Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7.1


DidysisO

Taksi las-venturas miest

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė. - Emilis_Supito


Jūsų kontaktiniai duomenys. - neprireiks ;)


Ką sumapinote paaiškinkite. - lv taxi. Daugokai vietos yra, zaidime jos pakanka. Paprasta visai grazi baze. :)


Mapp darbo vaizdinė medžiaga [foto/video]. - http://imgur.com/LkG893D,P6LkX8x,wUu1Lgo,1J754Ol,PH1bC6X,t4K7laW,n4Dk3Db#0


 


 


 


 


Vertinam, komentuojam.


  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepatiko kažkokia tuščia..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebloga tik reikia daugiau objektu, nes tuštoka bazė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepabaigtas mapp darbas,reiktų daugiau objektų ir tada butu nebloga baze.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogai, bet tuštoka.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebloga tik tuštoka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokį kietą vaidinai prieš kitus,o darbas tai... 

 

 

1. Kam tiek daug vietos,mašinos sudėtos iš eilės - negražu.

 

2. Visiškai neišnaudota vieta. 

 

3.  Reikėjo vartus įdėt,gražiai aptvert. Nes atvažiuos naktį mechanikai iš išveš mašinas į KMA. 

 

 

Grishos man asmeniškai gražesnis darbas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokį kietą vaidinai prieš kitus,o darbas tai... 

 

 

1. Kam tiek daug vietos,mašinos sudėtos iš eilės - negražu.

 

2. Visiškai neišnaudota vieta. 

 

3.  Reikėjo vartus įdėt,gražiai aptvert. Nes atvažiuos naktį mechanikai iš išveš mašinas į KMA. 

 

 

Grishos man asmeniškai gražesnis darbas.

 

 

Imeciau paprasta baze. Turiu darbu, kuriu tu apsisikdamas nepadarytum.

]

 

Visiems- dekui uz vertinimus. Na matot, vietos padariau daug, nes zmoniu serveryje vis daugeja, todel jei nebutum 1, kad nebutu avariju pacioje bazeje. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Graži.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Imeciau paprasta baze. Turiu darbu, kuriu tu apsisikdamas nepadarytum.

]

 

Visiems- dekui uz vertinimus. Na matot, vietos padariau daug, nes zmoniu serveryje vis daugeja, todel jei nebutum 1, kad nebutu avariju pacioje bazeje. :)

 

Oi,oi. Tai įkelk,nes šita bazė tikrai nieko gero.  -_-

 

Šlakelis kritikos,tau tikrai nepakenks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oi,oi. Tai įkelk,nes šita bazė tikrai nieko gero.  -_-

 

Šlakelis kritikos,tau tikrai nepakenks.

 

 

Man tikrai nepakenks, taciau kritikuojant tokius darbus tai... :D

 

Nekelsiu, nera ko viesinti darbu. :)  (Britas uzmus xd)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tikrai nepakenks, taciau kritikuojant tokius darbus tai... :D

 

Nekelsiu, nera ko viesinti darbu. :)  (Britas uzmus xd)

 

Kartais per gerai galvoji apie save. Reikia mokėti priimti kritiką. Jeigu tau vienaip atrodo,kitam kitaip. Nebūtina į tai atsižvelgt,tiesiog būk tolerantiškas. Aš pasakiau kuo ji man nepatiks,ir nereikia čia sakyt "apsišiksi kol padarysi ir t.t.".

 

Aš savęs mapperiu nelaikau ir nelaikysiu,bet žiūriu į grožį,ir reikalingumą. Tai tiek. 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kartais per gerai galvoji apie save. Reikia mokėti priimti kritiką. Jeigu tau vienaip atrodo,kitam kitaip. Nebūtina į tai atsižvelgt,tiesiog būk tolerantiškas. Aš pasakiau kuo ji man nepatiks,ir nereikia čia sakyt "apsišiksi kol padarysi ir t.t.".

 

Aš savęs mapperiu nelaikau ir nelaikysiu,bet žiūriu į grožį,ir reikalingumą. Tai tiek. 

 

 

Kai turiu ka parodyti ir ka esu padares, kai gaunu rimtu maperiu ir zmoniu pagyrimus, todel man giliai px ka sneka eilinis zmogus. Stengiuosi buti tolerantiskas, bet sykart nebuvau, todel sorry. 

