Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jim_Vegasas

Jim_Vegasas banned Donny_Bravo

Rekomenduoti pranešimai

1.Jūsų Vardas_Pavardė: Jim_Vegasas

2.Žaidėjo Vardas_Pavardė (kurį užbaninote): Donny_Bravo

 

3.Už ką buvo skirtas banas: Vartodamas narkus, negalėjo taip taikliai šaudyt arba aimas, arba cleo, kuris nuiima narkų vartojo poveikį. 

4.FOTO/VIDEO įrodymai (KAD ŽAIDĖJAS YRA KALTAS, PRIVALOMA): https://www.youtube.com/watch?v=Y8Zs6-5QrnE&feature=youtu.be

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oi, oi, tik nereikia, ok? Šaudžiau bet kur, o tuo labiau, jog mačiau prieš pūsdamas, jog ant mėsos pareina kokie 7 žmonės. Įdomu viena, kol mane vieną užblokavai, pūtė narkus daug žaidėjų, būtent kuriuos šaudžiau... Ir beto, The_Marlboro, saulė ožių nešildo, o tuo labiau, prisiožinai net neteisingai.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Oi, oi, tik nereikia, ok? Šaudžiau bet kur, o tuo labiau, jog mačiau prieš pūsdamas, jog ant mėsos pareina kokie 7 žmonės. Įdomu viena, kol mane vieną užblokavai, pūtė narkus daug žaidėjų, būtent kuriuos šaudžiau...

 

 

Užblokavimas skirtas ne dėl to, kad pūtei narkus, o dėl to, kad kai juos pūti, nėra galvos svaigimo poveikio arba teisiog aimas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimas skirtas ne dėl to, kad pūtei narkus, o dėl to, kad kai juos pūti, nėra galvos svaigimo poveikio arba teisiog aimas. 

 

Gerai, jei ne dėl to, kad pūčiau, tai tu man įrodyk, jog man galva nesisuko, galvoji neįmanoma pataikyt kai galva sukasi, o tuo labiau, dar praeina tas užtemimas vaizdo. Nebeišradinėk dviračio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Gerai, jei ne dėl to, kad pūčiau, tai tu man įrodyk, jog man galva nesisuko, galvoji neįmanoma pataikyt kai galva sukasi, o tuo labiau, dar praeina tas užtemimas vaizdo. Nebeišradinėk dviračio.

 

 

Žinoma įmanoma pataikyt, kai galva sukasi, bet tikrai ne visus šūvius kiek šauni ir kai priešininkas laksto. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pradėkim nuo to, jog aimas, kiek pamenu taikosi į artimiausią priešą, o video to tikrai nepasakyčiau, nenaudojau aš to aimo, gali būti ramus. ;)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aiškiai matosi, kad naudojama įvairūs cleo modai, pasigavai vyruti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pradėkim nuo to, jog aimas, kiek pamenu taikosi į artimiausią priešą, o video to tikrai nepasakyčiau, nenaudojau aš to aimo, gali būti ramus. ;)

 

 

Tu  skaityk kas yra rašoma, to paties daugiau nekartosiu. 

 

 

o dėl to, kad kai juos pūti, nėra galvos svaigimo poveikio = CLEO

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įsižiūrėjus dar net į tapatį video, matosi, jog kai nužudau aš žmogų ir žiūrint į chatą, kad jau praėjo galvos sukimasis, o tik tada taikausi į tą kitą žmogų...


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Įsižiūrėjus dar net į tapatį video, matosi, jog kai nužudau aš žmogų ir žiūrint į chatą, kad jau praėjo galvos sukimasis, o tik tada taikausi į tą kitą žmogų...

 

 

Okey. 

 

1 Nužudymas - Praėjo 2 mili sekundės ir tipo spėjo praėjo galvos svaigimas? No shit sherlock

2 Nužudymas - Jokios narkų putimo pauzės.

3 Nužudymas -  taip pat jokios pauzės.

 

Išvada neatsimazinsi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Įsižiūrėjus dar net į tapatį video, matosi, jog kai nužudau aš žmogų ir žiūrint į chatą, kad jau praėjo galvos sukimasis, o tik tada taikausi į tą kitą žmogų...

 

 

aiskiai matosi kaip bega bet kur ir sauna ir visada pataiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aiskiai matosi kaip bega bet kur ir sauna ir visada pataiko

Gi sakau jeigu būtų aimas šaudytu į tą žmogų kuris yra arčiausia čia nesimato...

 

 

Okey. 

 

1 Nužudymas - Praėjo 2 mili sekundės ir tipo spėjo praėjo galvos svaigimas? No shit sherlock

2 Nužudymas - Jokios narkų putimo pauzės.

3 Nužudymas -  taip pat jokios pauzės.

 

Išvada neatsimazinsi. 

 

Nemoki pūsti narkų, nes pučiant juos, gal kokios 2 sekundės praeina, kai vėl normaliai rodo, pradedant pūsti narkus, taip pat matosi, įmanoma šaudyti. Nesimazink pats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidėjas nebėra užblokuotas, tema rakinama.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...