Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 9 / 300

Versija: LV 7.4.0

Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai     

 1. Prieš valandą
 2. Šitoje temoje žaidėjai dirbantys ,,Mediku’’ firmoje galės pildyti į rekordų knygą. Žaidėjai kurie dirba firmoje ir yra rekordų knygoje, kiekviena Sekmadienį bus išmokėti + 30,000 eurų prie algos iki tol kol kažkas kitas perims žaidėjo rekordą. ♥ Taisyklės ♥ Savaitės gale bus renkamas naujas rekordo laikytojas jeigu tik bus konkurentu. Rekordo laikytojas išliks toks pat, jeigu konkurentu nebus ir darbuotojas vis gaus 30,000 premijos kiekviena Sekmadienį. Kiekvienos savaitės pradžioje, darbuotojai kurie bando siekti rekordo privalo pasidaryti nuotrauka /statistika jeigu tai yra tam skirtas rekordas. Savaitės gale 23:00 anketos turi būti jau paskelbtos, bandant siekti rekordo. Anketos turi būti užpildytos tvarkingai ir pagal šabloną kitaip anketos gali būti nepatvirtintos kadangi begalybė nuotraukų sukeltu į vieną https://imgur.com/ yra labai sunku atskaičiuoti ar atskirti. Nuotraukas kelti į : https://imgur.com/. Draudžiama klastoti nuotraukas! Nuotraukoje turi matytis laikrodis /nustatymai ir būtų gerai jog /timestamp būtų įjungtas. Prie kiekvienos nuotraukos turi matytis tekstas: Medikas Vardas_Pavardė ♥ Rekordu Knygą ♥ Per savaite daugiausiai nuvežęs vaistinelių: Darbuotojas Vardas_Pavardė Per savaite daugiausiai pradirbęs: Darbuotojas Vardas_Pavardė Per savaite daugiausiai pakėlęs ridos: Darbuotojas Vardas_Pavardė Per savaite daugiausiai pristates sužeistuju: Darbuotojas Vardas_Pavardė Per savaite daugiausiai pagydęs žaidėjų: Darbuotojas Vardas_Pavardė Per savaite daugiausiai išdavęs sveikatos pažymėjimų: Vardas_Pavardė Per savaite daugiausiai išgydęs narkotikų priklausomybe: Darbuotojas Vardas_Pavardė Darbuotojas kuris daugiausiai paaukojęs į darbo seifą: Darbuotojas Vardas_Pavardė Per savaite daugiausiai uždirbęs /alga: Darbuotojas Vardas_Pavardė Per savaite daugiausiai pakėlęs darbo patirties: Darbuotojas Vardas_Pavardė Per savaite didžiausa suma gauta iš kreko ir hašišo priklausomybių: Darbuotojas Vardas_Pavardė ♥ Anketos šablonas ♥ ♥ - Josh_Excite Tema gali būti redaguojama, dėl klaidų pranešti man į AŽ.
 3. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Visma_Wtf 2. Kokios dienos užduotį padarėte?: Trečiadienio 2. Kaip sekėsi įvykdyti užduotį?: Nrml. 3. Įrodymai: Pradirbtas laikas - https://imgur.com/a/85vDeR8 Rida pakelta - https://imgur.com/a/iKlIDzL Iškvietimai - https://imgur.com/a/4ysR3wN
 4. Šiandien
 5. Jūsų Vardas_Pavardė: Antanas_Salnys Ko pageidaujate? Baldai/Automobilis: Automobilis. Jūsų norimas užsakymas:Flash mašina! Apmokėjimo nuotrauka (https://imgur.com/undefined)
 6. Sveiki, šioje temoje bus keliamos nuotraukos iš mūsų veiklų.
 7. Vakar
 8. Rangas sėkmingai pakeltas į "•Ginekologas[-ė]•"!
 9. Kas vyksta Las-Venturas.LT atgyjo!

   

 10. @Max_Tosha įmanoma, kad tai būtų čytas iš @Aurimas_Bosas pusės? https://streamable.com/p6m2n kažkaip nefainai nužudė sustodamas, ir vėl bėgt pradėjo. Kitų nuomonės?

