Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 300

Versija: LV 7.6.8.1


Invision_White

Administratoriai
 • Pranešimai

  7.313
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  392

Invision_White paskutinį kartą laimėjo Birželis 1

Invision_White turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

22.028 Forumo dievas

Apie Invision_White

 • Rangas
  Projekto įkūrėjas
 • Gimtadienis
  1997.01.28

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nenustatyta
 • VIP:
  Nenustatyta
 • Tr. priemonės:
  Infernus, Sultan, Sandking

Kontaktai

 • Discord:
  Inv1s#5426
 • Facebook:
  https://www.facebook.com/laventas

Profilio informacija

 • Vieta:
  Las Venturas
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

258.174 profilio peržiūros
 1. Sveikiname žaidėjus sulaukus ne tik šiltų orų, bet jau ir kalendorino vasaros laiko!

  Linkime ne tik prasmingai praleisti vasarą, tačiau nepamiršti ir mūsų serverio. Visą vasarą būk aktyvus ir už tai gauk kasdienius prizus žaidime.

  Daugiau informacijos rasi paspaudęs ant nuorodos arba žaidime parašęs /vasara

   

 2. Atnaujinimų versija: LV 7.6.8.1 atnaujinimų data: 2023-06-01 VASARA 2023 2023 m. vasaros sezoną praleiskime karštai! Kasdien būk aktyvus ir už tai gauk prizą kiekvieną dieną. Būdamas aktyvus gali gauti: pinigų, patirties taškų, kreditų, reputacijos taškų, retų daiktų, lagaminų, didesnį uždarbį darbe, loterijos bilietų, ginklų arba narkotikų paketus, galimybę valdyti oro balioną ar užsidėti norimą tekstą ant tr. priemonės. Aktyvumas yra skirstomas į septynių nenutrukstamų dienų ciklą. Nutrūkus ciklui (nepraleidus reikiamo minučių laiko ciklo dieną) arba sėkmingai įveikus visų septynių dienų ciklą ciklo diena pasikeičia į pirmąją dieną. Praleidus reikiamą minučių kiekį per einamąją ciklo dieną jau po vidurnakčio gali atsiimti tau priklausantį prizą su komanda /atsiimti
 3. Kraujo donorystės sistema, tr. priemonių susitaisymo punktai ir kiti smulkūs LV 7.6.8 versijos atnaujinimai: 

   

 4. Atnaujinimų versija: LV 7.6.8 atnaujinimų data: 2023-05-21 Direktorių ir klanų prižiūrėtojai gavo komandas su kuriomis gali peržiūrėti savo fondo (DPI arba KP) išrašus. Išrašuose fiksuojami visi veiksmai susiję paminėtais fondais. Miesto ligoninėje įkurtas ligoninės kraujo donorystės centras. Šiame centre galėsite kas 24 valandas duoti po 450 ml. kraujo. Davus kraują gausite 2 kasdieninės loterijos (/loterija) bilietus ir 50 reputacijos taškų. Tačiau po kraujo davimo procedūros 15 minučių jūsų maksimalios gyvybės galės būti 70 proc. (dalyvaujant evente gyvybių limitas nebus taikomas). Atsirado galimybė su viela (/viela) bandyti atrakinti ne tik kitus žaidėjus, bet ir patį save. Dėl šios priežasties viela buvo pabranginta iki 700 €. Las Venturas mieste pridėti keli tr. priemonių susitaisymo punktai. Susitaisymo kaina 500 € (išskyrus mechanikų bazėje kaina 300 €). Pusė šių pinigų keliaus į mechanikų darbo seifą. Artimiausią susitaisymo punktą rasite panaudoję komandą /navigacija > Svarbios vietos.
 5. Taip, čia 30-45 minučių darbas. Bet gal jūs pamatykit pozityvą, kad nors kažkas teigiamo vyksta. Pavyzdžiui, parašykit gražų komentarą ar nueikit į idėjų forumą ir pasiūlykit kokią idėją.
 6. Patirtis rodo, kad dideli atnaujinimai neduoda teigiamų rezultatų ilgesnėje perspektyvoje.
 7. Visą savaitę (iki gegužės 8 dienos) skelbiamas bonusų laikas:

  1. Gausite 2x daugiau bendrosios patirties kas minutę;
  2. Gausite 2x daugiau uždarbio į minutę dirbant su darbiniu transportu;
  3. Gausite 2x KUDOS taškų už smogiko užduoties įvykdymą;
  4. Gausite 2x daugiau dirbamo darbo patirties taškų;
  5. 1,5x didesnė tikimybė kažką pagauti žvejojant.

