Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.9.0

Minde_Boss

Nariai
  • Pranešimai

    1644
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

  • Laimėtos dienos

    32

Minde_Boss paskutinį kartą laimėjo Vasaris 19

Minde_Boss turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

2269 Forumo dievas

Apie Minde_Boss

  • Rangas
    • ᴍɪᴎᴅᴇ •

Paskutiniai lankytojai

92149 profilio peržiūros
  1. Sveikinu, naują direktorių. Puiki dar viena analizė, šaunuolis DP'i
  2. Sveikinimai, direktoriui 🫡 Graži analizė, DP
  3. Sutinku, ką norėjai pasiūlyti. Tačiau, reikėtu siūlant idėją, parašyti aiškiai ją ir apibūdinti tiksliai, kaip ji turėtu atrodyti ji (be panašiai, galbūt, vos ne ir pnš...) Turi būti taip ir taip, negalvok, kad noriu prisikabinti. Tačiau, daug palikta interpretacijų, nežinomybės. Sunku būtu padaryti, kai nežinai tiksliai ką reikia padaryti. Kaip pvz: Turim kartingus ir Uždarą lenktynių trasą (prie GP), kartinguose padaryti "pick-up", kuriame žaidėjai, kurie turi nusipirke bilietėlį, galėtu pasirinkti suma pinigų kiek stato už savo šansą laimėti limitas iki 1.000.000€ ir prie to pačio ar nori lenktyniauti su nesidaužimu (draugiškai) būtų padarytas "invisible" arba su trikdymais (paprastai) be "invisible". Iššimti kartingus ir vietoj to, žaidėjus perkeltu į kitą pasaulį, automatiškai parinktu startine vietą ir pasodinti į kartingą, nuo 1 iki 10. Susijunge visi, po 15sec, nuo pirmo prisijungusio, prasidėtu automatinis skaičiavimas (3...2...1...GO) lygiai analogiškai tas pats, būtu ir uždarioje lėnktynių trasoje prie GP, tačiau leistu pasirinkti visas transporto priemonės, su kuriomis būtu galima lėnktyniauti Šios idėjos mintis: Nereikėtu komandos nario, žaidėjai patys galėtu pasidaryti sau lėnktynės, kaip jie nori lėnktyniauti. Prie to pačio,
  4. Nu tai sveiki, kas ką gero? Kaip išsilaikę? 🫡😁

    1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
    2. Minde_Boss
    3. Mafioz_Elpatrone

      Mafioz_Elpatrone

      Klaipeda, Dragunai

    4. Minde_Boss

      Minde_Boss

      @Mafioz_Elpatrone, pagarba ir sėkmės 🫡 Mldc, kad pasirinkai gerą batalioną 👍

  5. Skaičiukai nuo 1 - 7, manau galėtumėt komandos chate išsiaiškinti, už komandą atsakingas, Smitas. Jeigu jam nereikia kitų asmenų ir tinka šie komandos nariai, tai yra jo pasirinkimas, kad ir kaip atrodytu keista. A - B idėjos, kažkada Invis sakė, jog laukia jūsų pasiūlymų dėl kolekcinių kortelių, tai manau arba niekas nepasiūlė vis dar, arba tiesiog dar neprisiruošė padaryti. C - D, sutinku su šiomis įdėjomis, jos yra reikalingos, jeigu dar nebuvo padarytos
  6. Kaip medikų direktorius, galėtum paskatinti ir sugalvoti, kaip padaryti jog Tavo darbuotojai aktyviau pardavinėtu žaidėjams vaistinėlęs. Manau čia tiesiogiai yra direktoriaus kompetencija tam. Kadangi serveryje žmonės turi pinigų, nemanau, kad vaistinėlės kainuos kažkam labai brangiai, tai nebus tiesiog priežasties kviesti mediką dėl vaistinėlęs, jeigu bet kada galėsi nusipirkti ligoninėje. P.S. dėl skinų, sutinku. Galbūt medikai (-as) tuo metu nori pailsėti ar vykdyti kitą serveryje veiklą
  7. Šaunuolis, puikiai pastebėjai šį faktą. Kažkada esame jau šį dalyką siūlę. Galima būtu, ne tik pražaisti 180min (kas manau ir taip paskatintu žaidėjus, kurie turi verslus, jungtis į serverį. Tačiau, padarius tai serverio žaidėjai savo žaidimą praleis AFK zonoje. Galėtu būti, papildomai prie 180min praleidimo serveryje, reikėtu laimėti 10 mini serverio sukurtų eventų, kas paskatintu juos aktyviai žaisti. Aišku, kai juos susirinks chebra vėl grįš į afk zoną rinkti minučių. Reikia, jog serveryje žaidėjai turintys verslus, aktyviai žaistų ir įsitrauktų į žaidimą. O ne tiesiog turėtu, kaip daiktą tam, kad turėti. (Tikiuosi mintį pagavot )
  8. Super atnaujinimai, kai atsiras laiko ir bus galimybė, visai smagiai bus galima praleisti laiką. 🫡
  9. Idėjos visos yra geros, kadangi GP darbą yra būtina atnaujinti. Tačiau tas sumas, kurias parašė Direktorius, turėtu peržvėlgti DPi ir su komandą arba Smitu pakoreguoti. Jog nebūtų kažkoks kosmosas, tačiau kad ir nebūtų nuskriausti. O šiaip @Siauliu_Bubins šaunuolis, kad nepatingėjai ir sukūriai tema, bei nuolatos ją atnaujinį ir papildai. Pagarba, tikiuosi kažkas atsižvelgs į tai 🫡
  10. Puiku, Karoli 🥳 tikrai labai geri atnaujinimai! Su gimtadieniu 🎁
×
×
  • Kurti naują...