Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Bratka_Winston

Atsiliepimas | Bratka_Winston

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki Las Venturos žaidėjai!


 


 


Pas jumis pradėjau žaisti prieš maždaug 20 valandų, pirmas įspūdis  kai pamačiau liftą buvo wooho, ir nusileidau į retų mašinų muziejų ir pamačiau svarbiausius serverio pasiekimus ir mane tai nustebimo.


Kai nusileidau į pirmą aukšta jau rašiau /adminams žinute, bet pagalvojau pirma išeisiu į lauka ir kai tai nutiko galutinai apsisprendžiau neprašyti administratorių pagalbos ir daryti viską vienas to nebūtu buvę jeigu nebūtu nuomos mašinos kaina 0lt naujokams, taigi apie administratorius nieko negaliu pasakyti:(


Taigi atsisėdęs į mašina nusprendžiau nuvažiuoti išsilaikyti teisęs, vairavimo mokykla mane ir vėl nustebino ypač fūra:D Teorija išlaikiau 100% labai jau lengva:/ praktika iš pirma karto bet važiavime mieste iš 2 karto per žioplumą nes viršijau greiti:( Išsilaikęs visas teisęs rašau /info ir žiūriu kad aš jų neturiu ir tada jau galvoji eina ** ir tada kažkaip steblugingai atsirado dar vienas naujokas kuris man ir parodė kur atsiimti teisęs o tai mane ir vėl nustebimo.


Taigi teisęs turiu viskas ok sėdau į mašina ir pradėjau važinėtis po miestą ir viską ką pamačiau mane nustebimo visus sistemos tiesiog nuostabios o kai pamačiau kad atnaujinimai daromi labai dažnai tai išviso nustebau


Apie darbų sistemos nelabai galiu ką ir pasakyti nes kol kas dirbęs tik kroviku bet ir tai patiko tas darbas nes kur anksčiau žaidžiau tai tik su car važinėji ir viskas:D


Serveryje ilgai nepražaidžiau nes variau į kiemą o vakare kai grįžau serveris neveikė tai ėjau miegoti


Ir tik šitas serveris paliko labai didelį įspūdi ir jis yra 95% geresnis nei kur žaidžiau prieš tai ir pažadu atsivesti savo draugus čia:) Bei labai patiko kad čia yra pokeris ir tikriausiai mano ten 50%žaidimo bus tenai:D


 


 


Info -http://www.part.lt/img/8fc8e6a2648c719743e4b5edb33e5655748.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,šaunu kad patiko šis serveris.Jeigu reikės pagalbos kreipkis ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, šaunu jog susidarei teigiamą įspūdį apie serverį :)).

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...