Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 12 / 300

Versija: LV 7.6.5


Misteris_Smitas

Nariai
 • Pranešimai

  2.999
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  22

Misteris_Smitas paskutinį kartą laimėjo Kovas 21

Misteris_Smitas turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

2.965 Forumo dievas

Apie Misteris_Smitas

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Nenustatyta
 • Patirtis:
  Visa
 • Pinigai:
  Visi
 • Tr. priemonės:
  Infernus

Kontaktai

 • Discord:
  Smitas

Profilio informacija

 • Vieta:
  Kaunas <3
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

24.826 profilio peržiūros
 1. Žaidėjas, kuris senai vertas būti komandoje. Smagu tūrėti tokį kolegą kaip tu.
 2. Anketos šablonas, norint pranešti apie užblokavimą: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Misteris_Smitas 2. Užblokuoto asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Fabien_Haykov 3. Užblokavimo priežastis: čytinimas 4. Papildomi komentarai (nebūtina): surakintas laksto 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): . (streamable.com)
 3. Rytoj, 2023-03-22, aktyviausias valdžios atstovas į savo darbo seifą gaus 500k. Sėkmės

 4. Labas vakaras. Tyshwan_Guetta palikus pareigas, buvo renkamas naujasis Spec. Pajėgų vadovas. Ši atranka buvo kiek kitokia, kadangi visi serverio žaidėjai galėjo viešai klausyti visos apklausos ir uždavinėti klausimus. Bendrai sulaukiau trijų asmenų, norinčių išbandyti savo jėgas. Na o kas tapo naujuoju direktoriumi sužinosite apačioje. Pirmasis pareiškęs norą tapti direktoriumi - Lucas_Phoenix. Asmuo užkietėjęs nusikaltėlis, tačiau spėjęs pasireikšti ir teisėsaugos pusėję. Kiek atsimenu paskutinį kartą, tau būnant direktoriumi, nesugebėjai išbūti juo net 30 dienų, kas sukėlė didelių abejonių ar sugebėsi ir šįkart. Viešos apklausos metu, nežinau kas pasidarė, bet atsakinėti sekėsi sunkiai. Į kai kuriuos klausimus atsakei nepilnai arba atsakei visiškai atmestinai. Tikiu, kad jei taptum direktoriumi teisėsauga būtų stipri, bet dabar vien to neužtenka, kadangi kai neliko Policijos Departamento, visą atsakomybė kris ant tavo pečių ir soriukas, bet manęs neįtikinai jog sugebėsi su tuo susitvarkyti. Antrasis kandidatas - Lil_Pump. Serverio senbuviai manau prisimena tave iš daug senesnių laikų. Dar ir aš atsimenu tave kaip buvusi mechanikų direktorių ir komandos narį. Kiek prisimenu, visad išlikdavai savo vietoje ir visada eidavo su tavimi rasti bendrą kalbą, kas yra geras bruožas teisėsaugoje. Pokalbių metu, tavo atsakymai man patiko, gal tik ties kai kuriais klausimais norėjosi išsamesnių atsakymų, bet visumoje viskas kaip ir neblogai. Vienintelis minusas tas, jog visai nesenai grįžai po pertraukos. Pasibaigus pokalbiams, gavau pasiūlymą iš kitų teisėsaugos narių leisti tau pravesti veiklą serveryje. Veiklos metu matėsi jog daug ką žinai, bet buvo ir šiokių tokių netikslumų iš nuostatų pusės. Viską apgalvojus, nusprendžiau surizikuoti ir leisti tau eiti šias pareigas. Tikiuosi nenuvilsi ir parodysi tas naujas idėjas, kurias minėjai, bet nenorėjai atskleisti.
 5. Šiek tiek informacijos iš teisėsaugos pusės. 

  Policijos Departamento direktorius @Turbo_Max nušalinamas nuo šios firmos direktoriaus pareigų už neaktyvumą ir firmos nepriežiūrą. 

  Nuo šiandienos Policijos Departamentas kaip darbas šaldomas. T.y. į jį galės įsidarbinti tik komandos nariai, o direktorius renkamas nebus. Firmą prižiūrės DPi. 

  Informacija norintiems kandidatuoti į Spec. Pajėgų direktoriaus postą:

  Ieškomas Spec. Pajėgų direktorius. - Atrankos į darbų direktorius - Las-Venturas.LT | Jūsų žaidimo kokybė - mūsų prioritetas!

