Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edward_Harrell

LV gfx'eriams, turėtų būt gėda.

Rekomenduoti pranešimai

Tokie tragiški ęsat, achujėnus gfx'erius primetat, ten toške, rafael, erko, Ronaldo, komentuojat, o net logo nesugebat sukurt, enjoy, garantuoju, kad dauguma projektų pasidarys logo pagal save.

 

Va, psd, to logotipo. Viskas, ką jie padarė, tai tik sumetė į viršų GTA renderius, ir pakeitė tekstą, skillai.

 

http://www.failai.lt/tj4eiltj6oea/golden-shield.zip.htm

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jie tokie, ir yra. O tu ne. Skaudi tiesa ar ne ? P.S Ne jie ten darė, shame on you.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jie tokie, ir yra. O tu ne. Skaudi tiesa ar ne ? P.S Ne jie ten darė, shame on you.

Man neįdomu kas darė, tačiau kopijuojat, kai toks ,, legendinis " jūsų projektas? Išvis žemas lygis, o tavo nuomonė, man mažiausiai rūpi, ką tu manai apie mane, kai nebeverksi, ir nebedėliosi ban'ų už tai, kad paklausiau kodėl tu toks ryžh*s, su savo teamspeak pareigom, tada galėsim pakalbėt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man neįdomu kas darė, tačiau kopijuojat, kai toks ,, legendinis " jūsų projektas? Išvis žemas lygis, o tavo nuomonė, man mažiausiai rūpi, ką tu manai apie mane, kai nebeverksi, ir nebedėliosi ban'ų už tai, kad paklausiau kodėl tu toks ryžh*s, su savo teamspeak pareigom, tada galėsim pakalbėt.

 

Jeigu toks žemo lygio projektas *Myliu Las-Venturas.lt* tu čia lankaisi tada? 

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet tai totali kopija nu nice aišku čj Invision to nežino jog kopijavo logo.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu toks žemo lygio projektas *Myliu Las-Venturas.lt* tu čia lankaisi tada? 

Nes jis per žemas.. chi chi Supranti gi.  ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man neįdomu kas darė, tačiau kopijuojat, kai toks ,, legendinis " jūsų projektas? Išvis žemas lygis, o tavo nuomonė, man mažiausiai rūpi, ką tu manai apie mane, kai nebeverksi, ir nebedėliosi ban'ų už tai, kad paklausiau kodėl tu toks ryžh*s, su savo teamspeak pareigom, tada galėsim pakalbėt.

Jeigu tau kažkas nepatinka čiuožk iš čia, niekas tavęs nelaiko. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O aš čia lošiu? Tarp tokių, lošt, tai .. :DD Nebejuokinkit chebra. Forumo sedėjimas nereiškia, kad serve kimarinu.


 


P.S Kalbant apie ,, žemas jis yra " Matt'ai, svarbu tavo burna plati, nes kol Toshai su Inviu varei po stalu, sakė paraudo, ir akiniai aprasojo, tiek Tosha prinėręs čia, tiek tu.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

O aš čia lošiu? Tarp tokių, lošt, tai .. :DD Nebejuokinkit chebra. Forumo sedėjimas nereiškia, kad serve kimarinu.

 

P.S Kalbant apie ,, žemas jis yra " Matt'ai, svarbu tavo burna plati, nes kol Toshai su Inviu varei po stalu, sakė paraudo, ir akiniai aprasojo, tiek Tosha prinėręs čia, tiek tu.

 

 

Tai gerai, laisvas esi.. Gali eiti pas savo tą Budelį :DDDDD Didysis gfxeri tu..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkas nepatinka? Tai ir čiuožk *Myliu Las-Venturas.lt*ui, čia nepasakojęs liūdnų istorijų...

 

O aš čia lošiu? Tarp tokių, lošt, tai .. :DD Nebejuokinkit chebra. Forumo sedėjimas nereiškia, kad serve kimarinu.

