Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Domass_Moscoww

Frank` Atsiliepimas apie srv.

Rekomenduoti pranešimai

Pradžių pradžia buvo tokia : Mano draugeliai pradėjo lošt šita srv, ir pasiūlė man.. O aš lošiau kitą, labai abejojau ar verta pradėt LV.. Bet visdėl to užsireginau ... Nieko išvis nežinojau , tai mane nuvežė iki teisių ir mėginau išsilaikyt teoriją.. Prasikeikiau.. Kokius 5 kartus bandžiau laikyt kol galiausiai pavyko.. Nu išsilaikęs tas teises variau DRIVE-BY bšk , nu tai pasižudėm , ir po dienos naujam serve buvau labai patenkintas ir labai dėkojau už pasiūlymą savo draugams.. Dabar jau moku pgr komandas, dirbu PD ir "palaikau" tvarką. Šits srv žiauriai sužavėjo savo sistemom ir "tikroviškais" pinigais. t.y. LT labai vertinami.. Paskui užpildžiau į medikus.. Nu patekau , visks ok.. Dirbu dirbu ir pabodo kažkaip man tai sugalvojau "pakimarint" nusipirkau gunų ir išžudžiau kolegas .. Paskui pildžiau in FTB ir patekau .. BET drk nušalintas tai net nepadirbau.. PIEVA.. Sakau servu sužavėtas likau ir nežadu palikti.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu, kad patinka mūsų serveris, bet man rodos šendien tave nušoviau, tai nepyk ;dd, nes bšk su tokia hebra dm darėm :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu, kad patinka mūsų serveris, bet man rodos šendien tave nušoviau, tai nepyk ;dd, nes bšk su tokia hebra dm darėm :D

Ai nu šėlstat jūs ten :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas sekmes gerai ,kad pasirinkai mus pagalbos ? Kreipkis nesidrovek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...