Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lionel_Messi

Lionel_Messi - Lucchese mafija

Rekomenduoti pranešimai

Nu ką sveiki visi , palieku pareigas ne dėl kažkokio pralaimėjimo ar dar ko nes tokio dalyko nebuvo , tesiog jau 6 diena  neina net prisijungti į serverį, Pavaduotojas daro viską už manę , man jo net gaila, kad per +29 lauke turi sėdėti ir atbūti 100 min,  antra Britui rašiau kiekviena diena po karta " Nu sužinojai dėl ko meto " ? ignor vakar atrašė :


[2014.05.23 16:05:33] Edvinielis: 5d'iena rašau ir nieko nu nu..
[2014.05.23 16:06:24] Deividas: Ir *Myliu Las-Venturas.lt* nepadesiu nes krv uzpisai su zyzimu
[2014.05.23 16:06:26] Deividas: blokuoju

 

 

 

Ką ką šitie žmonės mafijoj man nebuvo pašikę ir kiti nuo Yardies- Armijos- Grove Street laikų

 

Frankis_Buggati - tau ypač dėkoju , kas buvai mano pavaduotoju , daug kas sakė kodel franki ? kas tau jis toks? jis buvo visada su manim visiems esu davęs kažkokias pareigas,  ką  turėjau iš pareigų visada buvai kartų , šaunuolis  Frankislovai :*

Tomas_Sintas- Nu atėjo tavo Sintai valanda, esi maladiec bahuriux , dauguma kažka bandydavo stumt žinai, kad visada gindavau , nes esi žmogus patikimas  , buvai irgi ir Armijoje , Yardies , Grove Street  tu žmogus rimtas , linkių pasiimt koki Direktorių.

Modis_Samper- :O Modestux , pamokė visus kaip per "Wifi" telefoną pažaist "SAMPA" , labai dėkingas esu , kad visada pasisiūlydavai pagalbos ir kažka tokio , ir pasijuokėm iš tavo kompiuterio laido , kažkada buvau tikrai blogos nuomonės, bet prisileidau prie savęs , matau normalų žmogų sėkmės

Justis_Daedo - Bratatajus mano  šitam esu davęs pavaduotoja nuo Yardies laikų daviau lyderių prižiūrėtojo pavaduotoja , nes jis visada visada buvo kartu , kažkiek žinomas iš mano miesto taigi :*

The_Malboro - :O kažkada kaip buvai Armijos direktorius kaip buvo karai forume , buvau prirašęs net 13 daliu papeikimus  , atėjai į mafija nedarei šūdo pažvengėm mldc .

Ivanas_Zygulis :O mūsų kamera, (Čia iš gerosios pusės ) , labai dėkingas kad esi pafilmavęs , nepatingėjęs padaryti video apie "Lucchese mafija" ačiū tau

Edvis_Srekas-   Srekinis tas rimtas , seniau nesuėjau galvojau eilinis , bet pasirodo kalakutas mldc , cs:go žvaigždė

Vidmantas_London Gavau iš tavęs Direktorių , galėjai nemušt to Brolio dar ir dabar butumem buvę Lucchese valdžia , nu ką ačiū už praleista Direktorių

Martin_Luksa - :O šitas mldc , bičas buvęs DPI net nežinojau pirmą , bet mafijoje buvau aktyvus :D

Rudy_Best - Šitas jau gal 1 mėn dirba ir neišdavė , šaunuolis

Domas_Raven šitas visada neisipisinėdavo atsiprašant , visada pasakydavo Messi turiu išeit ir pnš , kažkada buvau blogos nuomonės dabar tikrai geros mldc bartkau

Arnis_Brigada mūsų Brigadiniks  , šitas tikras mafijozas , pažįstamas realybei/žaidime  su manim Lucchese mafijai gerai atbuvai mldc , daug padėjai mums per grobimus.

Teletabis_Peris Šitas rimtas pahurs ir visks

Mindaugas_Parkour - šitas rimtas žmogus , paprašiau paprikolu davai visi kuriam rangus , po 30 min jis man atsiuntė , labai labai ačiū tau , bet gal jų nebereikės, manau tu tinkamas žmogus  į šį postą .