 

P.S Kalbant apie ,, žemas jis yra " Matt'ai, svarbu tavo burna plati, nes kol Toshai su Inviu varei po stalu, sakė paraudo, ir akiniai aprasojo, tiek Tosha prinėręs čia, tiek tu.

 

 

O dėl logo, tikrai gal nežinojo pagr. administracija jog paplatintas .psd yra...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkas nepatinka? Tai ir čiuožk *Myliu Las-Venturas.lt*ui, čia nepasakojęs liūdnų istorijų...

 

O dėl logo, tikrai gal nežinojo pagr. administracija jog paplatintas .psd yra, o galbūt tie kūrėjai kurie padarė logo jį ir paplatino? ;?

Ai jo, taigi kūrėjai iš užsienio visi, žinai, tik jei jie būtų paplatinę, tai būtų ir su GTA renderiais, ir su tekstu, o čia defaultas. O apie čiuožimą, aš čia nesėdžiu, tu man neįdomus, ir nevadovauk ką daryt, liūdna įstorija, kad Matt'as ners šiandien 20:00h po stalu Toshai, kad man įsp sudėtų, ir, kad jūsų projekto logotipas pyzdintas, daugiau kaip ir nematau istorijų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD Tavo žodžiose jokios logikos, surašiai visus serverio pro gfxerius ir krc imetei 1 logo, tai ką tu galvoji visi jie darė 1 logo? prasičiūhink vaikas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu žodžiu nera prasmes stumti pagavom visa prasme Savininkai nežinojo jog logo PSD yra platintas fsio tuom kalba baigta.

Žodžiu rakinkit tema ir fsio baigiam šita nesamone. O del to išvardinimo GFX'eriu rimtai kadangi buvo tokiu geru GFX'eriu galejo ir sugalvoti kažka unikalaus o ne paprastus darbu parašus kurti visiems serverio darbams tuo labiau kalba eina apie tuos geruosius GFX'erius: Gustas_Ronaldo ir pnš. Galejo drasiai ir unikalu logo sukurti savom rankom tai va o ne vien darbu parašus kurti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man neįdomu kas darė, tačiau kopijuojat, kai toks ,, legendinis " jūsų projektas? Išvis žemas lygis, o tavo nuomonė, man mažiausiai rūpi, ką tu manai apie mane, kai nebeverksi, ir nebedėliosi ban'ų už tai, kad paklausiau kodėl tu toks ryžh*s, su savo teamspeak pareigom, tada galėsim pakalbėt.

aš nesuprantu tu visur kur nueini, ten bandai primesti achue*u photoshoperių, nors pats esi GALBŪT N+ lygio, tai išvis ko čia aiškinti kitiems kažką. ir šiaip rimtai paaiškink ką tu čia darai? taigi tu pats budelį gfxeris ten, xujarink pas jį ir sėdėk čia kitiems galvos nekvaršinęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aš nesuprantu tu visur kur nueini, ten bandai primesti achue*u photoshoperių, nors pats esi GALBŪT N+ lygio, tai išvis ko čia aiškinti kitiems kažką. ir šiaip rimtai paaiškink ką tu čia darai? taigi tu pats budelį gfxeris ten, xujarink pas jį ir sėdėk čia kitiems galvos nekvaršinęs.

Maišai tu kažką, aš nieko čia neprimetu, nebesikeisk nick'ų.. Ką noriu, tą darau aš. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek žinau, rafaelis nebe gfx'ina. Invis pažiūrės temą ir keis logo čj :D Nereikia pyktis dėl tokių niekų. Tarkim, čia sakot Optimistas yra ten N+ lygio. O gal jis tik savo malonumui daro viską, dar rašo repo tekstus ir t.t  o ką tu, Aladine darai? Prakaituoji kambarį prie fb, sampo? Įsijungi photoshopą, kad texturą užmest ant stocko ir teksto tutorialus pažiūri? 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir kas? net tokio nepadarytum kaip dabar lv logo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šitą logotipą net ne jie darė, pas Invision_White nežino kas jį darrė, sako anonimas į skype jam numertė. Jau šitą logo visi senai žino pats Invis žino, kad jis rippintas ir ką? Trugdo tau nepatinka drošk...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir kas? net tokio nepadarytum kaip dabar lv logo..

