Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Anthony_Morrison

A'Cesaro atsiliepia apie Las-Venturas serverį!

Rekomenduoti pranešimai

Šis serveris man labai patinka. Kai emigravau iš kito serverio, kuriame tikrai nemažai pasiekiau, galvojau, jog būsiu pasimetęs ir nieko nežinosiu. Tačiau viskas įvyko atvirkščiai. Tik pradėjęs žaisti susiradau darbą su pakvietimu, buvau labai šiltai sutiktas forume bei žaidime. Ypač mane sužavėjo forumo moderatoriai, serverio prižiūrėtojai, jų noras aukotis būtent dėl šio serverio ir pagelbėti Invision_White bei Deividas_Britas, kurie tiek daug dirbo, kad sukurtų šį nuostabų serverį. 


Šiame serveryje taipogi sutikau pažįstamų žmonių iš kitų projektų, kuriuose žaidžiau. Labai draugiški administratoriai, padedantys, matosi, kad jiems rūpi šio serverio ateitis ir kiekvienas jo žaidėjas.


Aš manau, jog šis projektas klestės ir klestės, vis plėsis ir garsės kaip nuostabus serveris. Labai norėčiau padėkoti serverio savininkams už tai, kad jie sukūrė šį nuostabų serverį, kuriame žaidžia tiek daug nuostabių žaidėjų. 


Pabaigai - Las-Venturas, klestėkis!


 


Su pagarba, 


Antonio_Cesaro


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų servery, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...