  Taip pat įkeltas ir smulkus LV 7.6.7 versijos atnaujinimas

   

 8. Atnaujinimų versija: LV 7.6.7 atnaujinimų data: 2023-05-01 Teisėsaugininkui panaudojus garsiakalbį („+“) bus rodomas žaidėjo netolise greitis ir tada kai jis bus užsisegęs diržą. Seniau greitį rodydavo tik tų, kurie vairuodavo be diržo. Mechanikų darbe pridėta nauja statistika: Modifikuota variklio išvaizdų. Šioje statistikoje bus skaičiuojama kiek buvo pakeistų variklio spalvų paslėpta arba atslėpta variklių. Darbų statistikos komandos: /dstatistika ir /dtopai. Ginklų prekeivių ginklų ir pasikrovimo sandėlys buvo ištuštinti (palikta tik 3,000 „Desert Eagle“ kulkų). Pardavus nuosavą namą automatiškai bus atimami ir namo raktai, kuriuos turėjo kiti žaidėjai. Karų tipo klano nariai, kurių klanas turės ginklų dėžę (/klginklai) galės įdėti savo turimus narkotikus į klano amuniciją. Visą savaitę (iki gegužės 8 dienos) skelbiamas bonusų laikas: Gausite 2x daugiau bendrosios patirties kas minutę; Gausite 2x daugiau uždarbio į minutę dirbant su darbiniu transportu; Gausite 2x KUDOS taškų už smogiko užduoties įvykdymą; Gausite 2x daugiau dirbamo darbo patirties taškų; 1,5x didesnė tikimybė kažką pagauti žvejojant.
 9. Velykų eventas jau serveryje! Skubėk pagelbėti Velykų Zuikiui nudažydamas 15 kiaušinių! Taip pat aplankyk ir iš provincijos į miestą atvykusį ūkininką Steponą!

  Įvykdyk pagrindinę užduotį ir galėsi nusipirkti naują retą tr. priemonę - Mountain Bike.

  Pridėjome (automatizavome) keletą naujų makro paslaugų: Oro baliono valdymas, Tr. priemonių neonai, Tekstas ant tr. priemonės durelių, GTR režimas. Peržiūrėti naujas paslaugas galite paslaugų puslapyje.

  Iki balandžio 17 d. vyksta 25 proc. akcija paslaugoms (SMS ir MAKRO). Pirkdami jas gausite + 25 proc. daugiau nei įprastai!

  Linkime Jums gražių švenčių!

