Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deimante_Miela

Atsisveikinimas - yra geresnių už mane...

Rekomenduoti pranešimai

Na tikrai manau direktorius rinkai sąžiningai, atlikai savo darbą, viskas buvo šaunu, bet buvo tokių atvejų nu tikrai nekokių, tj tikrai linkiu sėkmes. Manau dar susitiksim serveryje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gaila, jog manęs nepaminėjai.. Bet sėkmės..

(būtų labai gerai, iš Dogg pusės, jeigu perkurtų juodąjį sąrašą)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaila, bet čia tavo sprendimas, sėkmės :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sekmės tau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdėjus tu čia to darbo buvai, bet jau užtenka gal, pabūk eiline žaidėją ir viskas. Pasimėgauk realiu gyvenimu, o ne kompiuteriu vasaros metu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gaila kad palikai DPI postą, na bet čia tavo sprendimas. Sėkmės tau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvai tikrai labai gera DPi, gaila kad palieki šias pareigas, kas ant tavęs stūmė tikrai yra kiaulės, ypač tu esi mergina. Didelės sėkmės. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės, Deimante, buvai iš tiesų gera DPi narė, tvarkeisi viena puikiai :) Dėkui už suteiktą šansą tapti direktoriumi tik tavo dėka!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sekmes tau, gaila kad palieki savo postus... :/ Vistiek savo darba visada atlikai gerai, ir atsakingai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

MIELIEJI KIEK AŠ TO LAUKIAU, LEAVINAU SERVERĮ IR ŠIANDIEN NETYČIA PAMAČIAU FB, KAD ATSISTATYDINO. Senai reikėjo tamsta, ne tau būti DPi, jeigu pavargai reiškia esi silpna, o aš tavo silpnumą ne kartą pastebėjau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Deimante, tu kaip tik šaunuolė. Direktorius visada rinkai sąžiningai, dirbai atsakingai. Tikiuosi pasiliksi serveryje (ta prasme aktyviai žaisi).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va čia taai juoko dozė man pizdiecas kokia. Taip, liūdna kad Deimantė atsisakė pareigų kuriuose ji tikrai SUSITVARKĖ, bet man skaitant komentarus negalėjau nesusilaikyti nuo juoko. Kas jums yra, ar ant tiek dar nedabrendusios galvelės pas kaikurių čia ar kas? Kol Miela DPi - Visi stumia, verčia, skundžiasi kad ji tokia anokia, o kai atsisakė - nepamačiau neivieno tokio komentaro, visi rašot kad dabar ji gera ir kad jai linkite sekmės. Nu *Myliu Las-Venturas.lt* jūs ir jūsų tos nuomonės yra kaip apmyšt bahuriuką ir jis dar paprašytų. Nu o šiaip Miela tokio dalyko geriau nereikėjo daryti, nes tu susitvarkei su tuo, ir kaip mane mokinai kad nekreipti į tokius dalykus dėmesio, pati nusprendei pabaigt, aišku kaip minėjai visi turim pabaigą, bet kažkaip nesitikėjau kad taip greit ji ateis. Linkiu sekmės ir tikiuosi dar galėsiu su tavimi pabendraut padoriai. O visi kiti, juokinkit mane toliau, nes jums taip lengvai sekasi tai daryti. :D

Tau jau laikas leavint pacane, nes pats parašei tokią nesamonę, šneki kaip per kokį dramaturginį filmą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės, Tau. Buvai nepakeičiama DPi narė mano atžvilgiu ir manau daugelio. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės tau! Tikrai buvai viena iš geriausių administratorių. Atsimenu daug laiko praleisdavom linksmai,su tais naujokų vakarais ir t.t, bet ir daug kartu susipykdavom :D. Gerai,kad atsisakai,nes daug kas čia  tau knisa prota ir t.t. Dabar pailsėsi,mažiau prie to pc laiko praleisi,pasidžiaugsi vasara :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tau jau laikas leavint pacane, nes pats parašei tokią nesamonę, šneki kaip per kokį dramaturginį filmą.

Parašiau tiesą kurios durneliai nesupranta ;) Skaityk dar 10 kartų kol suvoksi ką turiu omeny.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sekmės, gražus tas tekstas, manau ir taip jau ilgai išbuvai poste. Šaunuolė..Geros vasaros.  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką jūs čia rimtai ir pats pastebėjau pasakas kuriat, gaila, gaila Deimantės čia realiai beveik visiem yra nu žinot, jei sakot ,tai normaliai sakykit, vienas sekmės pailsėk nuo to virtualaus gyvenimo eik į lauką, nors patys neina nežinau kodėl, kiti aš apsiverksiu kaip gaila man tavęs ,kodėl nepasilikai, o kiti dar taip gerai dirbai, kad karose turbūt best DPI forever... ne nu žemą yra žmonės, nors kokie čia žmonės, dauguma netgi būdami vaikai, protu nepasižymį.


  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gaila, kad išeina, na ką sėkmės tau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės tau Deimantė, tikrai gerai dirbai su pareigomis valdžioje, gal dar kažkada sugrįši. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na Deimante linkiu sekmės. Kaip ir sakiai viskam yra pradžia ir pabaiga. Tikiuosi gryži.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sudie Miela ir sekmės tau.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas,Deimante, linkiu tau didžiausios sėkmės tiek žaidime tie realime gyvenime manau čia atlikai tikrai kruopštų ir kokybišką darbą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viso gero.. Tikrai gaila , kad palieki šitą serverį.. Tikrai šiame serveryje žaidžia daug malonių žmonių kurie galėjo tave palaikyti, bet tu tiesiog neturėdavai laiko su jais susipažinti, o tik žiūrėti į žiaurius stumimus.. Na sėkmės tau.. Buvai tikrai gera DPi.. ;* 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...