Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 38 / 300

Versija: LV 7.5.2

Mariux_Andres

Nariai
 • Pranešimai

  707
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Mariux_Andres paskutinį kartą laimėjo Liepa 4 2015

Mariux_Andres turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

330 Žmogus užsitarnavęs pagarbą

Apie Mariux_Andres

 • Rangas
  Gaisrininkų Direktorius
 • Gimtadienis
  1999.12.29

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nenustatyta
 • VIP:
  Nenustatyta
 • Darbas:
  Gaisrininkas

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.161 profilio peržiūros
 1. Ak... Na jeigu gali žaisti per mobilųjį telefoną SA:MP kodėl negalima pritaikyti jo normaliam naudojimui negu yra dabar, kituose projektuose kiek pastebėjau kiek Domce rašė kad ir užsienyje yra pritaikyta ir telefono režimui,o dabar labai daug klaidų ir netikslumų naudojant jį,kiti projektai yra uždraudę naudotis per mobilųjį dėl klaidų bet manau tas klaidas galima ištaisyti bet tai tikriausiai yra daug darbo ties tuom ir nenori užsiimti tuo,ir tuo pačiu metu manau padaugėtu žaidėjų mūsų projekte del tokios galimybės naudotis būtent telefonui be kažkokių netikslumų ir panasiai,manau geriau laukti atnaujinimo dėl kažkokių smulkių detalių sutvarkymo ar pnš nereikšmingų mūsų projekte? Bet kodėl nereikia padaryti tokio mano pasiūlymo serverį kurie žaidžiate su kompiuteriu tjg jus nuostolių nepatyrsit
 2. Seniuk ne tame esmė man tas kompas šimtas metu pjbt krc galim sakyt neturiu tiek laiko atsisėdus kimarint prie jo ir pnš par darbo pertrauką kažkiek ir grįžęs atsigulęs pakapot per ragelį visai man patogų išskyrus su klaidomis am ir su laiku priprantama prie tu komandu važinėtis su auto ir pns o šaudantis gali ir aim įsijungti bet geriausia ten kur ramiai taksi, mechanikas,trv,medikai... aš tik laisvu laiku atsipalaiduoti po darbų ir tiek nereik ten i tus grobimus ir pnš kur veiksmas o viską apibendrinus kaip ir minėjau pasiūlyme del keletos galėtų padaryti patogumui telefono režimas man ir kitiems žaidėjams tikrai tinka šita idėja mano nevisi nori tu veiksmų ir pnš kiti kaip aš iš po darbų atsigulus ant lovos ramiai be problemų atsipalaiduojant pakapot Las-Venturure o ne kitam serverį kur panaši i mano rašyta idėja yra bybis kiti tie servai nu.. daugiau mažiau projektuose kaip Domce minėjo yra pritaikyta o šitam projekte kažkodėl nereikia ph vps geriau GELES AR TAKSAFONUS ĮMESTI...
 3. Būtent !nebent tai daug darbo sutvarkyti tai arba pritaikyti todėl manau ir nenorėtų apasiimti
 4. Anketos šablonas: 1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): serveris-Mobile 2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): būtų patogiau žaisti per mobilųjį kurie naudoja 3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti): žodžiu kad būtų pritaikytas serveris ir mobiliesiems telefonams nes ir taip žaidžiant atsiranda tikrai daug klaidų kuriuos sutinki per mobilųjį pvz negali nuvaryti į salą,i oro uostą, į kitus pastatus, žvejoti,negalima normaliai išeiti iš afk t.t galėčiau vardint ir vardint nes kadangi jau ilgą laika kaip turiu laiko žaidžiu per mobilųjį žinoma kad nėra pritaikytas žaisti per jį bet vis vien pvz jeigu išeina padaryti kad prisijungus i serverį butu galima panaudoti komanda pvz /mobile ir tada jis būtų pritaikytas ir kiti žaidėjai matytų per /tab ar pnš ant informacijos apie žaidėją būtų parodytą kad naudojasi telefonu taip pat ir administratorius matytu jeigu stebėtu žaidėją.Žodžiu manau pagavot ką turėjau omenyje. @Max_Tosha @Invison_White JEIGU KAS ESATE PRIEŠ TAI, PARAŠYKITE KODĖL ESATE TOKIOS NUOMONĖS IR JOS LAIKOTĖS, KODĖL JI NĖRA VERTA MŪSŲ PROJEKTE?
 5. Ar aš čia vienas neskaičiau šitų klanų pavadinimų? Pavadinimas prie pavadinimo o šjp sėkmės Pranai tau su klanu
 6. https://streamable.com/k4lgrm čia kaip mano vidosikas
 7. Seni pradėk leisti tikrą laikraštį kad paštininkas man tiesiai i rankas paduotu,paiimčiau 12mėn prenumerata p.s mldc! žiauriai liux! kaip paremt tavo šitą darbą?
 8. Manau nauji kelio ženklai tiktų labiau arba naujų geliu krc prie kelio atnaujinimas negu šitą sistema žvejybos (sarkazmas) UŽ! ir karoc mano laimėjimas iš fb kur?
 9. Sveikas Andriau! Malonu susipažinti! Sėkmės asmeniniame gyvenime taipogi šitame projekte!
 10. Sveikas Deividai! Malonu susipažinti! Sėkmės tau asmeniniame gyvenime taipogi šitame projekte!
×
×
 • Kurti naują...