Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Simply_Dope

Pagalbos su ETS 2 MP [250k kas padės]

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

 

* Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Simply_Dope

* Jums reikiama pagalba: Taigi man reikia pagalbus su Euro Truck Simulator 2 Multiplayer . Taigi atsisiunčiu MP ir jį instaliuojiu. Tada pasileidžiu ir susikuriu nauja žaidimo acc kadangi žaidžiu iš naujo. Viskas gerai mane įmeta į EU servery, jame nuvežu vieną krovinį, pirmąji tipo vos susikūręs, td mane išmeta šitą pagrindinį http://www.part.lt/img/e9dccdc07037dca5b923019ead53f7fb287.bmp ir tipo reikia toliau ješkoti darbo, o toliau kaip žaisti multiplayer neišeina, padarau rr vėl tas pats. Manau supratot, jei ne pasakykit, paaiškinsiu detaliau.    

 

 

 

 

PS. Skype: salanas2009

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežaisk katik susikūrusi acc, nes ten buginasi. Dar tvarko nuvežk per Single ~10krovinių jog būtų ~5lvl tada žaisk multiplayer. Pačiam nekarta taip buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokių problemų multiplayeri nėra.. Multiplayeris eina per steama, o steame tvarkingi ets. O krovinys dingsta going east crackintuose žaidimuose kai po 3 arba 15min dingsta krovinys. Problema - auto save, kai saugoja dingsta krovinys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pas mane yra pirktas iš steam. Gal galit paaiškinti, kaip susirasti per steam tą Multiplayeri

Arba jei galit numeskit kokį tutorialą iš yuotube, nes dariau pagal tutorialą tj va kas gavosi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...