Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ivanas_Zigulys

Šiandienos GW.....

Rekomenduoti pranešimai

Hmm pabandžiau kažką ir ne su Move Makeriu padaryt ;/ , sakykit kas ne taip, kas patinka, visgi pirmas darbas noriu žinot ką keist, ką palikt kitą kartą. 

Po velnių Miela, negražiai pasielgiai , visgi žmonės susidėjo pinigus, o tu juos ramiai išdalinai, arba bent jau sutikt mesio pasiūlymui pakartoti GW, šeip for fun. Las Santos Vagos - jūs kaip lietuvių politika :D ant visų stumiat, o kai tie ant kurių stumiat jums ragus įstumia , verkiat :/ .

Gyvenkime draugiškai, tebūnie gėris pasaulyje.

 

 

 

 

 

  • Patinka 25

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus video :) Aišku,gaila,kad Miela taip nusižemino ir paskelbė teisėsaugą kaip nugalėjusią,nes pavėlavom 10min dėl Max_Tosha kaltės..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus video padaryta, bet tikrai tikrai labai gaila dėl GW, kad negalėjo palaukti dar 2min.. Bet geriausiai buvo atvažiavom 1minutė teisėsaugos 0.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Temą išskirsiu, beje patarčiau pasidaryt display ant x32, bet jau man atrodo kad x16 pas tave.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus video, toks paprastutis, bet galėjai video perėjimo efektą gražesnį parinkt, nes dabartinis atrodo tikrai kaip WindowsMovieMakerio :D Ir maladėc, kad užstūmei ant abiejų pusių prieš video :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagal nufilmuota medžiaga matosi buvo įdomu,neblogas video.


P.S Gražus tavo žaidimas.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, mano atžvilgiu, video yra gan neblogas tiesa pasakius man asmeniškai patiko bet visgi kaip pirmas darbas tai ir kaip visada atsiranda trūkumu ar klaidelių, taigi, taigi, taigi, viena iš didžiausiu klaidu šiame video buvo tai aš manau tie "transitionai" labai jau niekaip atrodo gal tiesiog tu juos pakeisk kokeis išsiliejimais ar panašiai, bet taip po gi pradžioj tekstas labai niekaip atrodo tiesiog kaip vaikiškai nedėk tu tokiu žaliu "šviesuliuku" kad pašviesintu tekstą tiesiog ir taip gerai atrodo. O iš dalies kaip ir sakau video man asmeniškai patiko spaudžiu "Patinka". Sėkmės! :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Temą išskirsiu, beje patarčiau pasidaryt display ant x32, bet jau man atrodo kad x16 pas tave.

 

Kas tai yra ? :D nelabai supratau apie ką tu čia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl video tai gražu, bet dėl GW, tai jūs vėlavot 10min, jūs jau su savo snukiais turėjot būt ~19;45, taigi, atvarėt, nepričio pradėjot visus šaudyt, niekas nepaskelbė, jog GW pradedamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl video tai gražu, bet dėl GW, tai jūs vėlavot 10min, jūs jau su savo snukiais turėjot būt ~19;45, taigi, atvarėt, nepričio pradėjot visus šaudyt, niekas nepaskelbė, jog GW pradedamas.

Kaip gali būti GW pradedamas kai Miela jį jau užbaigė?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas tai yra ? :D nelabai supratau apie ką tu čia

 

Pas tave žaidimas 16bit, pasidaryk 32 bitų, ir bus geresne išvaizda žaidimo, ir nebus žalių dumų, ar ko tenais..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražiai pravalėt teisėsauga .mldc :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia geras veiksmas buvo paskelbė kad tipo jie laimėjo bet mes nuvažiave juos išaudėm ir kas svarbiausia iš LSV mūsų nei vienas nemirė :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks skirtumas ar būtų buves tas gw ar bet jus vistiek matėte video gale kad kiek teisėsaugos buvo o kie Los Santos Vagos klano narių tai jum rūpi laimėti ar dalyvauti man tai asmeniškai dalyvauti būna geriau nei laimėti bet aišku ir laimėti smagu visada. Tegul teisėsauga pasidžiaugia verkimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks skirtumas ar būtų buves tas gw ar bet jus vistiek matėte video gale kad kiek teisėsaugos buvo o kie Los Santos Vagos klano narių tai jum rūpi laimėti ar dalyvauti man tai asmeniškai dalyvauti būna geriau nei laimėti bet aišku ir laimėti smagu visada. Tegul teisėsauga pasidžiaugia verkimu.

Na nebent tau 1.5mln severyje nieko nereiškia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausia ta vieta kai galvos nėra ;D, bet kaip visada tikrai šauniai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausia ta vieta kai galvos nėra ;D, bet kaip visada tikrai šauniai

Kažkodėl susibugino modas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau *Myliu Las-Venturas.lt* dainą parinkai tokiam veiksmui tai *Myliu Las-Venturas.lt* .. Tik su servetėlę rankose žiūrėt ...

 

Kitą kart kai prieš veiksmo pamėgint už taikyt ir dainos drop'ą , o ne tai , kad dainos dropas praeina , o  tada visas veiksmas prasideda ..

 

šiaip mldc Ivanai , kada lolą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne šiandien, nes dabar http://www.twitch.tv/riotgames  ,o jai ryt norėsi tik invite . (Normala nebent)

man rods turiu tave drauguose , tik nicką primink :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagal nufilmuota medžiaga matosi buvo įdomu,neblogas video.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...