Tadas_Chill - Kažkada buvo už ..... , bet po kurio laiko priratau prie "Šudo malimo " su juo tai .. :DD mldc tas rimts iškarta tiesa saką

Žukas_Ots - :D va va mūsų zukutis , nuo visu visu laikų buvai nors kaip net buvo Deividas_Paska svolačiu įkūrėjas galvojau tikrai apstumsi ir neateisi į armija, bet atėjai su kitu acc  kaip sakant neišdavei.

Gedas_Gedaituss šitas mldc dėl lucchese gavo net rcon‘a pasiaukojo J
Irmantas_Gang šitas labai mldc galvojau toks ramus žmogus atėjo į mafija pasidarė kitas žmogus.

 

 

 

Per savo Lucchese mafijos direktoriavimą padarytas darbas :

 

 

 

 

:https://www.youtube.com/watch?v=WgDSl68z_EY

 

 

 

žinau ,kad galėjau būt , bet nežinę kada sutvarkys , ir beje Vasara

 

 

Čia kažkada nuo Yardies - mafijos laikų ką prieš pusę metų buvau nuveikęs su mafija:

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/66155-ate-yardies-mafijai/

Čia iš Lucchese daugiausiai sutaupyta LT seife :

 

4d364dc0f56b9bb5a6d5aa6b7a9755b1686.png

 

pora foto iš veiksmo:

 

72062ba2c47a80ff73fbd7c3c193d09857.png

ad3c14155eb16ad23e02e8ba8f1d1fa4172.png

56b5539bfa34cee77e2b817166c144e589.png

42aded4653102adba413f0587fb66c4a426.png

fdc6961bc943a7f1331f29ff5a27b774740.png

 

nu ką ačiū DPI narei už suteiktą šansą.

  • Patinka 36

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc smagu buvo pažaist :) Gaila,kad tau pradėjo mėtyt tuos server closed the connection,nu ,bet ką bepadarysi,vistiek jau vasarą atėjo ką čia bežaisi :) Laukiam gal rudens

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

galiu pasakyt tik tiek : be taves luncheesai  nebebus tokie galingi  tu jiems buvau idealus direktorius .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gerai,praleidai laiką,linksmai :),gaila neteko man ten pabūti :D Sekmės tau messi toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būvai tikrai puikus direktorius , visada grobimuose būdavo daug žaidėjų ir visada būdavo veiksmas kiek matydavau. Sekmės :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės,buvai vienas iš geriausiu šaulių.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Brito atsakymas bus - samp'o klaida 100proc

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesu dirbęs pas tave nei ten nei ten, tačiau, daug mačiau, darai tikrai daug veiksmų, beabėjo apie 97% jie buvo sėkmingi. Tu esi vienas iš pačių geriausių. Mafijos bosu esi buvęs ne pirmą kartą... Galiu pasakyt, esi tikrai maladėc čiūvas.

Dar ne vieną kartą būsi mafijos valdžioje.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaila , kad palikai , nes serveryje vpš nebeturėsiu ką veikt , o aš žmogus , kuris be veiksmo neprasivers niekaip. :D Bet nors ir būtų nemėtę manau , po 2 savaičių ar anksčiau būtum atsisakęs , nes 100min nepražaistum , dėl šilto oro.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia su Britu visalaika tas pats jei namą prašiau grąžinti neatrašo . kūriau temas su bugais ištrindavo jam tik pinigai svarbu o ne žaidėjai.Gaila  , kad išėjai iš pareigų geras direktorius buvai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne nu taip messi maladec ankščiau aš irgi pas tave dirbau tai buvo gan įdomu, Frankis irgi maladec kad tave ne kidanul

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką galiu pasakyt,mažai bendravęs su tavim kolkas,bet tikrai spėjau apsiprasti ir pas tave mafijoje ir su chebra, Ačiū tau už šansą būti tavo komandos dalimi,buvo tikrai linksma,ir labai gaila,kad būtent tau pradėjo mėtyt tą š...Sėkmės,manau dar grįši ir dar būsiu tavo komandos dalimi. ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visad keciausias buvai,  MLDC 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip matau anksčiau viskas buvo kitaip negu šiuo metų, gaila jog manes ten nebuvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...