Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Leo_Kaskadior

Leo`Kaskadior - Atsiliepimas apie serverį!

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki Las-Venturas žaidėjai,

 

Esu naujokas Jūsų serveryje ir nusprendžiau skirti šiek tiek laiko šitam mini rašiniui: Atsiliepimas apie Las-Venturas serverį :) Pabandysiu viską pasakoti išsamiai.

 

Iš pradžių kai gavau 6000lt šiek tiek nustebau, iškart pagalvojau, kad čia tikroviška ekonomika ir tikrai nesuklydau. Taigi atsiradau šalia lifto ir įėjes į jį keliausi į pirmą aukšta, iškart pamaniau, jog tai bus įprasta sistema, kad nuteleportuos į pastato apačią, tačiau liftas pradėjo judėti (Tikrai sužavėjo serverio sistema), lifto durys darinėjosi automatiškai, viskas atrodė labai tikroviška. Išėjęs iš pastato nesigaudžiau kur esu, nes pirmą kartą žaidžiau Las Venturas žemėlapyje. Tuomet išsikviečiau adminą, tiksliai kuris atsiliepė nelabai atsimenu, bet lyg jo vardas buvo Dwayne ar kažkas panašaus... Taigi jo paprašiau, kad šiek tiek paaiškintu kur, kas ir kaip. Kai viską paaiškino, nujudėjau link kažkokios aikštelės kur buvo daug žaidėjų, bei buvo parduodamos mašinos. Susigundžiau viena mašina kuri kainavo lygiai 6k, nedvejodamas ją nusipirkau. (Taipogi sužavėjo sistema, kad kiti žaidėjai gali parduoti kitiems žaidėjams savo mašinas). Šiek tiek "paskraidęs" su nebloga tačka, pastebėjau, kad galima užpildyti šį atsiliepimą apie serverį ir gauti 20k pinigų, nieko nelaukdamas nuskubėjau į AFK zoną ir nuėjau pildyti šio atsiliepimo :)

 

----------------------------------------------------------

 

Administracija: Galiu tikrai pagirti administracija, maloniai atsako į iškilusius klausimus.

 

Sistema: Serveryje mane tai labiausiai sužavėjo, nes viskas padaryta labai tikroviškai, be bugų :)

 

Ekonomika: Mašinos, maistas, bei kita gan tikroviškai atrodo.

 

Mapp darbai: Tikrai labai gražu, vienu metu net per daug įsijaučiau į žaidimą :)

 

----------------------------------------------------------

 

Noriu išreikšti padėką:

 

Administratoriui Dwayne, kuris suteikė pagalba kai jos labai reikėjo :)

Serverio mapperiams :)

Serverio skripteriui Deividas_Britas :)

Bei žinoma Invison_White, kad jis suplanavo Las-Venturas.lt serverį!

 

Plojimai! :)

 

 

 

 

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu jog pasirinkai šį serverį , kaip būsi žaidime parašyk man. Gausi pinigų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų servery, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas !! Malonu, jog taip žmonės atsiliepia apie serverį ! Tikimės visi, jog pasiliksi čia ilgai !!


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...