Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Blue_Creeper

Atsiliepimas apie serverį - Blue_Creeper

Rekomenduoti pranešimai

2.jpg


Sveiki visi skaitantys mano atsiliepimą!


 


Visų pirma, norėčiau papasakoti, kaip atsiradau šiame serveryje.


 


Vakar, 2014.06.13 žiūrėdamas skype kontaktus, pamačiau, kad man parašė vienas žmogus, jis buvo pasileidęs "skype bot'ą" atrodo. Perskaitęs tą tekstą, labai susidomėjau serveriu, tad negalėjau atsispirti ir atėjau į šį serverį. Taigi, prisiregistravau į serverį, perėjau apmokymus ir t.t. Tada, atsidūręs naujokų namuose apvaikščiojau patalpą ir pagalvojau: Kokia puiki mintis įrengti tokį pastatą. Tada kol supratau kaip naudotis liftu, išvažinėjau visas įrengtas patalpas, labiausiai patiko "Retų mašinų muziejus", sužinojau labai daug, ką pasiekė serveris per 2 metus su viršum. Aš buvau tiesiog "apstulbęs". Išėjęs iš pastato, pastebėjau, kaip administratoriai siūlosi padėti. Sužinojęs kaip susisiekti su administratoriais, parašyti jiems žinutę, nieko nelaukdamas parašiau, kad man padėtu. Į mano prašymą vos per 5 sekundes atsakė 2 administratoriai, pirmasis iš jų buvo James_Makar. Jam esu labai dėkingas, nes jis man padėjo išlaikyti teises, bei su manimi labai mandagiai elgėsi. Kai išsilaikiau teises, parašiau asmeninę žinutę administratoriui- Justis_Daedo. Jis nieko nelaukdamas atsikeldino pas mane. Jis man iš karto pranešė, kad aprodys miesto svarbiausiais vietoves, jis tai ir padarė. Pirma jis mane atkeldino nusipirkti telefono ir GPS navigatoriaus, tada nusipirkti telefono SIM kortelės, papildymą ir maisto į kioską. O tada parodė likusius pastatus, atsakė į mano porą užduotų klausimų. Ir galiausiai man padėjo susirasti darbą naujokui, darbo pavadinimas buvo- Krovikai. Kadangi turėjau daugiau negu 100 bendros patirties serveryje, tai įsidarbinau į limuzinų vairuotojus. Beje, užmiršau paminėti, kad labai dėkoju Jusčiui už be galo dosnią piniginę auką, tie pinigai man padės įsivažiuoti į žaidimą.


 


Apie serverio sistemas.


 


Serverio sistemos mane labai nustebino, jos unikalios ir daugelis jų atitinka realybę. Man paliko įspūdį liftas ir pokeris. Taipogi ir pramogų parkai. Dažni serverio atnaujinimai, kuriuos taip pat gali stebėti serveryje. Serverio scripteris yra labai patyręs ir moka atlikti savo darbą puikiai.


 


Apie serverio mapp darbus.


 


Važinėdamas po serverį pamačiau nuostabius mapp darbus. Serverio mapperis manau yra pilnas idėjų, nes nemačiau nei vienos klaidos mapp darbuose, viskas tiesiog puikiai, unikaliai padaryta.


 


Apie serverio ekonomiką.


 


Serverio ekonomika yra labai gera. Pinigus uždirbti yra sunku, bet laimei yra padaryti azartiniai žaidimai kazino pastate- pokeris, iš jo galima lengvai "sužaisti pinigus". Tiesiog neturiu priekaištų, beveik viskas padaryta tobulai, taip pat ir atitinka realybę.


 


Dar labai noriu padėkoti šiems žmonėms!


 


Justis_Daedo- Labai dėkoju tau, kad supažindinai mane su miestu, padėjai susirasti darbą, atsakei į mano klausimus ir davei dosnią piniginę auką! Būsiu tau dėkingas dar labai ilgai!


James_Makar- Labai dėkoju tau, kad padėjai man išsilaikyti teises ir atsakei pirmasis į mano pagalbos šūksnius.


Lafa_Marino- Dėkoju tau, kad visas serveris gali matyti tokius gražius, unikalius mapp darbus.


Deividas_Britas- Dėkoju tau, už nuostabius script darbus, kurie yra unikalūs ir atitinkantis realybę.


Invision_White- Dėkoju tau, kad prižiūri serverį ir esi toks puikus serverio savininkas.


 


 


Su visa deriamas pagarba- Blue_Creeper.


[Mėginau pildyti atsiliepimą nepažeisdamas taisyklių,


lietuviškomis raidėmis, eiliškumu..]

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu jog patiko serveris :) Sėkmės žaidime! Jei ko reikia /sms /adminams padėsiu visada ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

50.000Lt įteikta(Buvai afk).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkaip labai užneša į mano atsiliepimą. Bet sekmės tau čia. Jei reikės pagalbos /sms.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...