Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


James_Cream

Lionel_messi per daug ereliuoja?

Rekomenduoti pranešimai

Na kiek kalbama, kad Lionel_Messi per daug ereliuoja, kad jam taisyklių nėra ir pan.(nestumiu).. Ar tai tiesa? TAIP/NE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kur jis kokią taisyklę pažeidė ? :D Kad neapsiginat bazės mažiau verk tu čia

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neverkit tam forume čia atėja vienas pasakė tai nežino kas daros.. Visiem taisyklės tos pačios nėra tas Messi išskirtinis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nevelt Yardies, :D O kokią taisyklę jis pažeidė? Man tai normalus jis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD manau gausi įspėjimus už beprasmę temą :DDDDDDDDDDDDD Yardies matai kas vyskta kaip į vienus vartus ok.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neverkit tam forume čia atėja vienas pasakė tai nežino kas daros.. Visiem taisyklės tos pačios nėra tas Messi išskirtinis...

 

Kur jis kokią taisyklę pažeidė ? :D Kad neapsiginat bazės mažiau verk tu čia

freepost

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD manau gausi įspėjimus už beprasmę temą :DDDDDDDDDDDDD Yardies matai kas vyskta kaip į vienus vartus ok.

 

O kam jūs kišat tą YardieS? aš šneku aplamai.. 

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Spamminimas/Floodinimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Deividas_Britas

 

Jums Max_Tosha visagalis, kad galėtų išsukti nuo papeikimų, ar „pašnekėti su mumis, kad ko nors nebaustų“? Nenusišnekėkit. Pagr. administratoriai esam du ir niekas kitas nenurodinės ką daryt, bent jau man. Jei prisidirbo, tai nesvarbu jis Klemka, ar Tosha, ar Daedo (čia šiaip pavizdys), jie vistiek liks nubausti (iš mano pusės, jei pirmas neįsikiš Invis).

 

Nusižengia, baudžia jį, iki šiol kol kas aš asmeniškai, jo nusižengimų nemačiau :((

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip sakom BB* tai žinoma trupučiuka per daug įsipareigojus žmogus nes kai buvau teisėsaugoj tai buvo taip jog grobia Lucches pastata, grobia Kentai pastata, grobia GS pastata ir visur mūsų Messi yra. Niekur neatgrobsi nes ten tiek snukių krč puse servo suėjo į Lucches pas Messi. Tad manau trupučiuka yra, reikia jau ne taip gal daryti normalei? Paėmi lucches tai palauk bent jau 30 minučiu. Dabar tai šito beveik jau nėra jau Messi trupučiuka ' USPAKOILSIA ' tai tikrai nereik ant to mesio stūmt. Dėl taisyklių, kokias taisykles pažeidė jis? Nekokias ! Jog moka vadovauti bei turi draugu manau tai neuždrausta?! Meesi normalūs pacanas bet ir toks per pus visiems patinkantis. Sakau Ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai messi tipo kietas nu jis paskutinis ***** ir man jis visai nepatinka kad atsirado čia karalius  jis ne karalius o paskutinis***** kad nuimtu jam ta prižiuretoja tada gal taptu norm gal:/


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...