Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Ernis_Bryant

Atsiliepimas apie Las-venturas.lt

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, žaidžiu neilgai, bet jau pastebėjau labai daug įdomių dalykų, tokių kaip Liftas, kuris mane labiausiai nustebino, nes niekur kitur net panašaus nemačiau. Tada man patiko, jog naujokams skiriama labai daug dėmesio ir pagalbos, pvz: nemokamas taxi/limuzinai, nuomuojamos mašinos taip pat nemokamai, adminai labai daug padeda, aišku miestą aš jau pažįstu, taip kaip anksčiau žaidžiau kitame Las Venturas serveryje (nereklamuosiu), beje mano mėgstamiausias San andreas miestas yra Las venturas, o daugiau lietuviškų LV serverių aš nemačiau, kad žaistų bent 100 žaidėjų. Ir dar, truputi nukrypau nuo temos, bet manau nieko tokio. Tai tęsiu toliau, kad visi šito serverio mapp darbai labai gražūs ir niekur nematyti, labai daug eventų tokių kaip: žvejyba, lobio kasimas, bmx, per kuriuos galima užsidirbti pinigų, gauti patirties taškų arba +rep. Na žodžiu, manau nieko nepamiršau paminėti ir dar karta galiu pasakyti, kad šitas serveris man patiko labiausiai. Taigi labai džiaugiuos, jog dar turim tokių įdomių serverių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas , šaunu kad pasirinkai mūsų serverį , tikėkimes jame žaisi , ir būsi pastovus žaidėjas. Tavo atsiliepimas atitinka mano kriterijus todėl už jį tu gausi 30'000 susisiek žaidime su manimi (Titas_Jeferson)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs !! Džiaugemės, jog pasirinkai mūsų serverį, sėkmės žaidime !^^.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai, kad Titas_Jeferson nerandu as zaidime, gal kas nors kitas galetu duoti atlygi zaidime man?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...