Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Marco_Tropic

Atsiliepimas apie LV | Marco_Tropic

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, esu Marco_Tropic, žaidėjas užsiregistravęs vakar ir parašysiu jums savo atsiliepimą.


 


Taigi, kai pradėjau registraciją iš karto matėsi, kad savininkai rūpinasi žaidėjais ir jų saugumo, viskas buvo išdėstyta puikiai jokių nusiskundimų neturėjau ir nusprendžiau žaisti toliau. Na pradėjau savo žaidimą ir iš karto atsirado klaida, krisdavau vien iš dangaus ir ne vienas aš ir mane tai sunervavo, bet susitvarkė tas dalykas ir galėjau žaisti toliau.


Na įsidarbinau į ,,Krovikus" ir pradėjau apžiūrinėti serverį, mane sužavėjo visos sistemos, jų aprašymai, ir, kaip jos visos padarytos, aišku visų dar nespėjau apžiūrėti, nes jų yra labai daug. Akį traukė labai Las-Venturas žemėlapis, neatpažįstamai pasikeitęs nuo originalaus, tai irgi buvo labai didelis pliusas. Na ką kol kas parašiau tik tiek, nes ne visą serverį spėjau pažint ir einu žaisti toliau, stengsiuosi čia likti ilgai ir žaisti kiek galėsiu. Tikiuosi perskaitėt visą ir jums patinka serveris taip, kaip man. :) Sėkmės ir jums čia žaidžiant.


 


Nuotrauka, kad nepražaidęs 15h dar: http://www.part.lt/img/7709e688356ab4b6207a4e74df76e6b7711.png


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...