Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Ryder_Solo

Ryder_Solo atsiliepimas.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi šito tobūlo serverio žaidėjai. :)

Esu visiškas naujokas šitam serverį pražaidės esu tik 3 valandas, važinėjų su picėrijos motorolėrių ir bandau uždirbti pinigų, bei xp. Serveris tikrai man labai patiko, ir ne man vienam manau daug kas pasako, kad šis serveris yra nerealus. Nu ką žinau iš pirmo išlaikiau teisės, nusipirkau telefoną ir visas kitas šmūtkės. Isidarbinau ir dirbu iki šiol ir kaip išgirdau, kad galima gauti pinigų už atsiliepimą tai nusprendžiau ir parašyti, kadangi esu naujokas ir tikrai būtų neprošal į kišėne nemokamai. Nuostabi ADMINSITRACJA, gerbiu vyrai esat vo liux, visada padėda daro gerus eventus, duoda daug informacijos apie serverį, bei kitką. Manau, kad dar ilgai ir ilgai žaisiu šitam serverį nes man tikrai čia labai patinka, aišku žiūrėsim kaip čia būs jei neturėsiu pinigų ir darbo ar dar blogiau tai nežinau kaip čia išeis dar plius nežinomas čia bei naujokas, bet manau žaisiu ilgai dar tai tiek būtų apie šitą serverį. Neblogi scriptai, map darbai, pats esu turėjas serverį, tad suprantu stiliofka. :)

 

PRIVET, MALONU.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas , puiku kad tau šis serveris patinka , tikėkimes čia žaisi. Už parašytą atsiliepimą gausi 20k susisiek su manimi žaidime.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas malonu kad renkies si serva galesiu siandien duot 10k pradziai

Sveikas man irgi parašyk į samp.

 

Sveikas , puiku kad tau šis serveris patinka , tikėkimes čia žaisi. Už parašytą atsiliepimą gausi 20k susisiek su manimi žaidime.

Dėkui tau labai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų servery, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...