Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rytis_Urban

Lucheese

Rekomenduoti pranešimai

Nedomina kas rase apie cytus ar pns mes inv nejungem nei vienas tik turim medziaas kaip jus telinates kaip gydotes pirmi ir inv,o mes po to ačiū visiems teisėsaugininkams už gerą šturmą gavot kaip šūdai ir nesiteisinkit kaip 5 vieną užsipuolat dabar mes jus pagaudysim + kaip paška esc laikė labai gražu Pacany_Crew inv.

 

http://www.youtube.com/watch?v=X4FVubpnhqc&feature

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar pasakykit, kad aš inv....

Hehe... Aš vos ne pagrindinis veikėjes ;DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Loopai agurka zekit kaip skamba heal ir get ir beto pats prisigiavai patys inv ir hylinotes per sturma nooooobai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinot kas man juokingiausia buvo : Eddie , man jis patinka tas čiuvas. Duosiu jam 5.000 , tas tai paprikolina nesveikai , kaip žvengia tai ten vapšie :D Rėkia kaip pamatęs mižalo puta. Respect. "Atvažiuoju su tankiuku gelytes palaistau ir pizdinam iš čia" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

„Davai pahealinkit mane“ „Davai pahealinkit mane“ „Davai pahealinkit mane“ „Davai pahealinkit mane“ „Davai pahealinkit mane“ „Davai pahealinkit mane“... VIDEO medžiagoje aiškiai matosi kaip patys HEAL'inates..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rytis rašo apie čytus nekalbek :DDDD GEDA.

 

Darė VIDEO per naują, nes VIDEO medžiagioje aiškiai matėsi kaip Eddie sakė, kad išjungtų visi čytus. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

И что же происходит? Мужчина живёт в этом доме некоторое время, пока в один прекрасный день не взорвётся: «Я здесь больше не буду жить». — «Почему?» — «Не спрашивай почему, здесь невозможно жить». Он сам не знает, почему. В конце концов жена вытягивает из него ответ... «Ну... Потому что ботинки нужно всегда ставить слева». — «Но ведь это нормально, ботинки всегда нужно ставить слева», она с детства так ставила. Жена не в состоянии понять его трудности: ему приходится вписываться в чьи-то правила, которые для него не были правилами, усвоенными с детства. Теперь ему приходится иначе класть чайную ложечку возле блюдца... Ужасно... Это безнадёжно...

Seliverstov Pavel

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

NOOB- Agurkelai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patys pasigavot :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mum darkas leido per šturmus gydytis, nes jums padet policija gali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mum darkas leido per šturmus gydytis, nes jums padet policija gali.

Na kitą kartą žinosiu, bet pofik, kadangi aš pats nesihealinau, mane healino, tai man jokių papeikimų negalit rašyti.(Čia tiem kas nesupranta)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

0:40 - 50 bestas eddie :D " Party Party Free Party " " Wooohoooo" Ir dar pati pradžia , kaip nusivarto mašina juokas bestas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

0:40 - 50 bestas eddie :D " Party Party Free Party " " Wooohoooo" Ir dar pati pradžia , kaip nusivarto mašina juokas bestas

Su juo visada taip. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eddie cituoju : PARRTTTTYYY PARTTYYYY WHOHOOH. ;DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Juokas tai legendinis :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vieni luchee'sai tik ir varo ant mūsų ąsilai jūs pirmi inv pajungėt mes po to ir sakom davai heal ir mus jei jūs mus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ EDDIE nejungė inv jis tik pirmai sakė čytus įjungiam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...