Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Capo_Criminal

Aciliepimas apie serverį Capo_Criminal

Rekomenduoti pranešimai

Taigi sveikinuos su visais šios temos skaitytojais

norėčiau parašyti savo nuomone,aciliepima apie serverį

šeip daug ir itraukiančiai turbūt neparašysiu.

Serveryja esu usiregistraves jau gana seniau tik neacimenu tikslios datos visu pirma viskas ivyko taip sėdėjau kitame TeamSpeak serveryja ir klausau kaškas šneka apie las-venturas.lt serverį ir pagalvojau kodėl gi neužeiti man pas šiuos žmogeliukus taigi atėjau visu pirma i TeamSpeak šeip labai visi maloniai kalbėjo buvo toks ir koncertų vakaras visi laimingi dainavo tas manea ir sužavėjo tai kita diena usiregistruoju serveryja kas labiausiai patiko tai liftas ir tai kad pastate yra ne vienas aukšas tuomet pradėjas žaisti pamačiau jog labai lėtai kyla xp tai pagalvojau reikia keltis xp galbūt tada igausiu žaidėju pagarba labai patiko jog serveryja reikėjo nusipirkti navigacija,telefono kortele ir visa kita tuomet turėjau mažai xp ir galvojau kaip čia patekti i darba susiradau gražią vieta nusifotografavau ir pyldžiau i medikų darbą kurios bazė taipogi atrodė nuostabiai

Medikų dyrektorė buvo mergina kas mane ir paskatino pildyti i medikus tai yra Deimante_Miela kuriai noriu pasakyti didelį AČIU!

 Vėliau isidarbines žodžiu dirbu ir reguoju i iškvietimus ir žiūriu kad ne tiek daug ir pingų tas man ir patikio nes tai buvo ir yra gera ekonomika serveryja tikriausiai pasilikti serveryja priverte labai geros sistemos Na ir Darbo sutartis viena vakara šeip bėgioju serveryja ir ka aš matau ainantį o žiūriu Max_Tosha Greit pribėgu prie jo pradedu visko klausinėti kas kaip man jis žinoma viską paaiškina tai visą beveik važinėjome su ja jis dirbo tuomet armijoja nuvežė i bazę kas labai patiko aprodė  kadangi mes buvome su juo viename projekte ir aš vis bandydavau su juo pakalbėti tai man pavyko padaryti tai čia 

na aš kaškaip itraukiančiai rašyti nemoku 

tikriausiai gal kaškom bus idomu visgi

Na dabar serveryja žaisdamas supratau jog serveris neeilinis vyksta visokiausi renginiai na ir patikgdavo konsultacijos TeamSpeak su serverio administracija kadangi vis daugiau galėdavai sužinoti dabar žaisdamas serveryja tiesiog galvoju kodėl aš ankščiau čia neatėjau 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki , jog pasirinkai šį serverį. O už parašyta atsiliepimą gausi 20k , susisiek su manimi žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų servery, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, kad pasirinkai šį serverį ! Tikimės, kad čia pasiliksi ! Sėkmės žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...