Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lionel_Messi

Padėkit , padėjas gaus 100.000 LT

Rekomenduoti pranešimai

 

Supranti tau nerodo kad tave kikina iš serverio o išmeta tai o mums rodo už ka tave iskikino 

Gal tave duosina kad didelis ping pas mane buvo irgi rašik i A Policija je tau pades tikrai man tai padejo 

 

Aiškiai sakau  man kitam serverį eina žaist tik šiam mėto tokius dalykus, + cs;go norml viskas yra , persirašiau GTA daug kartų , per pc ištryniau apie GTA vistiek meta ta nesamonę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pabandik su kitų nicku prisijungsi prie las-venturos,jei leidžią tada tu gavai koki bana ant acc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesivargink čia jau Brito reikalas, nes daug kartų girdėjau kad ir jiems taip išmeta, aš tau siūlyčiau dėl viso ko išsitrinti mod'us ir pasakyti Britui, kad po kažkurio atnaujinimo taip darosi, tada tikrai bus įmanoma kažką padaryti ir surasti bėdą, kuri tau sukelia nepatogumų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar reik pagalbos ? Žinau problemą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

100% susibugino acc nes man tas pats. O kai prisijungiu i Las-Venturas.lt su kitų acc viskas gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisimenu man ir taip buvo, parašiau ivniui man sutvarkė, nes po rr kažkokia vieta buvo susibuginę, perkėle kordinatęs rodos, ir susitvarkė. Šiaip parašyk inviui gal jis padės. Bet 3kart užvakar man buvo, perrašiau kita vp ir vel i savo, susitvarkė.

 

Tu pabandyk su kitu acc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai yra bugas serverio, bet gal padės, kaip prisijungi keletą minučių pasistenkt nejudėt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man taip buvo kai FireWallas buvo išjungtas , pažiūrėk ar pas tave jis įjungtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tas pats buvo, bet praėjo. Todėl sakau čia yra serverio problema ir nereikia nei samp perašinėti nei ka. Lauk , praeis

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pabandyk susikurti nauja acc, bet ne žaidimo, o kompe vartotoja su admin privilegijom.
Ir ten susikurk, man ir panasei buvo, padėjo.
Bet pirma pabandyk per ta kur ankščiau žaidej prisijungti, o poto su kitu.
Nesupratai, rašyk i AŽ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Susikurk dar vieną kompiuteryje vartotoją, suteik jam administracines privilegijas, tada viska susirašyk tik be modų, jeigu nežinai kaip kviesk į skype - zygis19991 padėsiu :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

cia jau su serverio problema,pas tave gal ping virs 200?,pamatysi per eis,as perasiau savo intika ir vsio,ir budavo palosi 2min ir tas pats...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...