Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Danny_Safe

Danny_Safe Naujoko atsiliepimas.

Rekomenduoti pranešimai

Labas vakaras Las-venturas serverio žaidėjai.

 

 

Šiame serveryje užsiregistravau 2014-06-01. Apie projektą sužinojau iš geriausio draugo Luko(žaidime nick Lukas_Founteris). Užėjęs į serverį mane nustebino tai, kad esu kažkokiame labai aukštame pastate, mane pasitiko Administratorius Madd_Dogg paaiškino kaip reikia išsikviesti liftą. Vėliau parašęs /adminams kad man pagelbėtų, labai greitai atsiteleportavo Justis_Daedo, Madd_Dogg, Adomke_Donelo  paprašiau kad man pagelbėtų, mane greitai nuteleportavo prie Elektroninių prekių parduotuvės. Nusipirkęs telefoną, vėl mane greitai nuteleportavo prie kiosko kuriame buvo visko labai daug, sakė nusipirkt telefono kortelę ir papildymą. Truputį apsipratęs, išsilaikiau motociklų teises ir įsidarbinau į picų išvežiotojus. Važinėdamas žiūrinėjau visokiausius pastatus, kurie buvo tobulai sumapinti, visokiausių verslų,parduotuvių ir t.t. Važinėdamas skaičiau chatą, ten buvo visokiausių atrankų ir į gaujas: The ballas, Grove Street. Ačiū Justis_Daedo už 2000LT auką tikiuosi jie man pagelbės.

 

Serveris: Labai gražūs mapp darbai, žiauriai nustebino LV mieste esantis Kazino ir tai kad galima ten žaisti net pokerį. Viskas yra labai liuks.

 

Administracija: Labai aktyvūs administratoriai ypač: Justis_Daedo, Madd_Dogg ačiū jums už tai kad man labai padėjot. Ačiū Invision_White, Deividas_Britas už išties puikų darbą tiek serveryje tiek forume. DIDELIS AČIŪ JUMS.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, kad tau patiko serveris :) Tikiuosi tu jame pasiliksi ilgam :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės žaidime. Jei ko reikės visada rašyk į /adminams :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu kad prisijungiai prie mūsų. Jei ko reikės rašyk ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...