Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Jacob_Ventura

Jacob_Ventura atsiliepimas apie serverį.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,


Esu naujokas ir norėčiau parašyti atsiliepimą apie Las-Venturas.lt serverį! Viską pabandysiu papasakoti detaliai :)


 


Na kagi šiandien 2014.05.19 iš pradžių atsiradęs Las-Venturas'e nieko nesupratau, nes žaidžiu šitam mieste pirmą kartą. Atsiradau dideliam pastate šalia lifto, bandžiau iškviesti liftą, bet jis lyg ir buvo užstrigęs ir nėjo išeit iš pastato, todėl parašiau /adminams, kad atgetintų mane. Pirmas atgetino Aivaras_Acme, jis yra taksistas, todėl paprašiau aprodyti miestą, jis kaip supratau atsisakė (tačiau vistiek padėjo:)), tai prisistatė malonus čiūvas Super_Mario, aprodė kur nusipirkti telefoną, kortelę, papildymą, žodžiu aprodė visą serverį. Paprašiau jo nuvežti mane į AFK zoną į kurią iškart įėjau ir apsistojau, kol parašysiu šį atsiliepimą. :)


 


--------------------------------------------------------------------


 


Sistema: Tikrai labai nustebino, nes niekada nemačiau tokios kokybiškos sistemos, be būgų, bei klaidų, na tik liftas kažkodėl neatsidarė (tikriausiai nemokėjau naudotis :D).


 


--------------------------------------------------------------------


 


Administratoriai: Na kolkas nusiskundimų apie juos neturiu, tačiau vienas administratorius man tikrai padėjo: Super_Mario, aprodė miestą, yra malonus, bei supratingas, galiu jį tikrai pagirti.


 


--------------------------------------------------------------------


 


Ekonomika: Labai tikroviška, maistas, telefonas, net sąskaitos papildymas kainuoja tiek kiek realiame gyvenime. Serverio ekonomika mane tikrai nustebino.


 


--------------------------------------------------------------------


 


Mapp darbai: Labai įspūdingi, ypač dangoraižis, tiesą sakant nematęs dar net kai kurių mapp darbų, tikrai unikalūs darbai. Norėčiau pagirti serverio mapp'erius :)


 


Noriu padėkoti:


Invision_White už serverio įgyvendinimą :)


Deividas_Britas už unikalius, bei kokybiškus scriptus :)


Super_Mario ir Aivaras_Acme už suteikta pagalbą :)


Bei visiems kitiems likusiems Las-Venturas žaidėjams!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiku , jog vis daugiau žmonių rašo atsiliepimus. Už atsiliepimą gausi 30k susisiek su manimi žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų servery, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...