuėjai vienas pats pranešei, nors dar ir pats buginai ir aš likau be nieko, o tu praradai tik pinigus ir dar kreditų gavai. @ Teisybė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš tiesų gal ir gerai bus mažiau bugintojų kitą karta gal susiprotės,kad bugint negražu  :wacko: 

Na geriausia dirbti sąžiningai ir niekas negresia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesvarbu, svarbu kad aš tau pasakiau, susitarėm tu nuėjai vienas pats pranešei, nors dar ir pats buginai ir aš likau be nieko, o tu praradai tik pinigus ir dar kreditų gavai. @ Teisybė

jis *Myliu Las-Venturas.lt* yra tai tu nenusistebek *Myliu Las-Venturas.lt* 

myliu tave myq

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis Deividai, labai gerai pasielgei.

 

Geriausi išlieką. ^_^

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Deividas_Britas, 23 Apr 2014 - 15:50, pasakė:snapback.png

Jei uždirbtum tokius pinigus, jais nesišvaistytum:

 

Tavo įrodymai man neįdomūs.

Mano kitas accountas : ) Dabar esu prie jo prisijungęs. Su ipu 86.100.70.127 vien dėl to persimečiau, kad tu neprikibtum ir eilinį kartą neatimtum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...