Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Darjauskas

Atsiliepimas - Cosa_Nostrax.

Rekomenduoti pranešimai

Atsikėliau iš vieno tokio serveri,o, bet jis biški nusivažiavo tai pagalvojau pažaisti čia ir pamačiau, kad ne aš vienas toks kuris persikėle į kitą serverį. Matau daug veidu žaidė kitam serverį, ir pagalvojau, kad ir aš čia pasiliksiu. Didžiausia ispūdi padarė tai, kad šitam serve yra daug žmonių, daug gerų adminų. Šiaip admin labai gera komanda, visada padės, visada paklaus ar tau gerai ir panašiai. Taipogi žiauriai gerai, kad ne aš toks vienas kuris persikėle į šitą serverį, dabar galėsim pabendraut kaip ir senais gerais laikais. Tai vat pirmą kartą čia atėjas isilaikiau teisės, nusipirkau telefoną, bei visas kitas reikalingus daiktus. Vėliau prabūvau biški AFK ZONA, ir va dabar aš ir rašau atsiliepimą apie gerą serverį. Dabar man reikės isidarbint į kokį nors naujoko darbą, kad galėčiau daugiau uždirbti pinigų, bei xp. Tai gerai dabar apie serverį truputi...

 

ADMINISTRACIJA: Nuostabi komanda, gerai sutarė vienas su kitu, visalaik padės nors ir kokią bėdą, kas gerai, kad čia adminai pahealina ar pafixina mašina, nes kituose serveriuose sako kvieskit mechaniką arba medika ir dar baudą duoda arba jail ir jiems dzin, kad tu naujokas, o čia viskas gerai matos, kad šis serveris myli mus visus. Tai tiek ir taip toliau žiūrėkit tvarką serveryje sėkmes adminams. Žiauriai gyriu Titas_Jeferson, kad labai myli naujokus ir jiems nuoširdžiai padėda ačiū tau, sekmės..

 

SAVININKAI: Invision ir Britanas esat maladėč, kad istengėt sukurt tokį gerą serverį, tiek žmonių, tiek atnaujinimų, bei kitų gražių mapp, bei gerų scriptų. Liux sekmės darbuose, bei realiame gyvenimė.

 

ŽAIDĖJAI: Aišku yra normaliu yra labai axujenu, bet čia daugiau matau gerų visada irgi padėda, pavėža ir panašiai kartais ir duoda pinigų, o ne kaip kituose serveriuose, vietoj pinigų į galvą duos.

 

SERVERIS: Geri scriptai, bei mappai, geri eventai, visokiausios prėmijos, bei sėkmingos minutes wow čia yra liux aš ilgai žaisiu čia.

 

 

TAI TIEK SĖKMES VISIEMS.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikas atvykęs ! O dėl savininkų, man atrodo, jog Britas čia net metų nesėdi dar...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikas atvykęs ! O dėl savininkų, man atrodo, jog Britas čia net metų nesėdi dar...

Sveikas, dėkui nu nežinau aš, bet vistiek šaunuolis gerai scriptina kažin kas būtų jei ne jis.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, dėkui nu nežinau aš, bet vistiek šaunuolis gerai scriptina kažin kas būtų jei ne jis.

Būtų, nes Admin_Volk dvigubai už jį geriau scriptino ;ss bet volkuj užpi** ir paliko projektą, tada ir britas atsirado.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būtų, nes Admin_Volk dvigubai už jį geriau scriptino ;ss bet volkuj užpi** ir paliko projektą, tada ir britas atsirado.

Aišku, bet vistiek Britas kažkiek darbo idėjo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu jog atėjai čia , Marl_Collen tikrai klysti jog Volkas išėjo savo noru , kaip tik jo atnaujinimai buvo , kas mėnesį ar netgi du , kol galiausiai juos pradėjo daryti Invision , Inviui atsibodo todėl išmetė Volką iš projėkto . Tikėkimes čia žaisi , ilgai už atsiliepimą gausi 30k susisiek žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, šaunu jog pasirinkai būtent mūsų serverį reiks pagalbos /Sms


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs,šaunu kad patinka šitas serveris.Jeigu reikės pagalbos rašyk į AŽ arba /sms serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas.Šaunu,kad renkiesi Las-venturą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų serveryje, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...