Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 79 / 300

Versija: LV 7.4.9

Minde_Boss

Nariai
 • Pranešimai

  1.113
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  16

Minde_Boss paskutinį kartą laimėjo Spalis 16 2020

Minde_Boss turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.180 Forumo dievas

Apie Minde_Boss

 • Rangas
  🖤 💙 • S.P.E.C • 💙 🖤

Paskutiniai lankytojai

23.949 profilio peržiūros
 1. Registracijos anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Minde_Boss Pasirinktas jūsų laikas (18:00 - 21:00h): 21:00 Susipažinote su informacija?: Taip Ar tikrai būsite pasirinktu laiku?: Taip
 2. Papeikimas atmestas. - Darbuotojas pateikė įrodymus. Toje vietoje negalima stovėti/sustoti, tam yra naudojamas šalia kelkraštis, o ne pėsčiūjų takas.
 3. Papeikimas atmestas. - Už nepadoru elgesį ir pasikartojančius pažeidimus buvote pasodintas į kalėjimą! Jeigu žinote už ką buvote nubaustas, tai rašydami papekimą, nebūkit kaip balta avelė, o būkite toks pats "achujenas", kaip ir bendraudami su juo žaidime!
 4. Papeikimas priimtas. (1 isp.) - Tokios savigynos negali būti.
 5. Jeigu jau taip sakai. Mechanikai lygiai taip pat dalyvauja GP fūrų veiksme, banko apiplešime. Ir su mechanikais dar žiauriau yra elgiamasi, juos ištraukia iš tr. priemonių ir vėliau tik nužudo, bet niekas jiems neįteikė ginklo į rankas, nes tiesiog tam ir yra atskiros firmos. O neutralių firmų darbuose žmonės tiesiog nori pailsėti nuo per didelio veiksmo, atsipūsti tiesiog chillindamas taisyti mašinas, vežioti klientus, ar gydyti žmonės. Jeigu esi pro deameris, kuris gerai valdai deagla ir nori pasireikšt Tavo vieta geram klane, Melianeiros arba koks nors kitas. O jeigu nori ramiai žaist, būni medikas. Čia labai viskas paprasta, daugiau nebekomentuosiu. Tiesiog nereikia padaryti visą serverio vien tik DM, reikia įvairovės!
 6. Tai medikų toks darbas, jeigu nori šaudyt pasikeiti į klano tipo aprangą, arba įstoji į klaną ir šaudai. Jeigu Tave nušauna, kai gydai klanus/tssg, tai čia jų kaltė, jog Taves nesugebėjo išsaugot. Asmeniškai aš nesutikčiau, jog medikai galėtų naudoti ginklus per veiksmą.
 7. Papeikimas atmestas. - Darbuotojas pateikė įrodymus!
 8. Papeikimas atmestas. - Tokio Vardo_Pavardės žaidime nėra. Trūkstą įrodymu!
 9. Papeikimas atmestas. - Kai pareigūnai gaudo, reikia sustoti. O nesinaudoti saugiom zonom.
 10. Papeikimas atmestas. - Tuo metu vyko GP masinė, šaudėsi tiek klanai, tiek GP. Kitą kartą per susišaudymą nestovėk, atsišaudyk.
 11. Papeikimas priimtas. - Už bėgimą įtariame tuos, kurie yra pažymėti /bega ir nestoja. (Tačiau šaunu, kad turi kokybiškus įrodymus)
 12. Papeikimas atmestas. - Darbuotojas pateikė įrodymus.
 13. Anketos šablonas, norint užregistruoti atranką 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Minde_Boss 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: Spec.Pajėgų Pavaduotojas 3. Kokią atranką organizuojate: Forumo 4. Tiksli atrankos data: nuo dabar iki 2021-04-16 19:00 valandos.
 14. Papeikimas atmestas. Tuo metu veiksmas jau buvo pasibaigęs."Ginklų krepšiai sėkmingai surinkti" Taip pat, nemačiau, jog kažkoks žmogus šaudytų į jį, jog susišaudymo metų būtų naudojamos admin/vip komandos. Todėl, nesuprantu už ką jį reikia bausti.
 15. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Minde_Boss 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Spec.Pajėgos 3. Jūsų užimamos pareigos: Pavaduotojas 4. Neaktyvumo priežastis: Asmeninės 5. Neaktyvumo laikotarpis: 2021-04-09 6. Jus pavaduojantis asmuo: Direktorius - Conter_Bot
×
×
 • Kurti naują...