Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Drugz_Tronaz

Kaip ir naujoko Drugz atsiliepimas apie serverį

Rekomenduoti pranešimai

Na pirmiausia sveiki :) Aš esu gan jau patyręs manau,27k xp ,todėl noriu parašyt atsiliepimą ko seniau nepadariau.Na pirmiausia norėčiau papasakoti kaip aš šitą serverį suradau.Taigi,mes kalbėjom per skype su Lukas_Shadowfire ir Saras_Puskinas,ir Lukas pasakė gal pradedam samp lošt ? Aš sakau nesvaik,geriau einam lolą.Bet Šaras sako aš tai varyčiau samp,todėl nenorėjau eit vienas lolo :D Parsisiuntėm samp,ir aš sakau jiem : Kaip mes surasim įdomų serverį? Taigi neįmanomas dalykas. Tada Šaras po kaškiek laiko numetė šito serverio ipą,sako atvarykit čia.Išpradžių atėjau,galvoju kaš čia per šū*** nelošiu niekada čia.Vėliau pradėjau lošt :D Su Luku lenktyniavom kas pirmesnis pasieks gaisrininkų darbą pagal XP kiekį ,aš laimėjau :D Taigi ,tada prasidėjo visas įdomumas.Lukas su Šaru užpildė į GP , ir abu pateko.Jie man tai pasakė,o mano atsakymas buvo : Man užtenka limuzinų vairuotojų darbo,nereikia man tų tavo pakvietimų.Bet susigundžiau vistiek ir susikūriau forumo acc,ir užpildžiau į radistus ( direktorius : Super'Mario ) . Jie tada irgi pildė,nes tai vyko po savaitės.MES VISI PATEKOM.Tada aš pradėjau normaliai žaist,ir supratau,kad šitas serveris yra tikrai pats geriausias mano matytas SAMP serveris.Čia ištikro ne atsiliepimas o Istorija,bet kam įdomu paskaitykit :)

Taigi norėčiau taip pat per šitą trumpą laiką surašyti žmones su kuriais susipažinau ir susidraugavau 

Matt_Evans

Matas_Zapaco

Benjamin_Orbit

Tai vat,šitas serveris yra "Perfect" ,su juo nepalyginsi net tų serverių,kurių didesni rekordai :) Kaip sakoma : svarbu ne ūgis o smūgis :D 

Taip pat čia surašysiu kurie adminai man labiausiai šitame serveryje patiko (PAP ADMINAI)

Jim_Vegasas

Nick_Bosh

Justis_Daedo

Terry_Williams

Dwyane_Morreti

Danny_Williams

Redaguota nario Drugz_Tronaz
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu jog pasirinkai šį serverį ir jis tau patiko. Sėkmės žaidime  ;)!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu jog pasirinkai šį serverį ir jis tau patiko. Sėkmės žaidime  ;)!

Dėkui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu jog tau serveryje viskas patiko :) Kaip prisijungsi į serverį parašyk man duosiu tau 20k už tai jog parašiai atsiliepimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu jog tau serveryje viskas patiko :) Kaip prisijungsi į serverį parašyk man duosiu tau 20k už tai jog parašiai atsiliepimą.

Ok,kada gausiu unban,nes sistema užblokavo mane  free :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ok,kada gausiu unban,nes sistema užblokavo mane  free :/

Rašyk unbana į skiltį manau BAN/UNBAN prižiūrėtojas Rytis_Klemka patikrins tavo apealecija ir atblokuos tave. Jeigu nežinai kur tai čia. http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/forum/13-atsibaninimo-apeliacijos/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rašyk unbana į skiltį manau BAN/UNBAN prižiūrėtojas Rytis_Klemka patikrins tavo apealecija ir atblokuos tave.

Jau parašęs,nereguoja kolkas :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu kad pasirinkai mus ir kad dar žaidi jame :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų servery, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu jog pasirinkai mūsų serverį :) TIkiuosi tau čia visada patiks ir liksi čia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O, Drugzo atsiliepimas nemačiau net :D. Šaunu, kad vis dar esi serveryje.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, sena tema, naujokas buvai o dabar žiek jau rimtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...