 10. Atnaujinimų versija: LV 7.6.6 atnaujinimų data: 2023-04-09 Pagrindinė užduotis Ištirpus gausiam sniegui staiga pakilo vandens lygis. Visa laimė, jog didelių nuostolių miesto gyventojai nepatyrė. Deja, tačiau to paties negalima pasakyti apie Velykų Zuikį. Mat vanduo užliejo jo slaptuosius tunelius ir padarė nemažai žalos. Kad ir kaip bebūtų gaila, nuo ką tik išmargintų kiaušinių vandens stichija nuplovė dažus. Zuikiui reikalinga tavo pagalba. Užduoties planas: [ • ] Surasti dažų dėžę ir ją pristatyti į Velykų Zuikio buveinę - /kurzuikis. Negalime leisti, kad pritrūktų dažų kiaušiniams! [ • ] Velykų Zuikio buveinėje numarginti 15 kiaušinių. [ • ] Margučius nugabenti ir padėti į Velykų Zuikio dėžę - /kurdeze. Dėk atsargiai, nes dedamas margutis gali sudužti! Įvykdžius pagrindinę Velykų užduotį galėsite nusipirkti naują retą tr. priemonę Mountain Bike (kalnų dviratį), kuris yra prie garbės tako. Paskubėkite, kadangi vienetų skaičius labai ribotas! Velykų Zuikio buveinė - /kurzuikis Kiaušinio marginimo procesas Velykų Zuikio margučių dėžė - /kurdeze Nauja reta tr. priemonė - Mountain Bike (kalnų dviratis) Papildoma užduotis Iš GTA San Andreas provincijos į Las Venturas pagrindinę miesto aikštę (/tplv zoną) atvyko ūkininkas Steponas. Kartu su savimi jis pasiėmė savo auginamų vištų išperėtų ir sudužusių kiaušinių lukštų. Lukštus jis dalina visiems pas jį atvykusiems Las Venturas miesto gyventojams. Aplankyk ūkininką Steponą ir paprašyk jo lukštų. Tik nebūk įkyrus. Lukštus tam pačiam žaidėjui Steponas duoda tik praėjus 10 minučių nuo paskutinio tavo paprašymo. Turimus lukštus gali iškeisti į įvairius aksesuarus ir kitus daiktus Velykų parduotuvėje, kurią rasi panaudojęs komandą /kurparduotuve Trūksta lukštų? Ne bėda! /tplv zonoje yra parduodami kiaušiniai vos už 2,000 €. Nusipirk kiaušinį, sudaužk jį su kitu žaidėju panaudodamas komandą /dauzti ir jeigu tavo kiaušinis bus stipresnis, gausi kito žaidėjo, kurio kiaušinis sudužo, lukštus. Ūkininko Stepono lukštų prekystalis miesto aikštėje (/tplv) Nusipirk kiaušinį ir sudaužk jį su kitu žaidėju! Velykų parduotuvė ir nauji aksesuarai (plaktukas, kepurė - burgeris, ryklys ant nugaros) Kiti atnaujinimai: Velykiniai papuošimai mieste. Į retų tr. priemonių muziejų ir /topai > Nuosavų tr. priemonių ridos pagal modelį topas įtrauktas Mountain Bike. MAKRO paslaugų puslapyje pridėtos tokios naujos paslaugos: Oro baliono valdymas, Tr. priemonių neonai, Tekstas ant tr. priemonės durelių, GTR režimas. Naujas paslaugas galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos. Iki balandžio 17 d. vyksta 25 proc. akcija paslaugoms (SMS ir MAKRO). Pirkdami jas gausite + 25 proc. daugiau nei įprastai! Linkime Jums gražių švenčių!
 11. Sveiki , tvarkykit admin. Nes nesamones daro…

  1. Project_Ekko

   Project_Ekko

   Sveiki, susisiekite https:/las-venturas.lt/ekko. Pasistengsime išspręsti iškilusias bėdas.

  2. Monte_Gangga
  3. Monster___Hideris

   Monster___Hideris

   netrugdyk Karolio be reikalo, kiek teko bendraut su adminais jokiu nesamoniu nbv, tai gal tu beda ir nesamonem uzsijimineji

 12. Nemažai atnaujinimų klanams, narkotikų zonos statistika, narkotikų zonos MVP ir kiti atnaujinimai:

   

  1. Robo_Grynass

   Robo_Grynass

   @Invision_White buk zmogus, sutvarkyk baldu sistema su namais. Ir daugiau veiklu paprastiems zaidejams

