Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mantas_Warningas

Mantas_Warningas Atsiliepimas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki.Pradedam

Šį serverį pats atradau viena diena.Įeinu prisiregistravau ir pradėjau žaisti.Iš pirmo žvilgsnio man atrodė eilinis nieko vertas serveris.

Bet pirmas malonumas buvo išvydus veikianti liftą tikrai nebuvau manęs kad šiame serveryje bus tokių dalykų ir aš užsikabinau.

Pirma diena.

Pirmą dieną aš nežinojau net ką veikti čia ,nes visko buvo taip daug ir dirbti norėjau,misijas vykdyti norėjau,dalyvauti renginiuose norėjau ir nieko nespėjau.Išsilaikiau teises ir baigiau savo pirma diena serveryje.

Antra diena.

Turėjau teises ieškojau darbo be pakvietimo radau jų pilna nes turėjau pakankama kieki taškų(xp)iš misijų dirbau ir užsibrėžiau tikslo nusipirkti MOTOCIKLĄ.Dirbu iki šiol ir to siekiu.

Trečia diena.

Pastebėjau kad serveryje yra švieslentė kurioje rodo tavo greiti man ir šis dalykas buvo sunkiai suvokiamas.Nustebęs palikau.Tada radau pokeri ir susimaščiau ,kad radau savo svajonių serverį.Draugiška administracija viskas labai puiku!

 

 

INFO-d506a98d5a7bd2a408df06020d6dd6f437.png

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

30.000Lt įteikta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų servery, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...