Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Auris_Hyundai

[Atsiliepimas] Auris_Hyundai

Rekomenduoti pranešimai

Tai va, pirma kartą su draugu atėjom į serverį maždaug prieš savaitę naktį. Taip, aš dažniausiai jungiuos naktį, nes pykstuosi su diena :D Atėjom dėl to, kad kitam serve neliko panų su kuriom būtų galima paprikolint Skype :D Tai va, atėjau ir pamačiau DAAUG naujų panikių (aišku buvo ir senų persikėlusiu :D). Žodžiu, dar nieko čia nežinau, bet pirmas įspudis, bent jau pagal online skaičiu, tai tas, kad serveris tikrai geresnis už tą, kur vaidendavausi ankščiau, o tai reiškia, kad galbūt teks čia užsukti dažniau. Tai va, čia tas ir svarbiausia savininkams, kad naujokai nepabėgtų po pirmo prisijungimo, o kadangi aš čia rašau šitą, tai reiškia, kad jūsų misija pavyko :D. First impression neblogas, žiūrėsim kas bus toliau, tikiuosi neskriaus senbuviai stipriai :D. Ai, btw, pirmieji padėję žmonės buvo Yuri kažkoks ir Deiwis_Lotus, nupirkit jiem po medalį :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir aš iš ten pabėgau, ta pati Iveta irgi, galėsi įkurt bananų mafiją su geltonomis mašinėlėmis kaip senais gerais laikais :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Swx, aš ir iš ten pabėgau :D buvom gi banarnija :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų serveryje, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...