  1. Expert_Madrid

   Expert_Madrid

   Mano pasiūlymas būtų tiesiog sujungti du darbus ir tiek.

  2. Delcas_Samp
  1. Gang_Robis

   Gang_Robis

   nu ir parinkai komandas, taxi pries.... nk i vienus vartus tikiuos gaus

  2. Misteris_Smitas

   Misteris_Smitas

   Abiejuose darbuose turės būti lygus darbuotojų skaičius. 3 vs 3 5vs5 ir t.t. Taip kad jėgos visiems lygios

 6. Sveiki. Sugalvojau praskaidrinti tiek direktorių, tiek pačių darbuotojų rutiną ir suorganizuoti Jums visiems šiek tiek kitokios ir įdomesnės veiklos. Todėl tikiuosi dalyvaus visos firmos ir smagiai visi praleisime laiką. Bendra informacija Renginio pradžia 2023-03-25 18:00 val. Renginio metu draudžiama naudoti bet kokias programas ar modifikacijas, suteikiančias pranašumą kitų žaidėjų atžvilgiu. Nepaklusus šiam reikalavimui, firma iš renginio bus diskvalifikuota, o žaidėjas užblokuotas. Kova vyks x vs x principu. Kaip pvz. jei medikų firmos darbuotojų bus aštuoni, o taksi trys, kova vyks 3 vs 3 ir t.t. Renginio metu turi būti prisijungęs bent vienas firmos valdžios atstovas. T.y. direktorius arba pavaduotojas. Kovoti galės tik tų firmų darbuotojai, į kurias įsidarbinti reikalingas direktoriaus arba pavaduotojo pakvietimas. Visi pašalinai asmenys bus nužudomi. Renginio trukdymas lygus dviejų valandų įkalinimui. Prieš prasidedant kovai, turine būti su savo dirbamo darbo išvaizda. Minimalus reikalaujamas darbuotojų skaičius 3. Nugalėtoja gali būti tik viena firma. Kovų metu neveiks pasigydymo komandos, narkotikų putimas ar maisto naudojimas. Renginio metu, žaidėjams bus suteikti šie ginklai Combat Shotgun - Desert Eagle - M4 - Kovų tvarkaraštis Policijos Departamentas VS Tolimųjų Reisų Vairuotojai Spec. Pajėgos VS Medikai Ginklų Prekeiviai VS Mechanikai Taksi VS Kriminalinės Policijos Departamentas Prizai Stipriausia firma gaus: 3.000.000€ į darbo seifą, +15 taškų vertinimo sistemoje, o visi dalyvavę darbuotojai po 250.000€
 7. Aktyviausias praėjusios savaitės direktorius - Taksi direktorius - @Aim_Greg - 1,653 minutės. Netrukus bus pervesta 1.000.000 € į darbo seifą. Aktyviausias praėjusios savaitės pavaduotojas - Taksi pavaduotojas - @Josh_Vercetti - 3,254 minutės. Netrukus bus pervesta 500.000 € į darbo seifą. Policijos departamento direktorius @Turbo_Max gauną vieną direktoriaus įspėjimą už neužpildyti vertinimo sistemą ir nepraneštą dviejų dienų neaktyvumą. Ginklų prekeivių pavaduotojas @Efka_Rodz gauna žodinį perspėjimą, dėl nepranešto vienos dienos neaktyvumo.
 8. Anketos šablonas, norint pranešti apie užblokavimą: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Misteris_Smitas 2. Užblokuoto asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Miraya_Kirigaya 3. Užblokavimo priežastis: čytinimas 4. Papildomi komentarai (nebūtina): pingas sukilęs, bet labai abejoju, kad dėl ping 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): cyt (streamable.com)
 9. Žaidėjai norintys nusiimti darbo kontraktą serveryje, dabar tai gali padaryti paaukoję 500.000 eurų į DPi fondą. Priminsiu jog nesvarbu kiek laiko dar jis galioja, ar diena, ar šešias dienas, kaina visada ta pati 500k

 10. Ačiū už tą pagaliau sutvarkytą ir padarytą dpi seifą dėl kurio nedaviau ramybės tiek laiko. Zjbs ir kp seifas. Geriausia mano sugalvota idėja o šiaip atnaujinimai visi geri malačius
 11. Šiandien, veiksmo frakcija, laimėjusi 20:00 valandos narkotikų zonos veiksmą, gaus 500k į savo seifą

×
×
 • Kurti naują...