 13. Atnaujinimų versija: LV 7.6.5 atnaujinimų data: 2023-03-12 Ginklų prekeiviai su darbiniu Boxville transportu negalės naudoti teleportų. Apie teisėsaugos valdžios įjungtą / išjungtą komendanto laiką bus pranešama Discord serverio teisėsaugos tekstiniame kanale. Nuo šiol norint vyriausybėje paaukoti įvairiems fondams (darbų, klanų, administratorių ir kt.) pirmiausia reikės įvesti banko PIN kodą. Patyrus žalą 3 sekundes nebus galima įeiti ar išeiti ir iš nuosavo namo. Žaidėjo, kuris turi Smooth Camera leidimą neišmes iš serverio už Airbreak. Į nuosavų tr. priemonių ridos pagal modelį topą įtrauktas Dodo modelis. Padidinti prizai suradus bagažą tarp nukritusio lėktuvo nuolaužų. Primename, jog lėktuvo avarija įvyksta kiekvieną dieną nuo 12 iki 23 valandos. Direktorių ir klanų prižiūrėtojams sukurti DPI ir KP fondai (du atskiri). Šiuose fonduose prižiūrėtojai galės laikyti įvairiems darbų ar klanų renginiams skirtus pinigus, narkotikus bei ginklus. Vyriausybėje bus galima paaukoti pinigų KP fondui. Karų zonose teisėsaugininkus rodys mėlyna, ginklų prekeivius juoda, o klano narius jų klano spalvą žemėlapyje. Atnaujinimai klanams: Karų tipo klanų nariai užlipę ant klano pickup galės padėti turimą ginklą į klano amuniciją (/klamunicija). Ši funkcija bus prieinama tik tiems klanams, kurie turės nusipirkę galimybę užlipus ant klano pickup nusipirkti ginklus (/klginklai). Karų tipo klanų sukurtos zonos aplink klano bazę (/klzona) nuo šiol bus karo zonos. Atnaujinimai klanų grobiamose zonose: Nuo šio norint bandyti užgrobti zoną užteks 4 klano narių (seniau reikėdavo mažiausiai 7). Zonas bus galima bandyti užgrobti visą parą (seniau būdavo tik 15:00 - 16:00, 17:00 - 18:00, 19:00 - 20:00, 21:00 - 22:00 valandomis). Iš valdomos zonos nebebus galima gauti Uzi ginklo. Vietoje šio ginklo zonos sandėlys bus pildomas Desert Eagle ginklais. Iš klanų angaro panaikinti Boxville furgonai, kurie buvo skirti ginklų gabenimui. Nuo šiol karo tipo klanas gali nusipirkti savo nuosavus Boxville furgonus, kurie bus laikomi klano bazėje. Šie furgonai turės tokį patį valdymą kaip ir kitos klano tr. priemonės (bus galima perstatyti į kitą bazės vietą, kaupsis rida, bus galima juos perkrauti ir panašiai). Maksimaliai vienas klanas gali turėti iki 3 Boxville furgonų. Atnaujinimai narkotikų zonoje: Narkotikų zonoje bus rodoma statistika kiek per visą laiką buvo sunaikinta ir surinkta narkotikų. Po kiekvienos pasibaigusios narkotikų zonos operacijos (kuomet bus sunaikinti / surinkti visi narkotikai) bus renkamas narkotikų zonos naudingiausias žaidėjas (MVP). MVP pripažinamas tas žaidėjas, kuris sunaikino / surinko daugiausiai narkotikų. Daugiausiai kartų narkotikų zonos MVP tapusius žaidėjus galima pamatyti panaudojus /topai komandą. Atnaujinimai grobimų (/grobti) sistemoje: Pastatą nuo šiol bus galima grobti 15 arba 30 minučių. Grobiant 15 minučių prašoma išpirka bus 250,000 €, o grobiant 30 minučių išpirka bus 500,000 €. Grobiamame pastate esantys pickup'ai (išskyrus policijos departamentą ir vyriausybę) neveiks. Atnaujinimai ginklų prekeivių valdžios /dalginklus komandoje: Nebus galima išdalinti ginklų darbuotojams, kurie yra įkalinti kalėjime arba pramogauja ginklinėje. Išdalinti ginklus bus galima pasirinktam prisijungusiam darbuotojui. Ginklų prekeivių direktorius ir pavaduotojas galės parduoti ginklą (/gsiulyti) ir savo darbuotojams. Taksistams pridėta daugiau bagažo (/kurbagazas) pristatymo vietų. Komandoms /agun ir /vgun panaikintas 300 ms. naudojimo laiko apribojimas. Esant AFK režime arba stebint kitą žaidėją nesiskaičiuos bėgimo (/bega) laikas. Ko pasekoje bėglio statusas po 30 minučių nusiims tik aktyviai žaidžiant. Prie Las Venturas miesto krantų (netoli salos) atplaukė didelis karinis laivas. Lauksime jūsų idėjų kaip galėtumėme šį laivą išnaudoti.
 14. Didžiausią pasiūlymą pateikė ir aukcioną laimėjo @Domis_Tonito. Šio žaidėjo pasiūlyta suma buvo 16,900,000 €. Laukite kitų aukcionų!
 15. Aukciono būdu parduodamas Dune sunkvežimis, kurių šiuo metu serveryje yra vos aštuoni!

  Daugiau informacijos apie aukcioną: 

   

×
×
 • Kurti naują...