 

Šitą logotipą net ne jie darė, pas Invision_White nežino kas jį darrė, sako anonimas į skype jam numertė. Jau šitą logo visi senai žino pats Invis žino, kad jis rippintas ir ką? Trugdo tau nepatinka drošk...

Darytojai jūs. Lukko, ,, pats tokio nepadarytum " o jie ką nors darė? Renderius sumetė ir tekstą pakeitė. W0w kiek darbo. Delisted, ne, viskas okey, lai sėdi su ripais toks ,, unikalus projektas ".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai jo, taigi kūrėjai iš užsienio visi, žinai, tik jei jie būtų paplatinę, tai būtų ir su GTA renderiais, ir su tekstu, o čia defaultas. O apie čiuožimą, aš čia nesėdžiu, tu man neįdomus, ir nevadovauk ką daryt, liūdna įstorija, kad Matt'as ners šiandien 20:00h po stalu Toshai, kad man įsp sudėtų, ir, kad jūsų projekto logotipas pyzdintas, daugiau kaip ir nematau istorijų.

Tu gal nejuokink ok? Nes tu durnėji nuo to sampo ne dienom ne valandom o sekundėm, gal pailsėk biški nuo to pc, išeik į balkona gal geriau pasidarys, pas budeli buvo toks pat logo ir ką? ten nekopintas, nes tu darei? nejuokauk ir pats neką geriau gfx'ini tad čiaupk smirdančia burna ir būk ramus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu gal nejuokink ok? Nes tu durnėji nuo to sampo ne dienom ne valandom o sekundėm, gal pailsėk biški nuo to pc, išeik į balkona gal geriau pasidarys, pas budeli buvo toks pat logo ir ką? ten nekopintas, nes tu darei? nejuokauk ir pats neką geriau gfx'ini tad čiaupk smirdančia burna ir būk ramus.

Tu ji matei serveri? Kad sakai kad jis čia lošia bent pirmai issitikink. Pas budeli nieko panašaus nebuvo su tokiu logo. Tuo labiau tas Budelio projektas senai uždarytas sedi todel kaip savo bazaro nenaudokit to žodžio ,,Budelio projektas'' nes tas žodis jums niekuom nepades senai su tuo projektu paka yra. Jis jeigu daro tai daro viska tvarkingai ir nekopindamas. Ir be to jeigu sakai kad dare kur PSD kur fotke kad tas LOGO kopintas yra pas Budeli. Ir be to esi issitikines kad čia jo darbas vps? Nepagalvojai kad tas projektas prieš tai turejo apie pora GFX'eriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu gal nejuokink ok? Nes tu durnėji nuo to sampo ne dienom ne valandom o sekundėm, gal pailsėk biški nuo to pc, išeik į balkona gal geriau pasidarys, pas budeli buvo toks pat logo ir ką? ten nekopintas, nes tu darei? nejuokauk ir pats neką geriau gfx'ini tad čiaupk smirdančia burna ir būk ramus.

Ooo, didysis komentatorius, galėsi užaugęs darže komentuot. Matosi, kad čiūvakas jau laido riterio bruožų turi. :DD Aš nuo sa-mp'o durnėju? Aš jūsų serve paskutinį kartą gal prieš 5mėn buvau. Pažiūrėk tu į savo parašą, kloune tu kloune, išvis degradavai, per žaidimą draugų susiradęs ,, Žmonės kuriais pasitikiu " :DDDDDDDDDD. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...