Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


San_James

Nuomonės ll San_James ll

Rekomenduoti pranešimai

Neteko susipažinti bet dabar bus proga. :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienu žodžiu sakant savotiškai mldc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkui už nuomones jeigu nepažįstate žmogaus nesate, nei bendravę nei ką tai nekomentuokite kaip susipažinsite tada komentuokite kažką apie jį.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Svx, mldc čiuvas esi, sekmės tau kenty :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc, esam ts bendrave, kartu dirbe, nu ne kartu, bet pas tave dirbau, reikės į ep panardyt pas tave i pavus ;)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkui visiems už nuomones jeigu padariau klaidų ar kažką nepykit ko pridares esu ar prišnekėjas atsiprašau jeigu norite pabendrauti galime vėl susibendrauti na tik nesipykim ir būkime normalūs ;/ :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esi paprastas žmogus, su kuriuo labai lengva bendrauti. Mėgsti prikolinti iš visko, bet kartais tavo prikolai peržengia ribas. Neįsižeisk, tiesiog sakau savo nuomonę. Su tavim malonu pabendrauti, susirašyti ir panašiai, nes tikrai lengvai su tavim bendraujasi. Šaunuoliukas ! :) 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esi paprastas žmogus, su kuriuo labai lengva bendrauti. Mėgsti prikolinti iš visko, bet kartais tavo prikolai peržengia ribas. Neįsižeisk, tiesiog sakau savo nuomonę. Su tavim malonu pabendrauti, susirašyti ir panašiai, nes tikrai lengvai su tavim bendraujasi. Šaunuoliukas ! :) 

Dėkui pupa ;P :D Na šiaip jo kartais mano prikolai peržengia ribas tą žinau, bet nepyk ;P ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ooo šits mldc :) Šiap tai ką žn dirbau kelias dienas pas tave pasirodei toks mldc , neblogai CS:GO loši :D Šiaip tai nieko blogo apie tave neturiu viskas ČIKI PIKI :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ooo šits mldc :) Šiap tai ką žn dirbau kelias dienas pas tave pasirodei toks mldc , neblogai CS:GO loši :D Šiaip tai nieko blogo apie tave neturiu viskas ČIKI PIKI :)

Dėkui na jo dirbai vos kelias dienas :D Bendravom kažkiek tai, kad jau ir ką loši dėl įdomumo, nes loši su tokiais kur pasikvieti sau bėgioji su knife net nesistengi pasistengi paiimi roundą... Tai ką žn čia buvo einu be team prapisau ėjau su team prapisau buvo taip ;/ irgi bšk hujova nors nrml team na ką žn. Dėkui už nuomonę :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, maladec čiūvelis esi. Visada padedi kai reikia, diebau pas tave buvo prikolas, tik biški prisidirbau tai išmetei, norėjosi daugiau pabendrauti. Tai va mano nuomonė apie tave !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sanis kaip Sanis prie prikolo , mldc toks , nors negaliu daug ko pasakyti nes šiaip tavo balso arba negirdėjęs arba iš po seniau neatsimenu. Iš chat galima pasakyti jog kartais neina man taves suprast bet poto perprantu, žodžiu klasta esu tu mano nuomonę, na rimtumo ir atsakomybės netrūksta griežtumo yra tiek kiek reikia, kaip direktorius jei ne atsisakysi manau taip ir negausi įspėjimų. Na daugiau nieko negaliu pasakyti ką aš pastebėjau per mūsų bendravimo laiką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sanis kaip Sanis prie prikolo , mldc toks , nors negaliu daug ko pasakyti nes šiaip tavo balso arba negirdėjęs arba iš po seniau neatsimenu. Iš chat galima pasakyti jog kartais neina man taves suprast bet poto perprantu, žodžiu klasta esu tu mano nuomonę, na rimtumo ir atsakomybės netrūksta griežtumo yra tiek kiek reikia, kaip direktorius jei ne atsisakysi manau taip ir negausi įspėjimų. Na daugiau nieko negaliu pasakyti ką aš pastebėjau per mūsų bendravimo laiką.