 11. Tema atkuriama po dviejų metų pertraukos 20.4.1 2018 metų, balandžio 1-osios naktį buvo atnaujinti darbų su pakvietimais nuostatai. Narkotikų zona padaryta saugia zona, kad viskas vyktų taikiai ir nebūtų išlietas nei lašelis kraujo. Jeigu teisėsauga atvyksta pirma, klaniškiai negali nieko padaryti, kitaip bus įtarti už teisėsaugininko užpuolimą. Jeigu klaniškiai atvyko pirmi, teisėsauga gali nusikaltėlius daužyti bananais, bet klaniškiams gyvybės nemažės. Naujasis direktorių prižiūrėtojas @Ernys_Myq pataria nesimušti ir narkotikus rinkti kartu, pridurdamas, kad vis tiek klanai vėliau viską pavogs iš Policijos narkotikų sandėlio. Pirmadieniais visi serverio žaidėjai galės toliau sėkmingai rinkti išmėtytus narkotikus, tik nuo šiol savo norą rinkti narkotikus turėsite užregistruoti forume ir gauti leidimą iš @Jack_Montecarlo. Plačiau apie tai skaitykite temoje Darbų su pakvietimais nuostatai.
 12. ♥ Anketa norint pasikelti rangą ♥Jūsų V_P žaidime: Tautvydas_SonesKurio esate rango (foto parašius /r rangas) : 3.Onkologas Kurios dienos užduotis vygdote?: https://imgur.com/a/lThZM2u
 13. Anketos šablonas norint pasikelti Guminukus 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Danny_Williams 2. Kokius guminukus rinkote?" Visus 3. Kiek surinkote guminukų?: Dino 18, Haribo 16, Fini Worms 6 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/pcoyhxW 3x Zvejyba 2x Lobis 3x Priimtas iskvietimas 1x Nuvezimas is budejimo Pradirbimas 60 min
 14. Praleidžiu laiką su šeimą - gaminame, žaidžiame stalo žaidimus. Stengiuosi investuoti laiko mokslams ir žinoma LV
 15. Galvojau na pagaliau kažkas iš savų pradėjo imtis iniciatyvos ties /lvfm. Bet b*by, vėl ryžas. 

  Šiaip juokauju, šaunu, jog pagaliau vyksta kažkas senai neįgyvendinamo. 

  *Jei daugiau nei mėnesį išlaikys ateisių į serverį apkabint*

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Dominykas_Miguel

   Dominykas_Miguel

   nu šiaip ne iš ryžyno jis :D 

  3. Laurynas_Joma

   Laurynas_Joma

   Man dabar visi vienodi. 

  4. Elset_Colby

   Elset_Colby

   Visai kietas jis. :D Kaip naujokui šaibų davė dar :D

 16. Jūsų Vardas_Pavardė: Doviu_Kas Ko pageidaujate? Baldai/Automobilis: Motociklas Jūsų norimas užsakymas: Nrg-500 Apmokėjimo nuotrauka(link) https://imgur.com/a/CBytgN7
 17. Vienintelis dalykas, kurį aš noriu pasakyti, jog per karantiną smarkiai pakilo pornografinių svetainių akcijos, tikriausiai niekas to nenumatėt, nes dabar būtumėte labai turtingi. Visiškai nereikalinga ir prie jokios diskusijos nevedanti tema. Vienintelis lokacijos kur dabar yra žmonių, tai namai, ligoninės, morgai. Geros dienos.
 18. as tau ginklinei trenkiau tave simtu mentas surakino ir dejai fake kill https://imgur.com/a/zgZGjBA
 19. Pasirinkau šį slapyvardį dėl to kad esu susižavėjęs šiuo asmeniu. Pasha Tekhnik- Pavelas Nikolajevičius Ivlevas. Rusų hip-hop atlikėjas, video blogeris. Pasha yra žinomas savo provokuojančiu ir neadekvačiu elgesiu. 2008 metais buvo nuteistas kalėti 5 metus dėl narkotinių medžiagų vartojimą ir platinimą. Yra sukūręs dainą su populiariu atlikėju 'Feduk', taip pat yra ir išleidęs diss'ą and jo. Pasha gerai sutaria ir bendrauja su aukščiau pristatytu reperiu Gufu (su juo irgi yra sukūręs dainą). LABAI MĖGSTA XANAX'Ą.
 20. Anketos šablonas norint išsikeisti guminukus 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Demon 2 Kiek guminukų turite ir kokių rušių?: Pakankamai 3. Į ką norite išsikeisti guminukus?: Į 7 rangą.
 21. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Aurimas_Bond2 Kiek guminukų turite ir kokių rušių?: Dino 80, Haribo 33, Worms 20.3. Į ką norite išsikeisti guminukus?: is 3 i 4 ranga.
 1. Parodyti daugiau aktyvumo
×
×
 • Kurti naują...