Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


J_D

Tasiliepimas apie serverį By Just_Delete

Rekomenduoti pranešimai

Aš, Just_Delete, nors užsiregistravau prieš dvi dienas, bet aš jau esy prasižaidės truputiką šiame serveryje. Tik pradėjęs žaisti šį serverį, pagalvojau: sunku gauti pinigų, didelės kainos visur, sunku patekti į darbus..., bet tai buvo tik mano pirmas žvilgsnis, tuomet nusprendžiau pabandyti pažaisti šiame serveryje, ir nuspręsti, ar tęsti. Parašiau /admin pagalbos, bet man išmetė lentelę, kad reik rašyti /adminams, tai mane labai nudžiugino. Parašęs /adminams padėkit, man iškart atsakė trys adminai, vienas iš jų mane getino pas save ir aprodė visą žaidimą. Parodė, kur nusipirkti vizą, pasą, gps, bei telefoną, su papildymu, bei sim kortele. Šio žmogaus nick buvo The_Anonymus. Jis man taippat padovanojo 1000pinigų. Tada mes nuėjome iki vm. Jis man padėjo išsilaikyti teises. viską išsilaikęs aš parašiau /darbai, ir negalėjau patikėti: tokia didėlė įvairovė darbų, tiek daug darbu su direktoriaus kvietimu. Tada iškart užsiregistravau į forumą, bei pradėjau pildyti anketas į darbus. Taippat mane labai nustebino, akd yra serveryje afk zona, kurioje gaunama xp, bei pinigų. Taigi žaidime susirada daug draugų, jūsų kolektyvas labai fainas, geras, padedantis. Manau aš šį serverį dar ilgai žaisiu, bei prisiminsiu. ačiū jums už tokį gerą serverį!!!!!!!!!!


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

20.000LT Just_Delete įteikti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...