Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Madd_Dogg

Išrinktas naujasis Spec. Būrio "Aras" vadas

Rekomenduoti pranešimai

40b228e67426fd1c2ab802c5f21b0d83234.png

 

Informacija apie atranką:

Pildė: 9 

Kandidatų: 3

Atrankos stilius: Įprastas

Dalyvių įvertinimas: 3 iš 5 balų

 

Informacija apie dalyvius,atranką:

 

Iškarto noriu atsiprašyti, kad taip užsitesė atranka. Visgi anketų buvo žymiai mažiau nei į policijos departamentą, man atrodo todėl, kad žmonės bijo arba tiesiog nenori prisiimti atsakomybę už tokį postą, nes nuo šio posto, gali svarbiai priklausyti tavo seifas bei pati teisėsaugos ateitis. Didžiosios daugumos dalyvių anketos buvo silpnos, vienu žodžiu geros anketos buvo tik tų, kurie pildė į Armijos direktorių. Daugiau nenoriu plėstis kadangi klaidos tipiškos, kaip ir kituose rinkimuose, pilstymas iš tuščio į kiaurą ir t.t.

 

Audrius_Michas- Tavo anketa buvo trumpa, konkreti, kitaip sankant š. anketoje nerašei. Praktiką nusprendei pravesti žodiniu būdu, be TeamSpeak pagalbos, tai pat į praktiką pasikvietei draugus ir kažkiek tais paprastų žmonių. Pradžioje praktikos važiavome į banką su enforcer automobiliu. Enforcer automobilyje darėsi sumaištis, visi šaudėsi iš tazerių, įėjus tau, buvai pašautas ir tu, o dalyviai ir toliau šaudėsi, bet poto tu nieko nepadares išėjai atgal vairuoti enforcer, man tas tikrai nepatiko. Atvažiavus prie banko, visi bėgiojo kur tik norėjo, bandei visus nuraminti, bet jie neklausė, tokioje situacijoje tau reikėjo sudėti įspėjimus, nes jeigu darbuotojas mato, kad jo nebaudi už jo nesamones, jis ir toliau jas daro. Galų gale praktika nusimines pats nutraukei, likus kokioms 30-40min. Ateityje tau rekomenduočiau nebijoti įspėti darbuotojų, jeigu daro nusižengimus.

 

Ilgas_Longas- Anketa tavo buvo viena iš geresnių.Praktiką nusprendei pravesti TeamSpeak būdu bei užtildytu kanalu.Pradžiai vykome į treniruočių zoną, ten mes mokinomės komandiško šturmavimo, tas man tikrai patiko, reikėjo vienai komandai šturmuoti bokštelį ir išlaisvinti įkaitą(mane), o kita turėjo atlikti puolėjo vaidmenį. Po pirmojo bandymo tu paaiškinai kokias klaidas padarė ir per antrajį kartą šturmavimas sėkmingai pavyko. Poto reikėjo visiems kuo greičiau užlipti į bokštelį, pradžiai ne komandiškai, atskirai, poto kartu, bet komandiško lipimo nepavyko padaryti, kadangi įvyko grobimas. Grobime pradžiai taktikos jokios nebuvo, kas man patiko, tai kad kai duodavai skaičiavimą, tai bėgdavome po skaičiaus 2, o ne po starto. Bet aš manau, kad toliau vien bėgti po 2 nereikėjo, kadangi Lucheese nariai manau perprato tavo gudrybę. Poto buvo atmutintas kanalas ir leidai visiems kalbėti. Man nepatiko tas, kad nuo stogų šaudė įvairūs asmenys, bet mes jokių gynybos planų neatlikome, tarkim neapstatėme įėjimo kliūtimis. Ir taip per visą praktiką tesėsi grobimai, tai Lucheese, tai Grove Street, tai Yardies mafija. Labiausiai man nepatiko štai šis tavo poelgis-http://imgur.com/U20IuB7,TnmfndH#1 manau taip nederėtų elgtis, kaip praktikantui. Man kažkaip nepatika tavo praktikose juntamas šaltumas, kažkaip šaltai bendraujama, ko nepasakyčiau apie Donato praktiką.

 

Donatas_Sabalynas- Tavo anketa buvo kaip ir longo, viena iš geresnių. Praktiką nusprendei vesti TeamSpeak būdu ir leidai visiems kalbėti į praktiką pasikvietei gan daug žmonių, kas man patiko, o dar leidimas kalbėti TeamSpeak išvis puiku. Praktikos pradžioje nusprendėme šturmuoti Yardies mafiją, patiko tas, kad buvo panaudotas ir oro šturmas, bet deja, viduje nelabai teko sutikti mafijozų. Poto bėgome į Lucheese mafiją atlikti šturmą, gaila, bet kažkokių taktikų čia nebuvo panaudota, tiesiog perlipom per tvorą ir ten mums gražiai į galvą paleido kulkas, buvome paprastai iššaudyti. Poto vykome į medžioklės laivą, turėjo būti dvi komandos: Puolėjų ir gynėjų, gynėjai turėjo būti laivo priekyje ir gintis, o puolėjai turėjo šturmuoti iš oro, bet gaila mums viską sutrugdė narkotikai.Narkotikų sandėlyje nieko neįprasto nebuvo, todėl negaliu plačiau komentuoti. Po viso to praktika ir pasibaigė, nors norėjosi, kad testūsi ilgiau, kadangi laiko dar buvo į valias.

 

Naujasis Spec.Būrio "Aras" vadas- Donatas_Sabalynas

 

  • Patinka 23

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai, opa sabas, ką ir sakiau kad bus, k viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reklama.

Redaguota nario Madd_Dogg
Įspėtas/Pranešimas ištrintas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu , geras pasirinkimas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

svx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikinu

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai !


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oo, Sabas sveikinu. :o Sėkmės darbuose. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai, nu gal atsigaus aras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...