Jump to content

Invision_White

Administratoriai
 • Pranešimai

  7.139
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  315

Invision_White paskutinį kartą laimėjo Balandis 11

Invision_White turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

18.872 Forumo dievas

Apie Invision_White

 • Rangas
  Las-Venturas.LT Savininkas
 • Gimtadienis 1997.01.28

Kontaktai

 • Facebook:
  https://www.facebook.com/laventas

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nenustatyta
 • VIP:
  Nenustatyta
 • Darbas:
  Bedarbis
 • Tr. priemonės:
  Infernus, Sultan

Profilio informacija

 • Vieta:
  Las Venturas
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

118.653 profilio peržiūros
 1. LV 6.8.2 versijos atnaujinimai

  Praitas atnaujinimas ir buvo „kažkas rimčiau“. Tikėtis, kad kiekvienas atnaujinimas bus didelis ir ypatingai svarbus sakau atvirai - neverta.
 2. Patobulinimai biliardo sistemoje - 

   

 3. Atnaujinimų versija: LV 6.8.2, atnaujinimų data: 2018-04-21 Patobulinimai biliardo sistemoje: Pakvietus žaidėją žaisti biliardą nebebus galima keisti statymo sumos. Biliardą žaidžiančio žaidėjo administratoriams nebebus galima išmesti (/ismesti) arba nužudyti (/nuzudyti). Didžiausia kiekvieno žaidėjo galima statymo suma pakelta iki 50,000,000 €. Jei abi komandos paeiliui praleis ėjimą (nebandys mušti kamuoliuko per 30 sek.) žaidimas bus automatiškai nutraukiamas, o pinigai negražinami. Taip išvengsime atvėjų, kai žaidėjai palieka stalą nebaigę žaidimo ir neleidžia jo žaisti kitiems. Atsirado du biliardo topai (/topai) pagal laimėtas biliardo partijas bei pagal laimėtų-pralaimėtų pinigų biliarde balansą. Šią informaciją apie save taip pat galite rasti parašę komandą /statistika. Informacija pradedama rinkti nuo balandžio 21 d. Įvairių klaidų, susijusių su šia sistema, pataisymai.
 4. Unban The_Vilmantas

  Atbanintas.
 5. Unban Just_Remix

  Atbanintas.
 6. Unban Evilas_Jacas

  Atbanintas.
 7. Unban Matt_Sulivan

  Atbanintas.
 8. Idėja: atnaujinta banų sistema

  Labai įdomu, ką pamanė advokatas, kuris gavo tavo laišką dėl netinkamo bano greičiausiai po vidurnakčio, spėju, nes baną gavai maždaug 19 val., o žinutė mane pasiekė, kad parašei laišką advokatui apie 3 val. nakties. Bet nenukrypkime nuo temos. Suprantu norą, kad nebūtų neteisingu banų, kurių tikrai pasitaiko, tačiau neteisingai užblokuoti žmonės turi galimybę rašyti atsibaninimo apeliaciją, kuri bus ištikrinta. Jeigu ir po ištikrinimo nepavyks apsiginti, jog buvai užbanintas nekaltai niekas nedraudžia prižiūrėtojui pateikti svarių argumentų būtent kodėl yra banas uždėtas nekaltai. Žvelgiant į tavo situacija, kaip minėjau, baną gavai 19 val., o atbanintas buvai 9 val. ryte. Taigi, klausimas tau: ar tu tikrai galvoji, kad mes esame robotai, kurie privalo nemiegoti naktimis ir dirbti? Ir taip pat papildoma pastaba: praėjo ne diena, kaip tu sakai, o 14 valandų. Jeigu naktį tu nemiegi, nereiškia, kad ir mes turim nemiegoti todėl, nes tu nusipirkai paslaugas už 17 eurų. Taip pat jau daug kartų rašei tiek šioje temoje, tiek kitose „kodėl aš investatavau 17 eurų ir buvau užbanintas“. Ar tu prieš pirkdamas paslaugas tikrai pasiskaitei kas bus suteikta? Nei vienoje mūsų teikiamos paslaugos apraše NĖRA užsiminta apie tai, kad jas nusipirkus negalėsite būti užbaninti žaidime. Visiems: būkite suprantingi - supraskite tai, kad ir administratoriai kartais klysta. Leiskite suklysti ir kitiems, kad pačiam suklydus kiti jus suprastu.
 9. Susitiksime biliardinėje „Ten Green Bottles“ - 

