Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Agnius_Fanta

Naujoko Atsiliepimas -Agnius_Fanta

Rekomenduoti pranešimai

Na ką sveiki šiandien papasakosiu apie savo pirmasias dienas serverje taigi ilgai nerašęs pradėsiu

 

Na kaip jau supratot mano nick'as Agnius_Fanta kai atėjau į serverį pirmas įspudis buvo tiesiog dar vienas eilinis SA:MP projektas, bet kaip matot aš čia ir žaidžiu taigi kaip atėjau į serverį mano pirmi veiksmai buvo nuvažiuoti isigyti pasą, GPS ir t.t. Ir beabejo išilaikyti teises

 

 

Pirmasis darbas buvo limuzinų vairuotojai toliau šiukšlių išvežiotojai na ir pirmas darbas su pakvietimu buvo RC išvežiotojai kurį iki šiol dirbu. Paskiau prisiminau, kad esu žaides kitame SA:MP projekte tad nutariau emigruoti labai didelį ačiū sakau už pagalbą Dwyane_Morreti ir Nick_Bosh.

 

Po to pradėjau kurti šio serverio projekto epizodus sukūriau du epizodus, bet dėl kritikos ir laiko stokos nusprendžiau nebekurti.

 

Dar šiandien spėjau parašyti dvi idėjas, bet pasirodo mano idėjos jau igyvendintos taigi visų labai atsiprašau už beprasmiškas idėjas.

 

Ačiū už jūsų dėmesį :)

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gal aprašymas ir nėra toks išsamus , bet viskas surašyta detaliai,negalvojau kad 11-metis gali būti toks iškalbingas,reiškias sekasi tau mokslai. spaudžiu žalią,sėkmės serveryje!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gal aprašymas ir nėra toks išsamus , bet viskas surašyta detaliai,negalvojau kad 11-metis gali būti toks iškalbingas,reiškias sekasi tau mokslai. spaudžiu žalią,sėkmės serveryje!

Ačiū :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...