Sveiks dėkui už tokią nuomonę na tikiuos negauti nei tų įsp nei ką žn prižiūrau firmą nrml, nes papeikimų negaunu pakolkas dar. Na reik būt ts žmogau žinok būnu tam ts kartais arba dažniau jau jeigu ką zvanoką numesk ateisiu šiaip tai man atrodo esam bendravę. Dėkui ir kitiems už nuomones.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atrodo mlds esi. gal pabendrausim. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

durns kaip bato auls, bet nieko tokio svarbu isijauti i zaidima , zaidime mldc esi rimtu primeti  bet sjp tai .................  prasei nuomones gavai .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

durns kaip bato auls, bet nieko tokio svarbu isijauti i zaidima , zaidime mldc esi rimtu primeti  bet sjp tai .................  prasei nuomones gavai .

Parašiau, Žygio atnaujinimuose, kad jis ten sakė forume karšta daros tu iškarto pradėjai putotis? Pirma pabendrauk suprasi matyt, kad esi koks mažvaikis pats nolifini turbūt prie to pc ir patiems sakai įsijaučia į žaidimą net nesi mates žaidime turbūt net normaliai žaides nesi, tad neverk ir nekūrk toliau nesamoningų temų, nes atrodos jog esi kažkoks nesubrendėlis kas bendravę pasakys, kad net nemėginu primesti rimtu ir t.t, nes tu manes nepažįsti, tad geriau patylėk vsio viskas. Dėkui kitiems už nuomones.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patinka tavo reakcijos , kaip tu reaguoji  kaip parašau, taip iš širdies mali klaviatūra, kad net paplosiu .... vo tau nuomonė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patinka tavo reakcijos , kaip tu reaguoji  kaip parašau, taip iš širdies mali klaviatūra, kad net paplosiu .... vo tau nuomonė

Aš nemalu klaviatūros tiesiog pasakau tiesą kokia ji yra. Jeigu nori įsp toliau čia freepostink man tai negaila, bet jeigu tu esi koks nesubrendėlis nesamones rašantis taip prašau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Per daug susireikšminęs korišas ir nereik bijot manęs, nevažiuosiu ir nemušiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkada žaidžiau CSGO su jo, pradėjo ten nesamonės daryti , bloga nuomonė apie tave išmok bendrauti su žmonėms dviveidis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Per daug susireikšminęs korišas ir nereik bijot manęs, nevažiuosiu ir nemušiu.

Eik eik tik :D

 

 

Manau esi maladėc žmogus , nors esu naujokas serveryje , turiu nuomonę apie tave.

Na manau pabendrausim dar ir ilgiau ir tikiuos ilgai loši serveryje, o ne tik truputį pabūsi.

 

 

Kažkada žaidžiau CSGO su jo, pradėjo ten nesamonės daryti , bloga nuomonė apie tave išmok bendrauti su žmonėms dviveidis.

Ai gi čia Dovis tipo pats mandravoji verki, kad ten lost ar ką bendravom normaliai kol pats nesamonių nepradėjai sakyt ir t.t ale stūmt paskui dar pamenu vieną dieną klausei ar atleidau pasakiau, kad ne vėl susigruzinai tad tu geriau išmok bendraut, o jeigu nrml reik lošt cs:go lošiu su tavim nesu taip paprikolu gal lošes nebent sykį arba daugiau.Kažkada buvai laido draugas dabar kažkoks vpš esi...

 

 

Dėkui visiems už nuomones.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mldc zaidzia cs:go :D

Redaguota nario Augis_Kupryss
įspėtas.beprasmiai pranešimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mldc zaidzia cs:go :D

Dq už trumpą nuomonę aš tai krč stengeus rašyt, o tu tik trumpa ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

cs go nolaifina ;D neblogas viras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...