Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 21 / 300

Versija: LV 7.4.0

Zygis_Inferno

Nariai
 • Pranešimai

  422
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Zygis_Inferno paskutinį kartą laimėjo Birželis 15 2018

Zygis_Inferno turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

722 Žvaigždė

3 sekėjų

Apie Zygis_Inferno

 • Rangas
  Rango
 • Gimtadienis
  2001.01.31

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  Nėra
 • Patirtis:
  keičiasi
 • Pinigai:
  įvairiai
 • Tr. priemonės:
  SandKings Antikvars ir Journey Vasarnamis

Kontaktai

 • Facebook:
  Į pm

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

10.373 profilio peržiūros
 1. https://imgur.com/a/A9Sxung

  Nu ką vyrai , moterys , berniukai ir mergaitės , draugai ir nedraugai. Nuo šiol visi man dėkokit , kad įkrečiau @Invision_White į prota peržvelgti idėjas. Netikit , kad čia aš , tai padariau? Pažiūrėkit kas nematet mano busenas suprasit , logiškai pagalvokit nebučiau niek orašęs nebūtų taip įvykę , malačiai hebra gerai dirbat , ačiū , kad pagaliau susiprotėjote , kad korupcija laikas šalinti iš servo lauk , taip , kaip žiemą iš kiemo.

  Ačiū 

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  9 daugiau
  2. Zygis_Inferno

   Zygis_Inferno

   Ai nereikia tų savo briedų kažkam sakyt , sakiau , kai dar ne snigo , o kai pasisakiau ant tų žodžių pradėjo pūguot , nu čia žinai kaip fizikos dėsniai: "Veiksmas lygus atoveiksmiui"

  3. Minde_Boss

   Minde_Boss

   Čia Tau pamoką, prieš sakant gerai pagalvok, ką sakai. 😂😂😂

  4. Zygis_Inferno

   Zygis_Inferno

   Nu jo turėsiu omeny 

 2. REGISTRACIJA Į RENGINĮ1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zygis_Inferno2. Ar tikrai būsite 2020-03-22 19:00 „TeamSpeak3“ programoje, „Kahoot“ kanale?: jo 3. Koks Jūsų slapyvardis bus „Kahoot“ renginyje (susigalvokite kokį norite) (maksimaliai 15 simbolių): Zygis_Inferno
 3. Nu sveiki grįžau po bana , bet matau kai mane užblokavo korupcija apdidėjo , pd kanditatai randomai kurie po bano arba po dienos išmesti , o dar blogiau kuriu serve nematai nu čia duodat duodat las-venturas. Kaip sakoma Las-venturas korumpuoti ir negudrus. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Zygis_Inferno
  3. Mode_Wtf

   Mode_Wtf

   Toks klausimas ar tau neatsibodo? 

  4. Zygis_Inferno

   Zygis_Inferno

   ai atsibodo ar neatsibodo , korupcija reikia pristabdyt

 4. https://imgur.com/a/mTcvjGj

  @Max_Tosha no words need it. #Korupcija Las Venturas - jūsų žaidimo kokybe , mūsų prioritetas ar kaip ten ai man dzin , korupcijos šūkių nemoku ir nereikia :D .

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  9 daugiau
  2. San_James

   San_James

   Pusė supratau, pusė net nesupratau ką tu čia parašei. O kur aš sakau, jog esu tobulas? :D Aš niekur ir nesakau, jog esu tobulas, nes apskritai tokių žmonių nėra.

  3. Zygis_Inferno

   Zygis_Inferno

   @San_James nu , bet tokiu vaidini nežinodamas apie kitus ir su savo durnu pesimizmu juos žeminęs

  4. Minde_Boss

   Minde_Boss

   Nu pasipykit, pasipykit. Karantinas visgi, neturim ką veikt vis vien :D

 5. https://imgur.com/a/4avzO5Q

  nu ką po šešių metų pagaliau paskridau su oro balionu buvo garbė , nes seniau norėjau pamatyt lv pasauli iš viršaus. Ačiū komandos nariui @Frankis_Electro už suteiktą galimybę bei pravestą eskursiją :) . It was a hell of a ride!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. @Max_Tosha @Invision_White kaip planuojate stabdyti įsigalėjusią serverio korupcija? 

