Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


E_Bond

Prarasta mašina.

Rekomenduoti pranešimai

* Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Eimantas_Petraitis

* Jums reikiama pagalba:Pradėsiu nuo pradžių kaip buvo:Susitaupiau 150LT ir galvoju mašiną pasitiuninguot nu ir įvažiuoju į tune garažą kuris yra šalia ligoninės.Netyčia man susicrashino žaidimas ir prisijungus atsiradau garaže,tačiau ten automobilio nebuvo.Parašęs /trnustatyti 1 nuvažiavau iki nurodytos vietos tačiau ten mašinos nėra,mano manymu mašina kaškur danguje nes įvažiavus į tune garažą map'e rodo jog esu kaškur aukštai.Taigi dabar niekaip nebegaliu atgauti mašinos nors ji nėra sudaužytą.Jeigu kas netiki štai foto:http://www.part.lt/img/f2cb960c242961f67dabdacfae5bb8e7205.png

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Važuok i mašinu atsistatima ir nukelk mašina į mašinu atsistatyma ir atsiras tavo transportas

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Važuok i mašinu atsistatima ir nukelk mašina į mašinu atsistatyma ir atsiras tavo transportas

Kaškaip abydna 800 mokėt.

 

EDIT:

Rašo:Jūsų transportas nesunaikintas.Tai čia jau adminu pagalbos prireiks...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

800 nekainuoja, aš už comet atstatymą 120 ar 150 mokėjau. Gal tu ne ten kažkur, čia kur kai nusiperki mašiną kur ji atsiranda tai ten atstatyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krč nuvažiuok kur atsiranda visos nupirktos atstatytos car ir bus pickupai pirmos tr ir antros partempimai už 120lt partempia ten.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...