Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Nick_Young

Nick_Young atsiliepimas apie serverį.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, kaip matote esu naujokas šiame serveryje, tad aprašysiu pirmuosius savo įspūdžius šiame serveryje.


 


Birželio 1-ąją dieną grįžau į SA:MP'ą, nuėjau į senąjį serverį, jame nieko beveik nebuvo pasikeitę, o tik kaip tik pablogėję. Tad nusprendžiau emigruoti į Las-Venturas.lt serverį. Apie serverį daug nežinojau, bet žinojau tai, kad čia vyrauja puiki atmosfera, puikūs MAPP darbai, puikiai išvystyta ekonomika.


 


Užsiregistravęs serveryje peržiūrėjau apmokymus, man jie paliko įdomų įspūdį. Pamatęs liftą pagalvojau, kad jis dėl vaizdo, bet išsikviečiau ir įsitikinau, kad jis tikrai veikia. Nusileidęs iš 10 aukšto į 1 aukštą mane pasitiko Andrius_Gameriss. Nuvežė mane iki vairavimo mokyklos, išsilaikiau visų trijų kategorijų teises. Aprodė man miestą, svarbiausias vietas, darbus ir kt. Vėliau pamačiau, kad The Ballas gauja ieško narių, tad parašiau lyderiui Cameron_Jenkins ir mane priimė. Apie 22:00 valandą išsilaikiau trijų kategorijų ginklų licenzijas, ir nieko nelaukdamas prisidėjau prie The Ballas gaujos veiklos.


 


Šis serveris mane gana tikrai sužavėjo, ir tikrai pasiliksiu čia ilgam. Taip pat norėčiau išskirti ir serverio administraciją. Administracija yra tikrai šauni, jei reikai bent kokios minamalios pagalbos visados pagelbės kuo galės. Manyčiau, kad Las-Venturas.lt administracija yra 1-oji Lietuvoje, kuri sugeba atlikti savo pareigas.


 


Taip pat noriu padėkoti žmonėms be Andriaus kurie padėjo apsiprasti serveryje:


Cameron_Jenkins , Mindaugas_Parkour , Max_Tosha , Karoliux_Driftux , Jery_Guest , Donce_Gyrec , Edward_Mix .


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...