   

  1. Dedee_Buferis

   Dedee_Buferis

   tikrai taip gal norėsi kartą sužaisti 2 prieš 2 aš su Ieva tu su Tosha :)

  2. Dedee_Buferis

   Dedee_Buferis

   Šiandien žaidžiau partiją prieš @Max_Tosha buvo labai įdomu aišku jei jis nebūtų laimėjąs aš būčiau laimėjąs :)

 10. Atnaujinimų versija: LV 6.8.1, atnaujinimų data: 2018-04-16 Nesenai atidarytame bare „Ten Green Bottles“ atsirado nauja pramoga - biliardas. Čia įrengti trys stalai, prie kurių jūs su kitais žaidėjais galite žaisti šį žaidimą. Prie vieno stalo galima žaisti vienas prieš vieną arba du prieš du. Norėdami pradėti žaisti turite prieiti prie laisvo stalo ir parašyti komandą /biliardas. Parašius šią komandą jums bus išmetamas GUI langas, kuriame turėsite įrašyti, kokius žaidėjus norite pakviesti į komandas bei nustatyti, kokią sumą pinigų kiekvienas žaidėjas turės statyti norėdamas pradėti žaisti. Žaidimo eiga Biliardo žaidime yra dvi komandos - vienspalvių ir dryžuotų. Žaidimą pradeda vienspalvių komanda. Kiekviena komanda turi 30 sekundžių ėjimui (kamuoliuko mušimui). Jei per šį laiką komanda nemuša kamuoliuko - ėjimas perleidžiamas priešininkų komandai. Laimi ta komanda, kuri įmuša visus savo komandai priklausančius kamuoliukus ir tada įmuša juodos spalvos (bendrą) kamuoliuką. Galimi kamuoliukų įmušimai Savo atstovaujamos komandos spalvos kamuoliuką, gausite +1 tašką komandai; Priešininkų komandos spalvos kamuoliuką, priešų komandai uždirbsite +1 tašką; Baltą kamuoliuką, prarasite ėjimą; Juodą kamuoliuką (ankščiau nei sumušite visus kitus savo komandos kamuoliukus) - pralošite žaidimą, jei įmušite paskutinį juodą kamuoliuką kai būsite sumušęs visus kitus savo komandos kamuoliukus - laimėsite žaidimą. Laimėjusi komanda pasidalina visą bendrą žaidėjų pastatytą sumą.
 11. Kaip atisgrazinti i kita accounta kreditus ?

  Klaida pataisyta, atsiimk kreditus.
 12. Tik 20 versijų iki LV7 - 

   

  1. Edas_Minsk

   Edas_Minsk

   Kaip greitai :D 

 13. Atnaujinimų versija: LV 6.8.0, atnaujinimų data: 2018-04-12 Į karų tipo klaną bus galima priimti žaidėją, kuris praleidęs serveryje bent 14 val. bendro laiko. Nuo šiol žaidėjui, kuris priklauso klanui išlaipinus iš savo tr. priemonės žaidėją jis bus automatiškai atrištas. Teisėsauga ir klanų atstovai dabar galės įsodinti žaidėją į Maverick sraigtasparnį. Minimalūs techniniai serverio patobulinimai. Kioske atsirado nauja prekė - peilis. Nusipirkus šį daiktą jūs galėsite jį panaudoti surišto žaidėjo atrišimui. Prekės kaina yra 300 €, o peilio panaudojimas yra vienkartinis. Pastaba: nusipirkus peilį į rankas jo negausite.
 14. LV 6.7.9 versijos atnaujinimai

  Anksčiau būdavo galima keltis tik /tverslas pelną kurį jau turi.
 15. Atnaujinimai - 

   

×