  P.S. Arturke dėkui už kuponiuką ir mute , džiaugiuosi kad kažkuom prisidėjau :D 

 7. Norintiems užduoti klausimus: 1. Jūsų slapyvardis: Zygis_Inferno 2. Kokiam komandos nariui(iams) skirtas klausimas: Max_Tosha ir Invision_White 3. Jūsų klausimas(galima keliems komandos nariams): Klausimas Artūras atnešė iš kito projekto "ryžykus" taip , kaip korono virusą į Lietuva. Vyko korupcija , išvyjom ryžykus šiek tiek liovėsi , bet dabar dar didesnė serveryje korupcija tiek aš , tiek kiti kažkiek skunčiasi , bet bijo. Ką jūs savininkai galvojat ir tai preaguojat , ką esat numatę , siekdami , tai sustabdyti korupcija ir nesažiningumą. Na pavyzdžiui: nemokami adminitratoriai rengia eventa ir kiti nemokami daalyvauja ir laimi. Pavyzdžiui sugriežtinkit komandos taisykles neleiskit dalyvaut nemokamiem kaip seniau ir leiskit paprastiem laimėt. Tada dar kitas klausimas pradeda rakint saugiose zonuose , nors ankščiau kai dar buvo ftb ir armija 4-ių tipo teisėsaugos už tokius dalykus skrisdavai iš darbo , o dabar pakankamai žali direktoriai to nebuvo matę nežino ir nesupranta davaj nepagailėkit laiko priminkit ar parašykit jiems. Dar kitas vienas bene svarbiausių įvykių korumpuotų kokį esu matęs tai DPI korupcijos. 1) Domis_Tonito visada duodavo draugams direktorius , nebent jei nepildydavo duodavo sąžiningai 2) Liepsna_Fire panašiai irgi elgdavosi , kopijuodavo ano praleisto projekto taisykles nieko naujo nesugalvodavo buvo be įdėju + manau , kad artūras prisidėjo prie šito 3) Mister_Tedis kitaip žinomas kaip "pieštukas" buvo pamenu rengęs atranką i rc išvežiotojus kiek vėliau pakeitusius pavadinimas į "EPI".buvo kanditatai ir vienas kanditatas gavo rcon bana ir pagal viska turėjo būti šalinimas iš kanditatu bet pieštukas pasielgė korupciškai nieko nenušalino ir Leo_Kordez buvo atblokuotas ir tapo direktoriumi. Dar vienas senesnis komandos neleistinumas kuris tapo leidžiamu. Tai nemokami administratoriai arba mokami prašo /naudinga , kad padėjo . Senais laikais aš irgi tai pdarydavau , bet pasimokaiu kai buvusi Adminu prižiūrėtoja Deimante_Miela man nuime adminitratoriu per 10 dienų , o dabar jei taip daro ir prašo ir nieko negauna , čia yra žaidėju nuožiūra duoti arba neduoti ne jūsų reikalas ar jum reikia , ar ne žaidėjai sprendžia ar jus jiems apdėjote ar ne Tai va savininkai apibendrinus gražinkit senas taisykles ir sena tvarka , nes jei dabar tokia yra korupcija , kai kopijuoja sistemas darbų ir vieklas nuo kitų projektų ir tiesioginis pravalas bei totali korupcija apribokit komandos galias ir nepagailėkit laiko ir dėmesio savam projektui
 8. https://www.youtube.com/watch?time_continue=84&v=tFVx_3pkk-U&feature=emb_title

  Po ilgo laiko vėl grįžau į lv ekranus. Ačiū @Adidas_Ricka , kad suteikei tokią galimybę :) , bet be papeikimo ir darbo praradimo neapseisim  :( .

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  8 daugiau
  2. Zygis_Inferno

   Zygis_Inferno

   Ryčka ne mentas , ryčka šliapa

  3. Adidas_Ricka

   Adidas_Ricka

   As tai vadinu gero darbo rezultatu

  4. Zygis_Inferno

   Zygis_Inferno

   @Adidas_Ricka nematau nieko gero turi ginti ,saugoti,padėdi , bet iš tų visų šitų mano išvardytų dalykų nei vieno neatlieki :( , tai kitaip sakant tavo darbas yra šudas brūknėse , šudas brūknių padaže. 

 9. pravalas , čia tik jūsų naujos valdžios ir naujų laikų las-venturo korupcijos skiedalai
 10. Anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė: Zygis_Inferno • Darbuotojo Vardas_Pavardė: Adidas_Ricka • Dabuotojo nusižengimas ( pažeistos taisyklės ), nuosekliai papasakokite situaciją: na tplv nužudžiau žaidėją Aim_Greg , nes buvo už ką , o paskui ištyrę žmogžudystę gaudė , aš nubėgau i medikų saugiąją zoną kur raginti negalima , tas mane surakino sudėjo star siulė bauda atmečiau ir pasodino į kalėjimą • Įrodymai. (nuotrauka (imgur.com), video): https://imgur.com/a/WoMr8K3
 11. Lietkabelis KMT fronte , kaip Kobe sakytų: "We win back to back to back" 

  Tai kabelis back to back to back #3 

  Ta prasme trečius metus iš eilės bronzą apgynė Šaunuoliai #panevežys #lietkabelis #KMT

 12. https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/180267-nuomonės-zygis_inferno/

  Dwj hebra pakomentuojam prikeliam temą , kad cvakar lv 8 gimtadienis buvo ir , kad šiandien mano 19-as gitmadienis nepagailėkit žodžiu apie mane rašykit ką manot rašykit iš sveikatos komentarų netrinsiu , ti ktema prikeliam ant mano gimšeko.

 13. geri atnaujinimai , gailka , kad gimtadienis ne rytoj , jei būtų rytoj būtų dviguba šventė , nes rytoj mano gimimo diena , nu buvo tai pviena kart , bet ką padarysi gavosi , kaip gavosi
 14. viskas gerai programa gera , bet 8 skaičio paminėjimas yra svarbesnis nuo sekmadienio , pasigedau Kobes vardo paminėjimo pataisykit tema nebūkit šiukšles , neeilinis žmogus mirė , jei turit pagarbos pataisykit.
×
×
 • Kurti naują...