 

Gerai, kad nelaikai saves maperiu, nes turbut mapint nemoki. :) Grozio cia yra, nes daryta buvo "geriausio mapperio" mTevo stiliumi. reikalinga tai nezinau, sake zmones, kad bloga taxi dabartine, tai cia pabandziau pakeisti. Seip per daug vietos pasiemiau, todel sunku buvo uzpildyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai turiu ka parodyti ir ka esu padares, kai gaunu rimtu maperiu ir zmoniu pagyrimus, todel man giliai px ka sneka eilinis zmogus. Stengiuosi buti tolerantiskas, bet sykart nebuvau, todel sorry. 

 

Gerai, kad nelaikai saves maperiu, nes turbut mapint nemoki. :) Grozio cia yra, nes daryta buvo "geriausio mapperio" mTevo stiliumi. reikalinga tai nezinau, sake zmones, kad bloga taxi dabartine, tai cia pabandziau pakeisti. Seip per daug vietos pasiemiau, todel sunku buvo uzpildyt.

 

Gal moku,gal nemoku ,ne tau spręsti. Be to kam tada prašai vertint jeigu tau px ką kiti sako. Patinka kai tik giria? Mačiau Mafijos Tėvo darbus,ir man jo žymiai gražesni,beje jo stilius net nepanašus į šitą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal moku,gal nemoku ,ne tau spręsti. Be to kam tada prašai vertint jeigu tau px ką kiti sako. Patinka kai tik giria? Mačiau Mafijos Tėvo darbus,ir man jo žymiai gražesni,beje jo stilius net nepanašus į šitą.

 

 

Paprasiau ivertinti, kad nusprest det ar ne det. Taip, jo zymiai grazesni (sorry, nepridejau daugiau zoliu ir medziu. Taip pat pagailejau sfnvillu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbas, tai neblogai sumapinta, bet truksta objektų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad jau iš tavo pasakymų ir šios bazės, nelabai manau, kad esi toks mapperis kaip dedies..


Bzė nepatiko, daug tuščios vietos, todėl negražiai atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Kad jau iš tavo pasakymų ir šios bazės, nelabai manau, kad esi toks mapperis kaip dedies..

Bzė nepatiko, daug tuščios vietos, todėl negražiai atrodo.

 

 

 

Nezinai - nesakyk :)

 

P.S. dekui uz nuomone. Kita kart filmuosiu, neatrodys, kad daug vietos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, gerai, jog stengies, bet... Bazė nėra jauki, nežinau ko trūksta, bet man, jeigu tokią įkeltų, dirbti nebūtų to TAKSI malonumo. Dabartinė bazė jauki ir net nežinau kaip pasakyti... Na, manau, kad dabartinė bazė yra geresnė :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Na, gerai, jog stengies, bet... Bazė nėra jauki, nežinau ko trūksta, bet man, jeigu tokią įkeltų, dirbti nebūtų to TAKSI malonumo. Dabartinė bazė jauki ir net nežinau kaip pasakyti... Na, manau, kad dabartinė bazė yra geresnė :)

 

 

Dekui uz nuomone. Jau pradedu suprasti, ko zaidejams reik ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokį kietą vaidinai prieš kitus,o darbas tai... 

 

 

1. Kam tiek daug vietos,mašinos sudėtos iš eilės - negražu.

 

2. Visiškai neišnaudota vieta. 

 

3.  Reikėjo vartus įdėt,gražiai aptvert. Nes atvažiuos naktį mechanikai iš išveš mašinas į KMA. 

 

 

Grishos man asmeniškai gražesnis darbas.

šiaip jis gražiai mappina :D bet jam šis darbas nepavyko , kai jis rode per skype savo darbus tai ten tikrai buvo nuostabus , šitas tikrai per tuščias. || P.S dydisosO pažiūrėk skype :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šiaip jis gražiai mappina :D bet jam šis darbas nepavyko , kai jis rode per skype savo darbus tai ten tikrai buvo nuostabus , šitas tikrai per tuščias. || P.S dydisosO pažiūrėk skype :D

 

 

Paziurejau :D . Grizai jau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...