Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 72 / 200

Versija: LV 7.2.7

Minde_Boss

Nariai
 • Pranešimai

  283
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Minde_Boss paskutinį kartą laimėjo Gruodis 21 2018

Minde_Boss turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

101 Pripažintas

4 sekėjų

Apie Minde_Boss

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Tr. priemonės:
  .:INFERNUS:..:NRG-500:.

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuvą
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.875 profilio peržiūros
 1. Minde_Boss

  Pristatau Ernestas_Mind :D

  Sveikas, Ernestai. Esi puikus žmogus, su labai šaunių humoru jausmu, faina pažinoti tokį žmogų Jeigu reiks pagalbos, visada gali kreiptis. Sėkmės visur, tiek gyvenime, tiek žaidime.
 2. Taip, gyvenime turiu autoritetus, tai yra mano tėtis ir treneris. Jie yra mano gyvenimo pavyzdžiai, kurie leidžia eiti tolyn ir pamiršti visas nuoskaudas ar pralaimėjimus, dažniausiai taip save motyvuoju eiti į priekį.
 3. Minde_Boss

  Kokia pamoka mokykloje jums mėgstamiausia?

  Pasirinkau Geografijos pamoką, aišku be jos dar turiu kelias, kaip fizika, istorija, lietuvių. Tačiau, galima pasirinkti tik viena. Kodėl pasirinkau šią pamoką, o ne kita? Todėl, kad joje galimą sužinoti daug įdomių dalykų, taip pat susipažinti su kitos šalies ekonomika, bei aplamai apie mūsų visą žemę.
 4. Labanakt ir ramios nakties ;)

 5. Sveikinu visus, kurie pateko. O analizė, šauni kai visada
 6. Minde_Boss

  Atsiliepimas apie projekta

  Jeigu taip galvoji, prašau, ar man gaila? Jeigu aš kažkaip iš šono atrodau, tai nežiūrėk ar kažkur parašiau, kad mane būtinai stebėtum, visu antra nerašiau po tavo postu, tai irgi tavęs neliečia. O trečią, ačiū už nuomonę
 7. Minde_Boss

  Atsiliepimas apie projekta

  Sveikas atvykęs... Atsiprašau, jeigu kažkada nepamatydavau tavo prašymo, tačiau kai vyksta narkai, ar šiaip koks teisėsaugai veiksmas, to padaryti negaliu. Šiaip šaunuolis, kad parašei savo nuomonę apie serverį. Smagu, kad ir pasilikai čia žaisti ir atradai save. Tačiau, niekada nesakyk, kad jums neįdomu bus, nes viską skaitau iki galo ir žiauriai įdomu, bent jau man. Tai jeigu reikės kokios pagalbos, gali kreiptis.
 8. Minde_Boss

  Sugadink norą

  Bus Noriu, kad greičiau būtų išrinktas DPi narys.
 9. Labas, džiugu jog pasirinkai šį serverį ir ačiū už tokią gera nuomonę!! Jeigu reikės kokios pagalbos, visada gali kreiptis.
 10. Minde_Boss

  Kas yra Turnyras?

  Taip, net gi per realias varžybas yra azarto, jaudulio ir pnš. bet kokių atveju tai negali būti tvirtinama, jog tai yra azartas arba azartinis žaidimas. Aš galvoju, jog azarto yra visur, bet azartinis žaidimas būną tas, kur tu žaidi iš pinigų, pvz: statai kažką, lažiniesi ir pnš. Čia jau skaitau, kaip azartinį žaidimą.
 11. Minde_Boss

  Kas yra Turnyras?

  Mano nuomonė, tai aišku yra kažkokios turnyras/varžybos, kur turi pasistengti laimėti dėl tam tikro prizo, sužinoti kas yra šiuo metu geriausias, tai nėra azartinis žaidimas, manau azartinis žaidimas būtų, jeigu tu statytum už tuos turnyrus/varžybas, pvz varžybose dalyvauja A ir B komanda, aš manau, kad varžybų/turnyro nugalėtojas bus A komanda ir pastatau už ją... Mano manymu, čia būtų azartas jau, tačiau varžybos/turnyras tai nėra azartinis žaidimas.
 12. Minde_Boss

  Prisistatau - Black_Bacardi

  Sveikutis, malonu susipažinti. Jeigu reiks kokios pagalbos, būtinai gali kreiptis, bandysiu padėti Tiesą, žiauriai gera fotke!!
 13. Minde_Boss

  Atrankų registracija

  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma, pareigos: Minde_Boss, Policijos Departamentas, Pavaduotojas 2. Registruojamos atrankos tipas (forumo, žaidimo): Žaidime 3. Numatomos atrankos laikas ir data (kita svarbi informacija jei reikia): 2019.01.19 17:00
 14. Labas rytas, visiems gero šeštadienio ;)

×