Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Vytautas_Gryn

Atsiliepimas apie serverį // Vytautas_Gryn

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki berniukai ir mergaitės! Aš esu Vytautas_Gryn, serveryje tikriausiai nelabai žinomas, kadangi vis dar esu naujokas. Kita vertus, serveryje užsiregistravau 2012 metų rugpjūčio 31 dieną, tad pagal viską turėčiau būti kaip ir senbūvis. Viskas prasidėjo tais metais, kai tik startavo Las-Venturas serveris. Invision'o pakviestas atėjau į jo serverį jo išbandyti ir mane jis tikrai sudomino, nors ir žaidžiau jame tikrai neilgai. Jau nuo pat pirmų žaidimo minučių mane sužavėjo "intro", visas miesto aprodymas, apmokymai... Kaip ir visi tuomet bėgome pėsti, kas mašinomis iki vairavimo mokyklos, kurioje prasidėjo pirmasis mano nuotykis. Pačioje pradžioje vairavimo mokyklos teorinė dalis buvo tiesiog apgailėtina, ta prasme, jog klausimai buvo per sunkūs su visokiais termostatais ar dar kokiais velniais... Atsimenu su keleta draugų googlinome tuos klausimus, kad tik gautume teisingus atsakymus ir šiaip ne taip po kelių kartų bandymo teoriją išlaikėme!!! Toliau sekė maišų nešiojimas( dabar kiek žinau to jau nebėra serveryje), už kuriuos gavome šiokius tokius pinigus, atsimenu, kaip dirbau mašinų vagiu keletą kartų ir man tai paliko didžiulį įspūdį. Kaip nebūtų keista, sugebėjau pirmomis savo žaidimo dienomis gauti "Limuzinų vairuotojų" direktorių, kas man buvo didelis pasiekimas, bet tada kaip tik tuo metu man sugedo kompiuteris... Po kiek laiko dar buvau užsukęs į serverį ir įsidarbinau radijoje, tuomet atėjo rugsėjis ir kažkaip pabodo žaisti sa-mp'ą ir pradėjau labiau telkti dėmesį mokslams ( aišku nivelnio nesigavo ), bet dabar grįžęs į serverį likau tikrai sužavėtas kaip viskas pasikeitė, atsirado naujų sistemų, kurios tik pagyvina mūsų žaidimą ir padaro jį įdomesnį. Taip pat pažaidęs pastebėjau dar vieną dalyką, jog šiame serveryje gaujos yra šiek tiek stipresnės už policiją, kas mane tik motyvavo pasikelti daugiau patirties ir turbūt judėti į serverio gaujų gyvenimą!

Štai toks trumputis rašinėlis, kuriame kažką sumaliau... Pabaigai norėčiau pasakyti, jog turime tikrai aktyvius administratorius, nors jie kaip sakoma yra tik "pirktiniai", bet jų nepalyginsi su kitų serverių administratoriais. Šis serveris tiesiog nuostabus!

8c4e24611c5d1425d249752bfd2a0241534.png

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu kad pasirinkai šį serverį. Tikiuosi tu čia ir liksi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas , šaunu kad parašei atsiliepimą. Atsiliepimas parašytas kokybiškai , prie jo prisikabinti negalėčiau , nuotrauka įkelta. Pinigus gausi , susisiek su manimi serveryje. Titas_Jeferson . Šiuo metu serveryje esu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas , šaunu kad parašei atsiliepimą. Atsiliepimas parašytas kokybiškai , prie jo prisikabinti negalėčiau , nuotrauka įkelta. Pinigus gausi , susisiek su manimi serveryje. Titas_Jeferson . Šiuo metu serveryje esu.

epinis adminas 

95c25567cb80ff7aac5a8c60474cd4a0359.png

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs (sugrįžęs) į serverį, tikiuosi šiame serveryje žaisi dar ilgą laiko tarpą, sėkmės žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų servery, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...