Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Night_Bosher

Night_Bosheri'o Atsiliepimas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi. Taigi Reikia ir man parašyti atsiliepimą apie serverį. Na šis serveris tikrai yra puikus . Kodel?
1. Čia visos šventes,kaledos ,eglutes ižiebimas,Velykos ir t,t yra padarytos serveri,kaip tikrame gyvenime
2. Na ,čia atnaujinimai Daromi žimiai daugiau,na tankiau,pvz kas 3 - 4 dienas
3. Na,geri Prižiuretojai,Emigracijos,Vipu,direktoriu
Čia labai daug Darbų,bet geriausiausia,kad pvz su pakvietimu darbas nereikia daug xp arba 0xp ar iki 5000xp,na,pvz
Gauja nuo 0,man tas labai patinka,Bet Ginklu lic išsilaikymas pakiša koja,kai esi naujokas,ir tave pakviečia i gauja tai liuks
Bet reikia isilaikyti gun lic,bet gun lic nuo 750xp ,tai reikia ir laukti,bet čia neminusas.
Čia gerai dirba teisesauga,gaudo žulikus,narkomanus ar nedorelius.Adminai,iškarto padeda,kelios sekundes ir vole
Šitas serveris tikrai geras,mano nuožiura,nes adminai draugiški,čia šventes atkartoje žaidime(man tas dalykas labai patina)
Bet yra Problema,GAujos,Jos šaudo ir daro dm,man ant tiek užknisa atsiprašant,pvz Jus Britai ar invision,galetumet padaryti,kad gaujos
ar mafijos nusovusios Civili gautų jail,ar ka,nes tikrai nusibosta,perki telefona,ir nusauna,nori nueiti i afk zona,nusauna
,ir vel važiuoti toliausiai.Čia man labai patinka,jei pvz griuni,pameti telfona :D,na,dar žaidėju nepažįstų ir neturiu nuomonių apie juos
nu vienu žodžiu las-venturas.lt kaip tikras gyvenimas
Ir tai nusako,kad šis servas yra geriausias :)
 
NA ir tiek,Visi Gero
 
P.S Čia spalvos nieko nereiškia
 
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu,kad tau patinka šis serveris.Jeigu prireiks pagalbos susisiek žaidime per /sms arba rašyk į AŽ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

30.000Lt įteikta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...