Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Lionel_Messi

Padėkit , padėjas gaus 100.000 LT

Rekomenduoti pranešimai

 

 

Anketos šablonas:

 

 

 

* Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Lionel_Messi

 

* Jums reikiama pagalba

 

Krc padarau teleporta arba vpš nedarau ir išmeta " Server close the connection"

 

http://www.part.lt/img/0122216acf30d17f9bc5f319505337ad404.png

 

ir tik šiandien taip kas gali būt? už pagalba bus premija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Serverio klaida visiems kartais taip būna todėl nėra čia ko jaudintis man irgi taip būna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinau ir man šiandien tas daros. Ryt turėtų susitvarkyt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Serverio klaida visiems kartais taip būna todėl nėra čia ko jaudintis man irgi taip būna

 

Bet prisijungiu po 1min ir išmeta šita ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manyčiau reikėtų pratrinti cleo mod nes pas mane ir buvo cleo modai tai tas pats arba išvis kompą perkraudavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manyčiau reikėtų pratrinti cleo mod nes pas mane ir buvo cleo modai tai tas pats arba išvis kompą perkraudavo.

viska buvau persirašęs vistiek neina..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pažaisk ko nors kito, po kelių valandų turėtų susitvarkyti. Arba nežinau, ką daryt. Bandyk trinti modus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ištrink gta nustatymų failą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ištrink gta nustatymų failą.

Viska viska buvau ištrinęs, net PC nerado tokio failo kaip GTA

 

 

Kituose serveriose bandžiau Test ten jokiu nemeta kaip čia ... ką daryt kas žino duosiu 100.000 LT kas padės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei kituose nieko, serverio klaida. Dėje čia jau nieko nepadarysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

 

Viska viska buvau ištrinęs, net PC nerado tokio failo kaip GTA

 

 

Kituose serveriose bandžiau Test ten jokiu nemeta kaip čia ... ką daryt kas žino duosiu 100.000 LT kas padės.

 

Sveikas, man buvo tas pats bet aš nebuvau įrašęs gmail kai duodavo irašyti . Įrašiau ir viskas ok, mėgink kokius nustatymus žaidime žiūrėti gal gmail kaip nors atnaujinti rikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kompiuteris - Įpatybės - papildomi sistemos parametrai - efektyvumas - parametrai - duomenų vykdymo prevencija - Įjungi DEP Ir įtrauki Gta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi tau sako jog visiems mėto tokius šūdus, serverio klaida ir viskas, pats tai pasakei jog kituose serveriuose nemeta tokio kaip čia tai net ir durnam aišku jog serveris kaltas, o ne tavo kompiuteris. Miela vakar per GW irgi sakė jog ją mėto kai kažkas užsiminė apie tave ir tavo tuos kickus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi Messi , aš irgi jungiosi su kitu acc , bet per "sandbox" ir mane irgi išmeta už minutes buna ir iškart , bet per paprasta acc tokio dalyko neturiu , išvada tokia parašyk į bugų skilti ir tai ištaisis , problema ne kompe ar gta , o kazkas su servu... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad ir kaip banaliai skambėtu, bet siulyčiau tradicinius būdus išbandyt - pravalyt kompą su CCleaner, pravalyt dulkes pačiame kompe, pratrint nereikalingas programas.

Jei nepadės, siūlau kažką tvarkyt su internetu. Kokius driverius perrašyt ar ką, turėtu padėt, nes man panašu, kad darant teleportą tau CPU sukyla, kompas neatlaiko (jei silpnas) ir tiesiog sekundei dingsta intikas. Logiškiau nieko neįšmastau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad ir kaip banaliai skambėtu, bet siulyčiau tradicinius būdus išbandyt - pravalyt kompą su CCleaner, pravalyt dulkes pačiame kompe, pratrint nereikalingas programas.

Jei nepadės, siūlau kažką tvarkyt su internetu. Kokius driverius perrašyt ar ką, turėtu padėt, nes man panašu, kad darant teleportą tau CPU sukyla, kompas neatlaiko (jei silpnas) ir tiesiog sekundei dingsta intikas. Logiškiau nieko neįšmastau..

Pirma jei sampas taip pjautu dėl interneto problemu , neveiktu CS:GO arba kiti serveriai samp, čia po kažkurio serverio RR pradėjo taip pjaut./

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas man labiausiai,kad neriatės iš kailio dėl žaidimo pinigų  :D 

Kaip savam bahūrui pabandysiu patart,pabandyk perrašyt san andreasą su sampu į KITĄ DIREKTORIJĄ.

Pervadint folderį į kurį instaliuoji.Ten program files ir sukurk kitą folderį.Jeigu nepadeda,tada serverio klaida arba dar kažkieno.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galbūt dėl kažkokio atnaujinimo serveryje. Bandei per kitą kompiuterį/internetą pasijungti? Nes visiems ankščiau buvo, kai telindavosi, atnaujino samp versiją ir susitvarkė, pabandyk senesnė/naujasnią SAMP versiją įsirašyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Perasyk samp neisirasyk jokio sampuig ir mouse nes man tas lygiai pats buvo taip padariau viskas gerai paskui po kurio laiko isirasiau sampuig mouse ir viskas veikia + Gal moda kazkoki isirasiai kuris pakenkia samp'a?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man kazkada irgi taip buvo, tik pajudedavau rasydavo, kad ismeta is servo. Palikau afk gal 10min ir atsistate

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Supranti tau nerodo kad tave kikina iš serverio o išmeta tai o mums rodo už ka tave iskikino 


Gal tave duosina kad didelis ping pas mane buvo irgi rašik i A Policija je tau pades tikrai man tai padejo 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano draugui ir taip buvo, išmeta, bet..Jam reikėjo kas mėnesį įeit į el.paštą ir ten kodą įvest.

Nežinau, gal ir tau padės..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...