Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Thomas_Weedas

Atsiliepimas Thomas_Weed

Rekomenduoti pranešimai

Sveikučiai visi Las-Venturas žaidėjai, taigi sumaniau parašyti atsiliepimą apie šį nuostabų serverį. Jį man pasiūlė žaisti Emis_Sakaliukas, senas draugas iš kito serverio. Pradžioi jis man padėjo, taip pat dar man padėjo The_Smith, jis man aprodė serverį, ir vežiau su juo krovinį kadangi jis dirba tralistu. Serveryje administracijos kiek matau nėra mažai, bet padeda tik keli. Jų nick nelabai pamenu todėl nepaminėsiu. Vienas dalykas kuris man nepatiko dabar, kad mane labai dažnai puola mafija, arba civiliai. iš niekur nieko pradeda šaudyti į mašiną, ir kol neužmuša nepalieka ramybėje. Manau teisėsaugai reikėtu pasitempti, ir sutramdyti mafija,gaujas, klanus. Nes jie daro ką nori. Policininkai yra mandagūs tikrai. Na nepasigailėjau kad pasirinkau šitą serverį. Ačiū kūrejams kad jį sukūrėte!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiku , kad pasirinkai šį serverį. Ir tikėkimes jame žaisi ilgai , kadangi parašei atsiliepimą už tai gausi 30k.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų serveryje, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...